Перейти до змісту

Відпочинок в "Адреналін Сіті"!


Zvezda

Рекомендовані повідомлення

Відпочивала в суботу 16.11.2013 в Адреналін Сіті.... просто супер!!! А їхня акція до Дня студента просто супер! Це завжди так чи мені повезло? Залишайте свої враження про розважальний комплекс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з дружиною часто відвідуємо Стоп-Кадр, їхні шоу стоять на досить пристойному рівні. Кухня смачна і не звичайна. Не погані бізнес-ланчі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

реєстрація сьогодні в 9 ранку, перше повідомлення в 9.30 носить рекламний характер - висновок - рекламний спам-бот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по сабжу - обслуговування могло б бути краще. за клієнта не боряться незважаючи на відкриття конкурента, яке відбудеться незабаром (до речі, бачив рекламні біг-борди ПортСіті навіть у віддалених райцентрах області)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один раз там був, скажу просто - -г**но обслуговування було 0

А де саме в Адреналіні? Там багато напрямків?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відпочивала в суботу 16.11.2013 в Адреналін Сіті.... просто супер!!! А їхня акція до Дня студента просто супер! Це завжди так чи мені повезло? Залишайте свої враження про розважальний комплекс.

Село дэтэктэд... не так давно видимо в Луцке, с приездом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть же тема отдельная, видно у них новый пиар менеджер... А старый всё не рассказал (уволили наверное в попыхах, как всегда)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після позаминулої зустрічі Нового року в стоп-кадрі, двох годин вияснень і доказів, розбираннями з різними менеджерами ситуації, в якій нашій компанії хотіли навісити 500 грн зверху, я в той сраний заклад ні ногою. Новорічний вечір був спорчений на 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після позаминулої зустрічі Нового року в стоп-кадрі, двох годин вияснень і доказів, розбираннями з різними менеджерами ситуації, в якій нашій компанії хотіли навісити 500 грн зверху, я в той сраний заклад ні ногою. Новорічний вечір був спорчений на 100%.

А я чимало раз туди ходив, все ніштяк.. сервіс, комфорт, кухня, акції цікаві - все сподобалось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був колись працівником в адреналін сіті скажу чесно там в начальників хамське ставлення до робітників відповідно і в робітників хамське ставлення до клієнтів. там працюють за мінімальну зарплату а щоб отримати премію потрібно підлизуватись до начальства і стукати на співробітників

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був у неділю з малою в їхньому "Лімпопо", WiFi швидкість - 0 кб/с, пива присісти випити ніде, дитині теж швидко захотілось звідти піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був колись працівником в адреналін сіті скажу чесно там в начальників хамське ставлення до робітників відповідно і в робітників хамське ставлення до клієнтів. там працюють за мінімальну зарплату а щоб отримати премію потрібно підлизуватись до начальства і стукати на співробітників

Я в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Там все так запущено???????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...