Перейти до змісту

коаліція


bohdan15

Рекомендовані повідомлення

Якщо хто не в курсі - прочитав вчора що так звана "помаранчева коаліція" планує в своїй програмі дій знизити вік "молодих" людей з 35 до 26, а це означає прощавайте молодіжні кредити на квартири.

Думаю якби вони про такі речі заявляли перед виборами голосів у них би було десь на 30% менше

Ось такі то справи шановні виборці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты пробовал получить этот кредит? мои родичи пробовали! Можешь мне поверить, шо в 26 получить его, шо с 26 до 35 стоять в очереди на этот кредит и ,узнав условия - обламмаццо , как-то монопенисуально. И насчет кто сколько потерял бы, если бы... этого , извините, социологические институты не знают, так что.. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ты пробовал получить этот кредит? мои родичи пробовали! Можешь мне поверить, шо в 26 получить его, шо с 26 до 35 стоять в очереди на этот кредит и ,узнав условия - обламмаццо , как-то монопенисуально. И насчет кто сколько потерял бы, если бы... этого , извините, социологические институты не знают, так что.. :(

дійсно отримати державний кредит на житло дуже важко, бо фінансування мізерне, але враховуючи що можна брати банківський кредит з компенсацією - це вже легше і краще, але коли вік зріжуть до 26 - прощавай така радість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але враховуючи що можна брати банківський кредит з компенсацією - це вже легше і краще,

а что такое "державний кредит"????? я это и имел ввиду, молодежное ипотечное кредитование, т.е. банковский кредит с государственной компенсацией, легкого там ни разу ничего нет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может не в тему, но очень интересно.... Цитата из блога журналиста И. Ткаленко

-------------------------------------------------------------------------------------------------

— Ало, это ваш читатель Михайлюк Валерий Иванович.

Это позвонил наш читатель…

— Слушаю, Валерий Николаевич…

— Я вижу, что журналисты не понимают, что происходит с газовым нашим долгом России и запутывают читателей этими названиями «Газпром», «Росукрэнерго»… Напишите, что это была обыкновенная уголовная схема и если бы у нас был нормальный прокурор, то Бойко бы уже давно сидел вместе с Януковичем.

— Вы можете подробнее объяснить? — прошу я.

— Схема проста: Россия закачивает в хранилища на Западной Украине 8 млрд. кубов газа по $135 долларов за тысячу кубометров. Никто об этом не знает. А потом этот газ продается посредникам в Европу по $230 долларов. И никто об этом бы не узнал, если бы Юля не победила. Вот почему россиийские власти продают Украине газ по $135, а не потому, что они любят Украину. Вот почему они поднимут цену на газ правительству Тимошенко, если она не вступит с ними в сговор. Посредник в Европе, получив газ, перечисляет эти деньги участникам криминальной сделки. От Украины Россия получает $135 за тыс. кубов, а лишняя сотня из Европы идет в карман российскому руководству (Путину деньги нужны, скоро выборы). И когда неожиданно Юля выиграла выборы, все поняли, что она либо наложит руку на этот газ, либо рассчитается с Россией по $135 долларов. Вот почему они подняли этот газовый скандал, чтобы Янукович успел вернуть долг газом, а не Юля деньгами. Тут все шито белыми нитками. Поэтому не пишите больше этих слов «газпром» «росукрэнерго»…

— Спасибо, а кто вы по профессии?

— Я пенсионер, бывший сотрудник Минэкономики, ваш постоянный читатель…

— Ну тогда читайте себя завтра в 5-ой колонке…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хто не в курсі - прочитав вчора що так звана "помаранчева коаліція" планує в своїй програмі дій знизити вік "молодих" людей з 35 до 26, а це означає прощавайте молодіжні кредити на квартири.
я купив будинок в кредит під цю програму якраз в період попереднього прем'єрства Тимошенко. І, поки вона була при владі, отримував компенсації з затримкою рівно в 1 (один) місяць. Після того як до влади прийшов Янукович, компенсація перестала виплачуватись. Через пів року я отримав частину компенсації, через інші пів року ще частину... так і продав той будинок.

За правління Тимошенко ця програма дійсно діяла, молоді сім'ї підтримувались. А за прем'єрства Януковича молоді сім'ї заганялись в страшенні борги, тому що банк-то вимагає своєчасно погашених відсотків, а компенсація не поверталась. Так що ті, хто розраховував прожити зарахунок тих компенсацій (а такі люди були) стали банкрутами.

Якщо зараз Тимошенко вирішує зменшити вік отримувачів компенсації -- я тільки ЗА. Це значить, що вона тверезо дивиться на ситуацію і знає, скільки дійсно молодих людей держава взмозі забезпечити. Нехай краще забезпечать меншу кількість людей, але виплачують стабільно, ніж забезпечать всіх бажаючий, але платити будуть так як мені платили при Януковичу.

Аналогічна ситуація була з відшкодуванням ПДВ. При Тимошенко ПДВ відшкодовувалось, хоч і з запізненням, а при Януковичеві відшкодування бачили лише східні області, і то в основному крупні підприємства і заводи. А на заході деякі підприємства (наприклад луцький ДПЗ, який активно підтримує чи підтримував Кінаха, отримав десятки мільйонів) отримали компенсацію ПДВ тільки після того, як Кінах продався Януковичу і перейшов на його бік в парламенті. Дивний збіг обставин, правда?..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хто не в курсі - прочитав вчора що так звана "помаранчева коаліція" планує в своїй програмі дій знизити вік "молодих" людей з 35 до 26

мое ИМХО:

с одной стороны выглядит красиво. как бы понимание, что бюджета на всех до 35 лет не хватит на компенсацию, поэтому реально можем помочь только тем, кто до 26 ...

с другой стороны. стоимость однокомнатной в Киеве - около 100 тысяч. кредит на 20 лет - это по 5 тысяч в год гасить тела. что приблизительно по 420 долларов в месяц. пусть государство и компенсирует %% по кредиту и мы их считать не будем (хотя, сначала их надо заплатить, а потом уже ждать возврата от государства. да и не всю сумму %% гасят по программе молодежного кредитования).

так вот, думаю, немного молодых людей до 26 лет способны платить даже по 420 долларов в месяц. на такое способны единицы.

отсюда делаю вывод: красиво сказано, а толку - ноль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як інші а я в шоці від помаранчевих. Ще не створили коаліцію а вже багато що у них йде шкереберть - вони вже не можуть виконати частину того, що наобіціяли і за рахуонок чого за них голосували: вкрадені вклади народу, відміна призову і т.д. у їхній угоді стільки сторінок що здається вони один одному не довіряють і тому розписали кожен крок для кращого контролю один одного.

Скажіть як ви відноситесь до тих хто багато базікає і потім нічого не робить?

Як би вам при влаштуванні на роботу обіцяли одне, а потім давали інше - невже б ви і далі були з цими людьми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як інші а я в шоці від помаранчевих. Ще не створили коаліцію а вже багато що у них йде шкереберть - вони вже не можуть виконати частину того, що наобіціяли і за рахуонок чого за них голосували: вкрадені вклади народу, відміна призову і т.д. у їхній угоді стільки сторінок що здається вони один одному не довіряють і тому розписали кожен крок для кращого контролю один одного.

Скажіть як ви відноситесь до тих хто багато базікає і потім нічого не робить?

Як би вам при влаштуванні на роботу обіцяли одне, а потім давали інше - невже б ви і далі були з цими людьми

п-болы и те и эти...

но мне больше нравятся януковичи, хотя бы за то, что не показывали рук и не говорили- "що вони нычого не крали.."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок Регіонів скажу що там є один (два) дядько який що скаже те всі і роблять а роблять вони дерібан повний.

На Рахунок Помаранчевих скажу що там є реальні справи (які слід зробити) що відображаються в їх програмах і там обовязково треба домовлятись і всі справи прописати, - це і є демократія коли люди домовляються.

Є закон і його слід виконувати.

Мені смішно з тих дурнів як паплюжать презитента за те що він видав черговий наказ про Призов. Але ж законів після виборів ніхто не відміняв. Є армія, треба провести призов. Змініть закони, доктрину, виділіть гроші, затвердіть бюджет і будьласка виконуйте законно обіцянку про відміну призову. Я взагалі в шоці від того як БЮТ в цьому плані некоректно поступає, видно просто напросто вже починає президентську кампанію. А нам, народу ж вигідно щоб вони працювали разом а не знову показували такий вінігрет.

А підтримка малго та середньго бізнесу це взагалі фуфел на словах. Для чого тендери такі зробили? І в цьому теж немала заслуга БЮТ. Тендери а точніши умови на такі роботи як будівництво будівель та доріг, ремонт просто вишвирнули заборт малий та середній бізнес. Як же так щоб взяти участь в тендері наприклад на 1000000 грн. слід заплатити внесок 5-6% від суми тендеру а це 50 000, 60 000 грн. І вони тобі не повернуться у випадку програшу. А хто впевнений що виграєш - тільки великі корпорації що можуть дати велику взятку і то не завжди. Отака вам жуть. А коли землю продаватимуть на аукціонах то повірте мені прості люди взагалі не зможуть її взяти. Бо ж всерівно прийдеться давати на лапу та ще й платити ринкову ціну. От вам такий прікол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО:розігрується сценарій Юлю в президенти.Походу всі Юліні обіцянки не виконаються через Ющенка і тоді люди на президентських виборах проголосують за неї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ворон будь обєктивний.

Коли Тимошенко прийде до влади (а поки ще не прийшла) то нехай і займеться контрактниками. А поки є ЗАКОН, ВІЙСЬКОВА ДОКТРИНА і дефакто бюджет. Тимошенко нехай прийде, поміняє а потім каже що призовва не буде.

Мене вже дістало що люди ляпають незважаючи на закони.

КОЛИ НАВЧАТЬСЯ НАШІ ПОЛІТИКИ ПРАЦЮВАТИ ПО ЗАКОНУ

Партія Регіонів розтоптала закон за допомогою Мороза, тепер і БЮТ спішить. Це НЕБЕЗПЕЧНО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Junak_Kulemetnyk___Polityku_v_rot__bez_cenzury_.mp3

Пісня дуже нецензурна, але чомусь до болю правдива. Звичайно вона порушує правило №1 "Не матюкатись". Але я попередив про вміст, так що якщо хочете - не качайте і не слухайте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Мы будем работать, мы можем принимать участие в коалиции, но, в любом случае, мы никогда не будем входить в коалицию. Я думаю, это однозначно" © Литвин

полный текст

что-то он мутит :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Мы будем работать, мы можем принимать участие в коалиции, но, в любом случае, мы никогда не будем входить в коалицию. Я думаю, это однозначно" © Литвин

полный текст

что-то он мутит :D

просто не дурак..

так выгодней..

при таком раскладе в парламенте, каждый голос будет буквально на вес золота..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну віддали голоса за Литвина, став другий мОРОЗ. Толку з того, знов зара буде торгуватися, в перші дні після виборів,коли його не побаш, радий як слон.

Кажуть його спонсорував один з колишніх членів Нашої України. Може він таку політику зараз проводить, щодо вибиття максимуму привілеїв для себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Коаліцію демократичну, на жаль, так і не сформували. Таке враження, шо дають шлях янусу до влади. Пісец тепер с**ться шоб Тимошенко на президента не йшла. До речі, Трек "Політику у рот" виконано голосом таким же, як у Вови зі Львова :) А ше у треку є фраза "від києва і до львова" Це однозначно анонімний трек Вови :lopata:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Так что, «регионы», затарившись холодным пивом, уже поставили глубокие шезлонги вдоль берега реки, по которой дрейфуют политические трупы врагов."

Соня Кошкина.

Цікаво розгортаются події в НСНУ,правда?От уроди.Добре шо я за них не голосував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...