Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

4 тисячі за обід, я уявляю скільки приплюсується вечором??

Прям Кікстартер якийсь, вклади свій голос в проект майбутнього України...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Ахах, президент Януковощ - персона нон-грата в США, ахаха. Дай Боже тому Обамі здоров"ячка за такий тролінг, якщо він відбудеться:)

П.С. "You've already signed this petition" :( Облом ДатаГрупівцям?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця інформація висвітлювалась в декількох публікаціях.

Я не бачив, і я думаю багато хто теж міг пропустити, лишнім не буде;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уявляю собі заголовки газет:

"Праклятиє капіталісти нє захатєлі пускать прєздієнта Віктара Фьодрича Януковіча на тєррріторію СеШеА"

"Гнілой запад баїтца чєснава рукавадітєля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей майдан влада повністю чекала

Маю абсолютно протилежну думку. По реакції влади, як от тривала мовчанка президента, недолугі заяви спікера, міністра і того ж таки президента, які суперечать один одному, і кожного наступного дня президент з екранів робить заяви, які протилежні один одному, і які відразу ж спростовують європейські і російські політики,.. зрозуміло одне - в них шок, вони блефують і б'ються в агонії. Згадайте, один з плюсів ПР - чіткий менеджмент, скоординовані, сплановані дії,... чого явно позбавлений сьогоднішній перебіг подій. Можливо вони і сподівались на недолугий писк опозиції у відповідь, але на вибух аполітичного Євромайдану, причому у всіх регіонах України - ні.

Проснулась сьогодні з думкою, що я не хочу, щоб наш "президент" підписав ту Угоду з ЄС(він є недостойний цієї угоди, а в разі її підписання виступатиме чуть не героєм України і отримає підтримку на майбутніх виборах). Тільки імпічмент, тільки відставка уряду, тільки перевибори у верховні органи влади. Не факт, але вихід є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця інформація висвітлювалась в декількох публікаціях.

Я не бачив, і я думаю багато хто теж міг пропустити, лишнім не буде

Еееееее ! Наказувати так наказувати !

Пропоную заборонити реєстрацію Віктору Федоровичу на Борді ! Пожиттєво !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні разом зі своєю групою вийшли із ЛНТУ))

На майдані було просто афігенно)) :ok2:

Зара піду щей на 5ту годину)) Мають виступати непогані гурти)) :90:

А завтра буде хід з 9:00 від центра до Вольнської обл. держ. адміністрації))

Все залежить тільки від нас - якщо люди будуть виходити на майдан і мітингувати " :offtopic::naezd::160:" ...все буде добре :smile-zachot:))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ни пуха, ни «пера», ни опера: 5 000 студентов решили сдать «проФФесору» сессию досрочно и «до конца». Крещатик остолбенел - и загудел от восторга

Взрослые понимают, что молодежь может добиться не только «евростипендий», но и нормальных зарплат для «преподов».

Колонна в составе около 5 тысяч студентов Киевского национального университета им.Тараса Шевченко, Национального педагогического университета им.Драгоманова, Национального университета пищевых технологий и других столичных вузов прибыла на Майдан Независимости.

Как передает корреспондент агентства «Интерфакс-Украина», молодежь несет национальные флаги Украины, флаги Евросоюза и скандирует: «Молодежь нации – за евроинтеграцию!», «Вместе и до конца!», «Присоединяйтесь к нам!».

Колонна движется организованно, используя исключительно пешеходные участки и подземные переходы. Движение транспорта по маршруту следования колонны не перекрывалось, каких-либо происшествий не зафиксировано.

Как передает корреспондент агентства «Интерфакс-Украина», проезжающие мимо автомобилисты сигналят в поддержку митингующих.

На данный момент на Майдан Независимости вышла только голова колонны, в то время как ее хвост еще приближается к Бессарабской площади, таким образом, колонна растянулась почти на весь Крещатик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проскочила інформація, що завтра організують безкоштовний поїзд зі Львова до Києва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в Франківську на Вічовому нині кричали "ХУТІН ПУЙ" =D #євромайдан #іванофранківськ #Humour

https://twitter.com/Oksa_/status/405696604977373186

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора мені хотілося плакати. Не через гордість за українців, що зібралися на Майдані, не через владу, що розрушує та продає державу, а через молодих парубків, що стоять на майдані по ту сторону барикад за металевою огорожею.Вони не звірі, як дехто вважає. Вони не беркут, що б’є людей чи працівники міліції, що забирають у відділки просто так та ще й знущаються. Вони – наші родичі, друзі, знайомі, брати, яких забрали на службу минулої весни, а зараз як «адмінресурс» виставили «оберігати йолку».

Усі до кого я підходила з великою охотою розказували про свої переживання та ділилися враженнями. Я не почула жодного хамства чи різкої відмови.

Першим моїм співрозмовником був 20 річний хлопчина з Херсонщини. Спочатку я просто стояла впершись об металевий поручень за яким зразу ж стояла металева огорожа за якою молодий «боєць». Час від часу чула важке його дихання і не витримала. Обернулася аби спитатися чи часто їх підмінюють. Відповів, що буває по різному. Інколи 45 хв. стоять, інколи 2 або 3 години. Пройшло десь з 10 хв. Поки я наважилася і у мене була можливість задавати наступні запитання, оскільки неподалік, по заду хлопчини появилося, як він пізніше сказав «начальство».

Як тільки «начальство» пішло ми продовжили розмову.

- Вас хоч тепло оділи? – питаю.

- Та, так собі. Не дуже зручний одяг. Та ще й мокрий.

Я і не встигла задати наступне запитання як хлопчину понесло:

- 7 місяців одслужив… і не думав, що тут буду. Це не те чого хочу і на що сподівався. Ви думаєте я проти людей на майдані. Ні. Мене тут просто поставили і я не можу зараз нічого зробити. Я ще на службі.

Питаю як його батьки ставляться до того, що відбувається і до того, що він мусить тут стояти.

Боєць опускає очі, а тоді зі слізьми випалює:

- А, що батьки, переживають! Вони як і усі тут, хочуть аби краще жилося. Не хочуть аби я тут стояв, але розуміють. Мама кожного дня плаче і дзвонить у сльозах і каже, що вже не може дождатися коли я повернуся.

- А як до вас люди ставляться, ображають? – питаю.

- Та по різному буває, хтось плює, мало, що не в очі. Хтось словесно ображає, а хтось і сміттям кидається, європейці! А ось недавно, підійшла жінка і почала кричати на мене і питати, яка ж то у мене мама, що такого народила.

І тут я почула як боєць почав шморгати носом і сльози покотилися рясно.

Хлопчина, що стояв поруч з моїм співрозмовником додав поки той витирав сльози:

- Ми усі тут такі, мусимо терпіти, ми ж навіть не мєнти. Зігнали і пригрозили! Нам бардак теж надоїв. І на гражданських не піду якщо будуть заставлять. Просто стояти буду, але не хочу!

Чим саме пригрозили, хлопці сказати відмовилися.

З іншими трьома парубками я спілкувалася десь з годину часу. За цей час до нас підійшло з десяток майданівців з агресивними погрозами та не дуже приємними побажаннями.

Бойці ж у відповідь посміхалися і ввічливо відповідали, що не є проти народу.

Один з парубків у формі, нахилився до мене і запитав:

- А хочете відверто щось розкажу?

Я кивнула головою.

- Я контрактник, добу стою тут, а коли у мене вихідний виходжу сюди на майдан до людей і підтримую інтеграцію. Не можу дивитися як мої батьки лікарі місяцями без зарплати сидять, як друзі та родичі по закордонах їздять аби хоч якихось грошей заробити.

Питаюся у них чи не важко їм морально.

- Важко, дуже важко. Намагаємося до серця близько не брати і просто посміхатися. Спочатку, очі опускали, і якщо відверто, плакати хотілося. А зараз намагаємося один одного підтримувати і сподіваємося, що ситуація у якій ми зараз, зміниться. Хочемо бути по той бік цієї огорожі!

- Було дуже приємно, коли дівчата нам чай, печиво та квіти носили. Взяти ми нічого не можемо, казали, що ситі, - поділився хлопчина з Одещини.

- Батьки нас по 5 каналі бачили. Дзвонили і казали, що дуже переживають. Тато хоче їхати сюди, до людей на майдан. А я не знаю як себе поводити, що робити. Хоч і батько розуміє мою ситуацію, а в очі дивитися буде стидно, - сказав та опустив очі.

Певно аби змінити тему, один із трійці каже:

- А ще підходять і чемні люди. Цікавляться чи не померзли. Закликають приєднатися. Агресії ноль. Це дуже приємно, настрій піднімається. Бо просто стояти мовчки важко, а так інколи, поки «начальство» не бачить спілкуємося з людьми.

Ще декілька хвилини я постояла, поговорили і вже збиралася йти як один з парубків каже:

- Дай Боже щоб у вас та ваших родних було все хорошо… і щоб в стране все було хорошо!

Я ж їм бажаю терпіння і щоб скоро підмінили, бо бідолахи вже третю годину нерухомо стоять. А ще бажаю аби у них була можливість бути зі своїм народом по одну сторону барикад.

Автор Ольга Харбовська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проскочила інформація, що завтра організують безкоштовний поїзд зі Львова до Києва.

Аби це не була деза, навмисно запущена, що б збаламутити велику частину активістів і зв"язати їх, лишивши у Львові.

На форумі є люди, які тямлять у питаннях залізничного сполучення. Поправте мене, але організувати позаплановий потяг у стислі терміни - це дуже складно і таке може зробити лише влада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті юнаки і юначки прилетіли з космосу і з найвищих моральних переконань вирішили стати українськими міліціонерами. А коли вони заснули вдома біля мами, злі прапорщики їх викрали, непомітно одягнули в шльоми і поставили за щити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Львові ДАІ перешкоджає виїзду 13 автобусів з мітингувальниками на київський Євромайдан

Працівники львівського ДАІ не випускають 13 автобусів, якими мітингувальники зі Львова та області мали сьогодні о 20 годині виїжджати на київський Євромайдан.

inspektor-teslenko.jpgФото: pauluskp.livejournal.com

"Мені повідомили, що ДАІ не дає автобусам навіть виїхати з гаражів, мотивуючи свої дії тим, що перевізники не мають необхідних дозволів. Більше того, ДАІшники нахабно заявили, що можуть відправити всі автобуси на техогляд і тоді вони точно їх не випустять через несправність", - повідомив Васюник.Це автобуси різних перевізників, але всі вони мали їхати до Києва на Євромайдан організованою колоною і для додаткової безпеки - з супроводом народних депутатів. про це повідомив народний депутат Ігор Васюник на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того, з трьох автобусів невідомі вкрали номерні знаки.

Активісти мають намір масово йти під обласне управління МВС, щоб вимагати припинити протиправні дії.

Тим часом, начальник відділу зв'язків з громадськістю ГУМВС у Львівській області Світлана Добровольська заявила, що міліція жодною мірою не перешкоджає виїзду автобусів до Києва. "Сьогодні виїхали кілька автобусів, у них документи були в порядку і ніхто їм перешкод не створював" - сказала вона.

За словами Добровольської, керівництво міліції попросило народного депутата вказати конкретні місця, де не випускають автобуси, щоб поїхати на місце і розібратися в ситуації, але ці місця не були названі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну перестаньте, вони хороші, просто влада погана, а в них сім'ї, діти, люблять поїсти, на бензин потрібно, на Миколая, Новий рік на носі.

По ходу залякують перевізників, не може адмінресурс хоч трохи попуститись. Друзі з Трускавця не можуть виїхати, хоча все було вже домовлено - перевізник наглухо відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перестаньте, вони хороші

так, а ще вони гарно розважаються на майдані. Ось, дивіться яка мила посмішка :)

1370999801-9ae5e7905d6935862e66313fa6224b6d.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янукович не підписуватиме угоду про асоціацію поки не "дозволить" Росія 28.11.2013 00:10

У грудні 2013 року стане відомо, чи можливе підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС навесні 2014 року. Про це президент України Віктор Янукович сказав в інтерв’ю журналістам українських телеканалів. "Грудень покаже. Я не хочу сьогодні сказати, що ми всі сто відсотків питань, які ми хочемо вирішити з Росією, вирішимо. Але я переконаний, що за певний період часу ми вирішимо. Можливо, щось вирішимо у грудні, щось вирішимо в січні і так далі", - сказав Віктор Янукович в інтерв’ю журналістам українських телеканалів. За словами глави держави, у вирішенні цих питань на поступки потрібно буде йти як Україні, так і Росії, оскільки обидві країни вже розпочали програми імпортозаміщення. "Врешті-решт ми знайдемо ті компроміси, які потрібно, і я переконаний у тому, що це буде вигідно", - зазначив президент. "Якщо Україна втратила 25% товарообігу, то Росія більш як 4%. Але вони відчутні. 4% російських - це не менше, ніж 25% українських, а скоріш за все, більше, враховуючи їхні обсяги в економіці", - додав Янукович. Янукович вважає найбільш оптимальним варіантом урегулювання суперечливих питань навколо Угоди про асоціацію з Європейським Союзом переговори за участю трьох сторін - України, ЄС та Росії. "Щоб ми могли врегулювати ці відносини, треба сісти у форматі трьох учасників цього процесу, розглянути всі спірні питання. Вони не можуть бути розглянуті вже після того як буде підписана угода. Вони можуть бути розглянуті тільки до цього", - сказав він. За його словами, однією з причин ситуації, що склалася, є падіння товарообігу, перш за все з Росією і країнами СНД. "А це означає, що ми втрачаємо обсяги економіки, ми втрачаємо сьогодні доходи бюджету, втрачаємо прибутки бюджету. І нам їх треба відновлювати, нам треба, щоб економіка працювала ефективно", - підкреслив Янукович. На його переконання, необхідно враховувати реалії, які склалися в економіці України, з урахуванням того, що "нам треба виходити на інший рівень стосунків з нашими партнерами, наприклад із Росією". За словами президента, у двосторонніх відносинах із Російською Федерацією є багато "білих плям". "Нам треба зараз це розблокувати", - сказав він, додавши, що є необхідність оновити договір про стратегічне партнерство з РФ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прикололо ))Yg8meKYXmoo.jpg

Чесно кажучи, мене вже ця "двійка", що рже, вже трохи закумарила, бо не викликає ні на краплю більше поваги за Вітька, а той, що Вова, ще є і значно небезпечнішим, як гебіст. Виходить, як дотепні "москалі" ржуть над тупуватими "хохлами". Вже б для різноманітності знайшли, Обаму і Меркель, шолі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...