Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

  • Адміністратори
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну гарно "Братство" працює, бере тим, що давить на національні почуття. Насправді, пам’ятник Леніну не потрібен Києву, це ж ясно. І на цьому робиться вже провокація, як я зрозумів. Потім Корчинський напише, що не змогли звалити Леніна завдяки опозиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звиняйте, навантаження на борду пікове.

Нічого зробити не можу.

Революція!

була стаття про сьогоднішнє ПІКОВЕ навантажння на всіх форумах і сайтах із новинами...

У Київ стягують внутрішні війська - джерела

До Києва із Харкова везуть 40 автобусів курсантів внутрішніх військ.

Про це ЛІГАБізнесІнформ стало відомо від джерела в Міністерстві внутрішніх справ.

Джерело повідомило, що всього до Києва виїжджають близько 40 автобусів із курсантами старших курсів.

Крім того, джерело в херсонських внутрішніх військах повідомило, що за тривогою всіх підняли й у терміновому порядку везуть на Київ.

Irina Bicheva Pashaeva з посиланням на джерела повідомила у Facebook: "У Межигір’ї стоять БТРи натягнуті "їжаки" на дорогах і взагалі підготовка до війни".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Thorgalll, Соц.сети подарили нам новый шаблон поведения. Вижу –> тычу в кнопку "поделиться". Если раньше надо было скопировать ссылку, куда–то ее вставить и был шанс что информация успеет как–то пройти через мозг, то сейчас кнопку "поделится" надо нажать первым. Кто первый зашарит "сенсацию", у того все плюсы, лайки и признание. Картинка для размышления.

1385897766-8275631675531d3670b477470bca36d5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте я напишу свою думку.

Хто має реальну силу зараз? Парламентська опозиція. В них є гроші, організаційні структури, які працюють, перевірені взаємозв’язки між собою, зрештою, досвід з часів Помаранчевої.

Що є в радикальніших? Тільки запал. Там же Корчинський не виступив з планом дій. Він просто розпалює і потім критикує. Навіть захоплять одну будівлю, далі планів нема. Хто буде крайнім? Звичайні хлопці, які поведуться на заклики. Їх сфотографують і потім повісять на них справи.

В опозиції вже є штаб і певний план. І Тягнибок, коли був на Банковій, сказав - "Ти будеш брати на себе відповідальність? Ні. Я беру на себе відповідальність, як в армії".

Тому зараз Тягнибок, Яценюк і Кличко крайні за все. І треба діяти за їхнім планом. Відставку Януковича ніхто не відміняв, розходитися ніхто не кликав - тому зараз нема підстав говорити про якусь зраду. Зараз має бути сильна і зрозуміла організація протесту, це може зробити тільки ця опозиція, яка вже є. Нема інших лідерів. Тому або зараз виходимо з цими, або чекаємо якихось інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але треба врахувати, що люди довго не протягнуть! завтра дощі в Києві, в вівторок мороз. Тому час проти нас! треба Щось швидко і радикально мудрувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні майданівці, гасла гаслами, але потрібні конкретні сплановані дії і цілі. А їх я, на жаль, не чую.

Якщо стоїть питання про імпічмент президента, на що я щиро надіюсь, бо це влучна нагода, то конституційний розвиток є для мене не результативний.

Хто мені сьогодні на майдані казав, що виконання обов'язків президента у разі відставки покладається на спікера?

Перечитайте ще раз Конституцію

Стаття 112. У разі дострокового припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов'язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Прем'єр-міністра України.

Тому, треба думати про інші шляхи.

Які плани на завтра конкретно в Луцьку? 9.00 майдан з походом на Київську для відставки губернатора? А далі що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якуновича мабуть занесуть в книгу рекордів України - як люду, яка змогла зібрати проти себе два Майдани

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Завтра буде вирішальна схватка в парламенті. Цікаво чи буде трансляція

більш за все що завтрашній день в парламенті скінчиться блокуванням трибуни... і то на довго...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, треба думати про інші шляхи. Які плани на завтра конкретно в Луцьку? 9.00 майдан з походом на Київську для відставки губернатора? А далі що?

Є "двойка" - у челюсть і потім у верхню частину голови. У кікбоксерів може бути трійка - те саме плюс дії ногами. Не можна зразу так "взять і свєргнуть" - треба в голову, потім по корпусу.... відступити і знову в голову... або по корпусу.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які плани на завтра конкретно в Луцьку? 9.00 майдан з походом на Київську для відставки губернатора? А далі що?

Далі, як на мене, чогось суттєвого в Луцьку робити нема що. Далі тримати плацдарм і відправляти всіх, кого можна, на Київ

Завтра буде вєсєлуха на місцевих рівнях: місцеві ради на сході та півдні будуть дружньо підтримувати курс Президента і обурюватися провокаціями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

laska, Яценюк заявив, що основна мета — перевибори Президента та Верховної Ради. А перший крок на завтра — відставка уряду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

телефони штабу в кмда . поширюйте 0974594368 юрій 0503812992 володя 097 459-43-68 Юрій 050 381-29-92 Володимир. #євромайдан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибак кличе опозицію на круглий стіл: Влада "не буде підтримувати" побиття

Голова Верховної Ради Володимир Рибак ініціює проведення круглого столу за участю представників влади й опозиції для обговоренні ситуації в країні 2 грудня.

Про це він розповів у ефірі телеканалу "Інтер", повідомляють "Українські новини".

"Завтра такий круглий стіл відбудеться, й у всіх представників процесу буде можливість висловити свої думки", - сказав спікер.

Рибак зазначив, що як голова парламенту організує такий круглий стіл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арсеній Яценюк

Прохання поширити!

Закликаємо учасників Майдану зібратися у понеділок о 8-й ранку, щоб разом вимагати відставки Кабінету Міністрів. Завтра буде наша перша спільна політична вимога - резолюція недовіри уряду!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь ви теж це дивитесь http://hromadske.tv/

Дивимось.

Страшно. Має повторитися бійня... В більших масштабах.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...