Перейти до змісту

Відкриття Трьошки {XXI століття}


vrm

Рекомендовані повідомлення

Щось не побачив такої темки.... Як не як подія))

2013_11_15_153957.jpgi.gif

Бачив як там робився ремонт, наприклад ще недавно:

post-6632-0-80272700-1384524996_thumb.jppost-6632-0-81139200-1384524998_thumb.jp

Давайте, пообсуждаєм, не тільки в контексті клубного життя а й інших аспектах. Як вважаєте, знову буде причиною кримінальних новин Луцька?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз сльозу пущу, скупу мужську :) Я ще памятаю саму першу трьошку, коли за 20$ трьом можна було посидіть до рання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"безкоштовний алкоголь на вході" пздц таваріщі...

всі умови для отупіння нації...молоді...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, а нащо тоді ж та Трьошка? Тільки щоб отруювати молодь! Кожен хоче бути крутим... Небагато таких, що не купляються на таке... краще б там спортзал відкрили чи що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, а нащо тоді ж та Трьошка? Тільки щоб отруювати молодь! Кожен хоче бути крутим... Небагато таких, що не купляються на таке... краще б там спортзал відкрили чи що...

а вам спортзалів мало?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Pavelix, а нащо тоді ж та Трьошка? Тільки щоб отруювати молодь! Кожен хоче бути крутим... Небагато таких, що не купляються на таке... краще б там спортзал відкрили чи що...

а вам спортзалів мало?)

Ми тут не про спортзали...

Такі заклади існували існують і завжди існуватимуть... на усе є свій покупець так сказать.... АЛЕ свідомо тулити молоді алкоголь безкоштовно... ну не знаю.. це звісно бізнес і всякі грязні методи ітд тп... але для мене це прирівнюється до торгівлі дітьми... Зробіть безкшотвоні входи потратьте гроші на додаткову рекламу і піар а не алкоголь яки тулити дітям.. (не думаю що перевірятимуть усіх по паспортам)

А то іде відкрита банальна пропаганда НЕздорового способу життя... Завтра і касячки халявні пропонуватимуть і ще щось.... ніби такого лайна і так в житті не вистачає... Одна реклама горілки як спонсорів спортивних дійств чого варта...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічні клуби ніколи і не були агітаторами здорового способу життя. Левова частка виручки - бухло, про пилесосів я взагалі мовчу. Навіть банальне знайомство (ну тіпа) всеодно не обійдется без алкоголю, чи до (знайомства) чи після. Безкоштовний дрінк на вході? Строго пофіг, білет 60 грн, так що будемо говорити включений у вартість. Ну і не забуваємо про природній відбір (по закону 18+ вже не діти), хто хоче травитися той травиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було прикольно. Відчуття що повернувся в студенські часи. на ремонтне звертавуваги, сам факт відкриття це вже подія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нічого не змінили в інтерєрі. Як було так все і осталось. Людей багато.....бійок також.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще було б непогано, якби сміття прибрали на газонах біля входу. Бо таке враження, що там не прибиралось весь той час, поки заклад не працював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сумніваюсь що хлопці так гоцають після "безкоштовного алкоголю на вході" :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...