Перейти до змісту

хто може обжати інтернет кабель


Рекомендовані повідомлення

Якщо маєте вдома викрутку і трішечки їли каші в дитинстві, тоді описую як це робиться. Обрізаєте рівно дроти і вставляєте в конектор. Перевірте, щоб дроти зайшли повністю і в портібному порядку. Візміть в праву руку викрутку а лівою притисніть конектор до столу і площиною кінця викрутки притискайте один за одним контакти до упору. Це якщо нема китайського затискача або нервів чекати майстрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо маєте вдома викрутку і трішечки їли каші в дитинстві, тоді описую як це робиться. Обрізаєте рівно дроти і вставляєте в конектор. Перевірте, щоб дроти зайшли повністю і в портібному порядку. Візміть в праву руку викрутку а лівою притисніть конектор до столу і площиною кінця викрутки притискайте один за одним контакти до упору. Це якщо нема китайського затискача або нервів чекати майстрів.

або (на мою думку буде краще) купити розетку з рж45. змонтувати у зручному місці (для термінування підключення добре підійде звичайний монтажній ніж). перевага у тому, що коли наступного разу пачкорд кабель вийде з ладу не потрібно буде шукати знайомого з обжимкою і можна буде скористатись порадами надрукованими вище. а саме: зробити у будь-якому комп.магазині новий пачкорд потрібної вам довжини

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

0660528940 Сергій, майстер на всі руки, і кабель обіжме, і тарілку поставить і кондиціонер установить... звертайтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тема почищена від флуду і оффтопу.

Єчим допомогти - пишіть автору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене он завжди з собою в сумці. І з десяток конекторів. Разом із монтажним "забойніком" Krone.

А у меня в рюкзаке постоянно насос высокого давления для вилок. Это давно уже не редкость. да и стоит он недорого.

Но ведь это лишь указывает на специализацию, а не обязательно к наличию у каждого... ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Но ведь это лишь указывает на специализацию, а не обязательно к наличию у каждого.

Згоден. Але це було сказано у відповідь на пораду обжати за допомогою викрутки!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с помощью отвертки обжать кабель нельзя?

Я так зрозумів, що тобі ТОЧНО немає чим зайнятися на роботі чи дома, і ти вирішив доколупатися до мене і мої постів. ЧИ може є якась інша, не відома мені, причина по якій ти проявляєш до моєї персони увагу?

Кабель обжати за допомогою викрутки можна. І я це не раз робив. Рівно так само, як і забити кабель в розетку. Без спецінструмента.

Але якщо до тебе не доходить суть мого посту, то я тобі розжую.

Суть в тому, що в час, коли обжималки і обрізалки та різного роду "специфічні інструменти", зараз уже не такі й специфічні.

10 років тому, пост про "самому без обжимки обжати кабель" не викликав би таких емоцій. І заробив би купу плюсів. А зараз, коли та ж обжимка і обрізалка є мало що не в кожного хто цікавиться компами - це як мінімум дико!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Твоя поведінка тебе також видає. Нудні одмінські будні... П'ятниця, видать що й тяпниця. От і гребе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...