Перейти до змісту

В Черкасах молодь організувала велопатруль, який супроводжує дівчат вечором додому


Рекомендовані повідомлення

В Черкассах пятеро молодых людей организовали велопатруль, целью которого является помощь людям, которым страшно идти вечером домой.

Участники велопатруля за свои услуги ничего не берут, им достаточно услышать слова благодарности в ответ. Услуги велопатруля можно заказать по телефону или написав на странице в социальной сети. Большинству черкасских девушек эта идея нравится. Стоит отметить, что такой велопатруль существует не только в Черкассах, но и в Запорожье, сообщает программа События на телеканале Украина.

Один из участников черкасского велопатруля, второкурсник местного университета Ярослав сообщил, что делает это не для знакомства с красивыми студентками, а исключительно из благих побуждений.

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це саме той випадок коли можна "совместить полезное с приятным".

:_02: :_02: :_02: :_02: :_02: :_02: :_02: :_02: :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це саме той випадок коли можна "совместить полезное с приятным".

Такі да .... ще й дєфачкі самі дзвонять, щоб замовити :0151: - можна сказати чуть не ідеальний варіант для "не знайомлення" :0154:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще вони безкоштовно викидають сміття, прибирають подвір'я, вигулюють собак людям, котрим ліньки це робити самостійно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все це душевно і добре, але... в черкасах нема маршруток чи дівчаткам просто хочеться прогулятися?

Задум хороший +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще вони безкоштовно викидають сміття, прибирають подвір'я, вигулюють собак людям, котрим ліньки це робити самостійно

чи на довго їх вистачить?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream,думаю, якраз до одруження і хватить. Я навіть не уявляю як я скажу дружині, мол, кицюнь, ти будь весь вечір вдома сама, а я піду проводжати дівчат додому. Буду в 22:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому тільки дівчатам страшно ходити, бабулькам може теж, та й хлопцям теж, уявляю собі супровід симпатичних велосипедисток-каратисток :)

А задум сам класний, і класно те, що він реалізований.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До мене дійшла інформація, що МВС хоче підтримати подібний громадський велопатруль в майбутньому в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, добровольців-волонтерів реєструватимуть і видаватимуть посвідчення у міськвідділі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, добровольців-волонтерів реєструватимуть і видаватимуть посвідчення у міськвідділі.

і мігалкі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мені ідея сподобалася.

я б таким також зайнявся вільними вечорами, мені здається це краще ніж втикати в ящик чи пити пиво в якомусь дворі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вважаю, шо то хороший спосіб зарекомендувати себе у свому місті, як мінімум, небайдужою людиною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дуже розумію сам механізм супроводу...

1. Я йду пішки, а вони кругом мене "круги намотують"

2. Ми йдем пішки, вони "ведуть" велосипед (тоді навіщо він?)

3. Мене садять на раму і "супроводжуть")))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не дуже розумію сам механізм супроводу...

1. Я йду пішки, а вони кругом мене "круги намотують"

2. Ми йдем пішки, вони "ведуть" велосипед (тоді навіщо він?)

3. Мене садять на раму і "супроводжуть")))

А вам як більше до вподоби? ;)

Швидше друге. Див відео. А велосипед, щоб потім швидше додому добратись. ;) імхо

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=R5cAEAO1h3o

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я запуталась)))

На відео (в кінці) одна дівчина - чотири хлопці з велосипедами.

Велосипед велосипедисту - їздити.

Час - це гроші.

Чому вона совається пізно ввечері САМА?

Вони четверо не могли їй на таксі скинутись?)))

100% - служба знайомств)))

А вам як більше до вподоби? ;)

Таксі. Швидко. Тепло. (правда - дорого))) )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю, добровольців-волонтерів реєструватимуть і видаватимуть посвідчення у міськвідділі.

і мігалкі...

і наручники

na_ruki.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не впевнений, що цього року ця тема відразу стане актуальною, бо на носі зима. Але на наступний - повністю може бути. Я вважаю, залучення таким чином молоді до суспільної, громадської діяльності дуже навіть благородна мета. І не обов'язково допомагати лише дівчатам. Це може бути будь-хто кому потрібна така допомога. Я вважаю, діалог на цю тему повинен продовжуватися. А потім ця тема може бути винесена на громадське обговорення за посередництва преси та інших ЗМІ і лише після цього втілюватися помаленьку в життя. Таким чином буде вестися пропаганда здорового способу життя, покращаться стосунки правоохоронних органів із суспільством, якщо перші активно підтримуватимуть цей громадський рух і, крім того, ці молоді хлопці отримають багато цінних знайомств, відбуватиметься спілкування. Чим не здоровий спосіб популяризації велокультури в суспільстві? Я вважаю, це набагато краще, ніж бухати, зависати в клубах, просижувати час за іграми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оксана, подозреваю, что ты не велосипедист ;)

Иначе не было бы таких вопросов.

А велосипедисту часто хочется прокатиться вечерком, без причины, неважно куда, часто, несмотря на погоду. Почему б не с пользой? Покатался, провел человека и дальше поехал. Лишь бы мальчики не отдавали предпочтения девушкам, когда бабушки, или дядюшки больше бы нуждались. :)

И мне кажется, что в Черкассах не так спокойно, в сравнении с Луцком. Потому там такая акция и созрела. Более актуальна. Мое мнение.

пс: Кстати, сопровождения может же просить не только пешеход, а так же одинокий велосипедист, или велосипедистка, задержавшиеся на работе, или даже не задержавшиеся. Сейчас, к примеру, в шесть уже темно, а у человека фара не работает. В такой ситуации, ему б не помешала поддержка, если еще и ехать, например, в Киверцы ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...