Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні поїздом на Київ

на 1:38 "баец в серой шапке" хорошо конечностями машет.....

наверное ему формы не хватило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

В автівці на Європейській площі було виявлено прослушку! Співробітники СБУ проводили прослуховування ШТАБУ ОПОЗИЦІЇ! Було вилучено два комп'ютери, декілька флешок, дві валізи з апаратурою та купу інших прослуховуючих пристроїв. Також декілька блокнотів і зошитів з інформацією про учасників Майдану! Завтра вся ця інформація буде оприлюднена опозиціонерами!

Тобто вся ця бійня майже з сотнями беркутівців була організована лише для того, щоб відбити цю автівку.

ну так як я і думав... при такій кількості людей схоже повноцінну атаку вже не планують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про прослушку: яка держава, то і такі спецслужби. Тьфу, дилетанти.

Нова провокація ригів За імітацію харчоового отруєння на Євромайдані платять 200 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Презік по теліку триндить))

як президент він нас запевняє))) буде розбудовувати країну РІВНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лелека

‪#‎Євромайдан‬ під загрозою!!! Тільки що (близько 22 години 25 листопада 2013 року) скоєно напад на Дніпропетровський Євромайдан (близько 50 "тітушок"). Є потерпілі, у Віктора Романенка (один з організаторів Дніпропетровського Євромайдану) схоже зламана рука, викликали швидку. Міліція з'явилась із запізненням (як завжди). Максимальний репост!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

відчуйте різницю... таки Луцьк європейське місто....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://bigpicture.ru/?p=458171 - суворих українських геїв вже всі бачили? ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.snob.ru/profile/27517/blog/68364

Украинцы! Что вы делаете? Какой Майдан? Какие палатки? Какое блокирование правительства? Какое свободное волеизъявление народа?

Щас я вас научу...

іронічно про російський "революційний" досвід

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталій Уманець

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Друзі! Прохання МАКСИМАЛЬНО поширити інформацію про групу на Фейсбуці "Kyiv Host"https://www.facebook.com/groups/587023061353491/

Вона створена для тих, хто мешкає в Києві і може прийняти в себе вдома на нічліг людей.

А також для тих, хто приїхав у Київ та у пошуках, де зупинитися.

Правила прості:

Для киян- постимо інформацію, скільки ви можете прийняти людей, дату, номер телефону, умови чи правила, які діють у вас в дома.

Для шукачів житла - постимо скільки вас людей, дату, коли потрібно переночувати, номер тел., а також лінк на профіль у фб кожного, хто буде жити.

На даному етапі критично важливо прийняти в себе учасників Євромайдану, шоб вони не ночували більше по переходах чи дорогих готелях.

Ми б хотіли, щоб нічліг був безкоштовним...

гарна ідея

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не знаю чи правда, але це ...........067RF-O9nV0.jpg

це мабуть із цієї опери...

ff363a640994t.jpg

Танки в метро=) Троллейбусы в порту! Порадовало!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Kompolom, тримай

Шановні співвітчизники!

Найближчим часом я зроблю широке інтерв'ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити - альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Реформи, які ми здійснюємо, - це підтвердження того, що ми йдемо європейським шляхом.

Ми будуємо державу, в якій права людини, рівність усіх перед законом, право вибору, соціальний захист є найвищими цінностями для всіх, без різниці, в якому ти регіоні проживаєш чи на який майдан виходиш.

І як Президент хотів би запевнити громадян України - я буду розбудовувати і зміцнювати ці незаперечні фундаменти нашого життя. У нас ніхто не вкраде мрію про Україну рівних можливостей, про європейську Україну. Так само як ніхто не зіштовхне нас з праведної дороги, що веде до цієї мрії.

Ми багато пройшли, і ще немало нам пройти належить. Найскладніше на цьому шляху були, є і завжди будуть економічні проблеми. Але я був би нечесним і несправедливим, якби не подбав про найбільш знедолених і незахищених, на яких може лягти основний тягар перехідного періоду.

Я був би, м'яко кажучи, неправий, якби не зробив усього, що треба зробити, щоб люди не втрачали робочі місця, щоб вони отримували заробітні плати і пенсії, стипендії.

Я хочу, щоб у нашій великій українській родині був мир і спокій. Як батько не може залишити сім'ю без хліба, так і я не маю права залишити людей напризволяще з тими проблемами, які можуть виникнути, якщо під тиском, який ми відчуваємо, зупиниться виробництво, і мільйони громадян будуть викинуті на вулиці.

Тому мені доводиться вдаватися до непростих рішень. Тому я інколи ризикую бути незрозумілим. І тому я прошу сьогодні наш народ уважно вислухати мене особисто.

Я ніколи не зроблю жодного кроку на шкоду Україні і народові. Воля громадян України була, є і буде вирішальною для кожного мого рішення. Я хочу, щоб люди знали це.

Я дякую всім за високу громадянську свідомість. В інтерв'ю телевізійним каналам я більш детально розкажу про наші спільні кроки та дії, які ми будемо робити разом.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

Я вірю - ми подолаємо всі труднощі на шляху розбудови нашої держави, бо нема таких перепон, які не подолав би мудрий і згуртований народ.

Ми ніколи і нікому не повинні дозволяти заважати нам. Молитви і мрії мільйонів покладаються на Господнє рішення.

так йому

PZQWJzk5xWo.jpg

і ще...

Це незручне почуття коли перед тобою абсолютний чемпіон світу з боксу..

JPD1xukgEko.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні співвітчизники!

Найближчим часом я зроблю широке інтерв'ю на телебаченні і відповім на всі запитання. А сьогодні я хотів би підкреслити - альтернативи побудові суспільства європейських стандартів в Україні немає. І моя політика на цьому шляху завжди була й залишається послідовною.

Насправді було так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА! Надійшла така інфа....

  • 25 листопад 2013 at 11:22 PM

Originally posted by userinfo.gif?v=17080?v=109.3endryx at УВАГА! Надійшла така інфа....

Не скажу откуда дровишки... так попросили.

В Крыму в Перевальном и Кизил-Таше по сигналу "ракета "Волна"" (ликвидация массовых волнений и беспорядков) подняты две роты спецназа ВВ для отправки в Киев. Остальные подразделения полка пребывают в суточной готовности для выезда в Киев. Снаряжения рот штатное: резино-дробовики, гранаты СШГ "Заря", четыре СРГ (станции распыления газа) и всякая мелочь типа наручников и т.п. Табельное оружие и боеприпасы не выданы, за исключением офицеров.

Те, что "космонавты", которые сейчас дерутся с народом ан Майдане - хлипкие дети по сравнению с тем, что готовится. Если это произойдёт, то не останется ничего другого, как вытащить из кабинета и повесить на Майдане Захарченко. И сразу толпой идти к "золотому унитазу". Хватит ему валять дурачка и делать вид, что он ни при чём и не понимает что происходит.

Крымские ВВшники, кстати, матюкаются на чём свет стоит и матерят руководство... (с) Reader

Источник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

iз Твіттера:

@euromaidan: Прохожий помогает милиционеру установить VLC media player #євромайдан

mfuwj9yuc4uc.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За правду, браття, єднаймось щиро,

Єдиний маєм правий шлях,

Єдину, браття, всі маєм віру,

Єдине серце у грудях.

Нема в нас, браття, ні зради лихої,

Ні кривди ми не боїмось,

Знамена держімо правди святої,

На зраду ми не піддамось.

До нас ходіте усі, хто за правду

Не жалує життя оддать,

Ми приймемо того, мов брата рідного,

Хто правду любить, той наш брат.

26350_430754423677226_1053874284_n-300x191.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...