Перейти до змісту

Алкоголь продаватимуть лише тверезим?..


S-driver

Рекомендовані повідомлення

Верховна Рада України прийняла в першому читанні закон, що забороняє продаж алкоголю нетверезим людям. Відповідно до законопроекту, щоб купити спиртне в нетверезому стані, покупець повинен пройти алко-тест.

Для того, щоб купити алкогольні напої, допустимий вміст алкоголю в крові покупця має бути не більше 0,8 проміле. Всі точки продажу алкогольних виробів повинні будуть обладнати спеціальними трубками для вимірювання алкоголю в крові.

Взято ТУТ

І як вони планують здійснювати це на практиці? :0150:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пришов, дунув,купив)

п.с. з нашою молодью, той апарат буде дуже часто ламатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ну п'яному не продай, деякі люди просто взагалі неадекватні, коли вже дрова і ще іде за пляшкою, а тут йому непродам і результат побиті вікна і облаяний продавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що продавець буде складати протокол перевірки? Мараз. Продавець зацікавлений продати і він ставатиме на сторону покупця "під мухою", занижуючи покази до 0,79 проміле

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да да, в продавцов как раз заработок начинается когда клиент уже такой как надо, и он не продаст :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво хто це все буде контолювати ..... хто дув? хто не дув?

продавець просто продав і все .... хіба що потім буде говорити, що купував тверезий, а "нализався" уже купленим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені цікаво хто це все буде контолювати ..... хто дув? хто не дув?

продавець просто продав і все .... хіба що потім буде говорити, що купував тверезий, а "нализався" уже купленим.

мені цікаво хто це все буде контолювати ..... хто дув? хто не дув?

Да в каждом магазине будет седеть охранник, который будет контролировать это все дело ;)

Сам в шоке, от того что написал. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кстати, думаю кто-то из избранников, предложит следующую поправку:

"обвинённый в нетрезвости покупатель, имеет право в течении 2-х часов, обследоваться в диспанцере и если окажется, что он прав подать в суд на магазин, за испоченное своё настроение, настроение гостей, потраченное время и.т.д. ".

Вот и за кого потом на выборах голосовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вся індустрія алкоголю живе на фразі "Ну як, ще одну?" А вони дурню якусь приймають)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в бюджеті і так грошей немає ... а вони якусь х**ню придумують... чи підприємець повинен за свої кровні вдувачку купувати ? ... хтось відмия МІЛІОНИ =)))) на ВДУВАЧКАХ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бари після "першої" розоряться

Бари якраз залишаться у виграші, оскільки, згідно законопроекту -

"запрет на продажу алкоголя нетрезвым людям не будет распространяться на учреждения отдыха – рестораны, бары, ночные клубы"

Тобто, не продали у магазині - ідеш в бар чи нічний клуб і там "доганяєшся" :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що цей законопроект буде стимулювати ще більше пияцтво - будуть одразу брати з запасом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що цей законопроект буде стимулювати ще більше пияцтво - будуть одразу брати з запасом ;)

Не вийде. Закон "Скільки горілки не бери, все одно 2 рази бігти" ще ніхто не відміняв. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що цей законопроект буде стимулювати ще більше пияцтво - будуть одразу брати з запасом ;)

Не вийде. Закон "Скільки горілки не бери, все одно 2 рази бігти" ще ніхто не відміняв. :)

Це випадку, що хтось ще може "бігти" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось купив дофіга трубок і зараз хочуть їх впихнути (читай навязати). Я не здивуюсь, якщо якийсь Азіров прийме постанову, де буде затверджено, яку саме трубку купляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що цей законопроект буде стимулювати ще більше пияцтво - будуть одразу брати з запасом ;)

нЄ того запаса завши бракує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не здається, що цей законопроект буде стимулювати ще більше пияцтво - будуть одразу брати з запасом ;)

А нашим законотворцям пофіг. Їх історія нічому не навчила. Можна для прикладу згадати антиалкогольну кампанію 1985 року Горбачова - нічого хорошого ця затія не принесла. Або ще давніше - "Сухий закон" 30-х рокв у США закінчився небаченим розгулом злочинності.

І взагалі, чим думали автори законопроекту - для мене залишається загадкою, оскільки в тому місці, чим вони думали, мізків точно немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що б там не придумували, ми вже привикли викручуватись. В цій ситуації - випивший найде трезвого, той і купить, та й усе. А от бюджетні гроші підуть на цю непотрібну фігню, от що шкода... краще б дороги далі латали! :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда ....дурня повна!Я теж вважаю що відмова це-будуть побиті вікна магазина,або найдена твереза людина для купівлі....Так як купувалися сигарети в дитинстві)!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...