Перейти до змісту

пральна машина,як вибрати, на що звертати увагу?


Oli

Рекомендовані повідомлення

власне потрібно замінити на новішу.

думав щось з lg але так нічого норм не знайшов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій особистий вибір - вертикальне завантаження, Electrolux. Купував батькам, купував собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та всі вони зараз працюють :)

Я б шукав не з пластмасовим баком, а з нержавійки (бак і барабан - різні речі - от.рєд.)

Якщо в пралки буде функція "половинного завантаження" - теж гарний "+".

Вертикалка чи фронталка - кожен вирішує сам для себе, в кого які умови. Мені теж вертикалка більше подобається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені чомусь фронтальне більше...

а як ведуть себе в роботі б/у німці 5-7років, відразу потрібно щось заміняти(ремені шланги)? якось топити сусідів не хочу...

а хтось має пралку атлант, ті що холодильники роблять???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Минулої зими покуривши профільну гілку на IXBT я зупинився на Samsung та LG і таки купив гнусмаса. Правда розібратися в їхньому модельному ряді, який складається з 100500 пралок, з першого разу не так і просто :0151: . Тож якщо вибір впаде саме на цього виробника, радив би наступне:

1) обов’язково вибирати з пралок 2012/2013 модельнього року;

2) ЕкоБабл – все ж таки більше маркетинг, ніж практична користь (проте ця функція є вже в більшості останніх моделей Samsung), як на мене – краще вже наявність цифрового інверторного двигуна (звичайний трохи «писклявий» в роботі);

3) повнорозмірна фронталка в розумінні самсунга – це пралка із завантаженням 7 і більше кілограм, для економії запросто можна брати «вкорочену» на 6 кг, яка по вартості буде приємніша як мінімум на 50 доларів.

П.С. Абсолютно не спец по пралках, але коли в нашій першій пралці Індезіт полетів підшипник, то виявилося, що в ній нерозбірний бак, тобто потрібно було купувати новий бак з барабаном і підшипниками в зборі, вартість якого складала 80 % нової пралки. Тому до вибору нової «помічниці» підходив дуже виважено :0151: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій вибір за LG, система прямого приводу має перевагу над шківом та ремнем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу теж довго думав, порівнював, читав.

Зупинився на електролюксі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Oli, купуй нову, майже у всіх (а може і у всіх) є захист від протікання, так що сусідів не затопиш :), у мене також Electrolux, але з фронтальною загрузкою (це я думаю діло смаку). Все що продається в Україні офіційно, адаптоване до наших мереж.

а як ведуть себе в роботі б/у німці 5-7років

тут може бути такий нюанс, що в нашій електромережі можуть і не включатись :), так як заточені під європейські "сталі" 230В, і в наших мережах менше 200В просто не стартануть, якщо немає встроєного стабілізатора. (такий випадок був у сусіда, прийшлось купувати іншу).

Ну а далі просто вибираєш машинку з функціоналом який тобі підходить і ціною :)

Наприклад для мене була важлива функція Time Manager (у різних виробників вона певно по різному зветься), яка дозволяла при виборі програми скорочувати час прання, якщо речі не дуже брудні, а також наявність програми швидке прання, коли потрібно просто "освіжити" речі, або закинути мішок бумерангів (шкарпеток) :_07:.

колір, розміри - по смаку :)

p.s. Забув додати, ще кльова функція - як контроль дисбалансу, машинка не буде "скакати" якщо білизна не рівномірно розподілиться в барабані, просто зупиниться, і почне заново "розгон". практично корисна фішка :), бо є багато вумних написів, які практичної користі майже не несуть.

а щодо виробників - то я б радив LG, Samsung, Electrolux.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так само досить прискіпливо вибирав пральну машинку . Зупинився на Атланті, ось така модель http://store.atlant.ua/product--10453.html . Повністю задоволений.3 роки гарантія. Рекомендую Атлант, а по кількості програм там можна вибирати, ну й відповідно від цього трохи залежить ціна.

А за б/у німців скажу так, як мені пояснили багато з них продаються зараз тому, що споживають багато електроенергії. Зараз нові пральні машинки економніші. Наведу приклад, в сусіда пральна машинка з німеччини на 5 кг вдень зовсім не хоче прати ( трошки є нюанси з напругою в приватному секторі ), а тільки вночі (((, а я взяв нову на 7 кг і все чудово...наскільки я зрозумів, моя на 7 споживає менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто що може сказати про зануссі з вертикальною загрузкою??

В експлуатації більше ніж 7 років. Працювала безперебійно десь років 3. За остаточний період вже було 3 заміни підшипників. Вчора після прання зупинилась і барабан дуже туго крутиться. Підозрюю що знову підшипники. Всі заміни проводив один і той же майстер, мій знайомий. Хтось із таким стикався?? Чи це лише мені так повезло??

До майстра поки що претензій немає, можливо деталі (підшипники) були не якісні ... Сьогодні знову спілкувався з ним - каже, що це через надмірну вагу білизни в барабані вони так часто розбиваються.

Напевно для мене також стає питання заміни пралки ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купите на старом рынке (есть в торговом центре Ярморок,напротив остановки ,13контейнер,хозяйка Наташа,ответственная)БОШ новый по цене ниже ниже чем где либо или б\у.но чистого немецкую с гарантией 6месяцев+бесплатная доставка и стирайте бес проблем..А если хотите то зайдите в любой сервисный центр и посмотрите каких машин больше в ремонте и делайте выводы. Fantomu-не пиши чушь все европейские электроприборы работают у нас 1000% :0151:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantomu-не пиши чушь все европейские электроприборы работают у нас 1000% :0151:

Це Ви не пишіть "ЧУШ" а краще уважно читайте.

І як би я з цим не стикався - то не писав би цю "чуш", у мене крім того є ще газова плита "зануссі" з електрозапалом (привезена з Європи), яка ніхера не запалює, якщо в розетці менше 200В.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

родичі мали Атлант, закінчилася гарантія (1рік!!!!) закінчився програматор новий десь біля 600грн потягнув (2011рік) дуже скакала.... ремонтували результату було мало ....

не реклама просто досвід

у самого Ардо

пере ...

але можуть вмикатися не ті програми які бажаєш, замість полоскання нове прання, виставлення механічне :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось про виробників пралок, може бути корисним: http://qol.ru/articles/17/

Сам брав там, де описує cova в пості 13. Ні разу не пошкодував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зупинився на Атланті, ось така модель http://store.atlant....uct--10453.html .

Теж таку модель взяв на днях. Ціна хороша. Поки не шкодую.

Насос при викачувані правда гучний.

При віджимі на 1000 фактично нема вібрації і шуму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fantomu-не пиши чушь все европейские электроприборы работают у нас 1000% :0151:

Це Ви не пишіть "ЧУШ" а краще уважно читайте.

І як би я з цим не стикався - то не писав би цю "чуш", у мене крім того є ще газова плита "зануссі" з електрозапалом (привезена з Європи), яка ніхера не запалює, якщо в розетці менше 200В.

так меньше 200 а не220

Fantomu-не пиши чушь все европейские электроприборы работают у нас 1000% :0151:

Це Ви не пишіть "ЧУШ" а краще уважно читайте.

І як би я з цим не стикався - то не писав би цю "чуш", у мене крім того є ще газова плита "зануссі" з електрозапалом (привезена з Європи), яка ніхера не запалює, якщо в розетці менше 200В.

так меньше 200 а не220

а еще и вода нужна,и под определенным давлением.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zanussi TA833 - звичайна, механічна вертикалка, ось вже 12 років радує мене практично щодня, все рідне, ще нічого не міняв. Тьху - тьху!

З недоліків: "м"яко кажучи" шумна і це з самого початку, як була придбана.

Зараз думаю, якщо не приведи Бог "гавкне" то тільки буду брати щось з Zanussi, AEG, Eleсtrolux

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...