Перейти до змісту

Перша поїздка в Польщу, підкажіть


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

"Зелена карта"-страховка на авто купується тут на місці в будь-якій страховій. Тариф фактично однаковий. "Там брати"-це там постояти в черзі за тим, що тут робиться за кілька хвилин.

Вже хтось писав в іншій схожій темі: в нас на два тижні коштує десь 250 грн. (а то й більше), а на кордоні за 100 злотих на місяць. І черг я не бачив, одночасно відкриті віконечка як мінімум 3-4 канторів.

ПС. Аналогічно робиться кілька хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що за такс фрі черги великі, врятлі мене буде автобус чекати щоб я отримав собі такс фрі

На Такс Фрі треба віддавати ті фактури, що маєш їх подати в консульство.

Маєш бажання - телефонуй, 050 5237979, розкажу про власний досвід, бо писати немає часу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зелена карта"-страховка на авто купується тут на місці в будь-якій страховій. Тариф фактично однаковий. "Там брати"-це там постояти в черзі за тим, що тут робиться за кілька хвилин.

в тому то й справа , що кажуть що там дешевше. і мені цікаво як на кордані взяти-купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то й справа , що кажуть що там дешевше. і мені цікаво як на кордані взяти-купити.

На рахунок дешевше - мій попередній пост.

Взяти-купити теж проблем нема. Розкажу як робив сам :) .

Страховки продаються в обмінниках (кАнторах) на території митниці. В Ягодині вони розташовані праворуч по ходу руху безпосередньо перед будками прикордонників/митників, яким цю зелену карту і треба показувати. В'їхавши на території польської митниці радив би діяти в залежності від ситуації з чергою. Як варіант, якщо черга є і в машині з тобою є ще хтось з дорослих, посилаєш його до кантора з техпаспортом і грішми, пока сам стоїш/під'їзжаєш в черзі. Коли сам, то просуваєшся в черзі як найближче до кантоірв (щоб менше топати нозями), чекаєш, коли до будок з черги запустять машини, черга під'їде, і спокійно йдеш до канторів. В більшості випадків ти встигнеш повернутися до автівки за той інтервал, що в'їхавші під навіс машини будуть "оформлятися".

А коли ж черг нема, то просто зупиняєшся раніше, не перед самою стоп-лінією / фішками, виходиш, купуєш, повертаєшся, під'їзжаєш до стоп-лінії і чекаєш, коли прикордонник махне рукою / чи блимне ліхтариком :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таке питання думаю по темі:

Минулого тижня приїхали в люблін в 4 ночі(ранку), тратитись на готель на пару годин шоб кімарнути не було бажання. кімарили в машині але було трохи страшно. Поясню чому з історії свого колеги.

В Познані після бурхливого вечора він вийшов з бару і сів в машині на заднє сидіння де і заснув. коли проходив збоку старий дідусь (чудак) - він подзвонив в міліцію і сказав шо в машині труп (ще й укр номер). Так от приїхала та поліція разом з швидкою. розбили йому скло, бо двері він закрив. В кінці кінців він "попав" на нове скло і штраф в 500Є. а дідулі хоть би хер. пішов далі.

Так от чи є десь спокійні стоянки чи місця шоб перекімарити так пару годинок?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дід хотів як краще...

після після бурхливого вечора в барі думаю "труп" хропів так що машина тряслась, але дід напевно був глухеньким :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю таке питання думаю по темі:

Минулого тижня приїхали в люблін в 4 ночі(ранку), тратитись на готель на пару годин шоб кімарнути не було бажання. кімарили в машині але було трохи страшно. Поясню чому з історії свого колеги.

В Познані після бурхливого вечора він вийшов з бару і сів в машині на заднє сидіння де і заснув. коли проходив збоку старий дідусь (чудак) - він подзвонив в міліцію і сказав шо в машині труп (ще й укр номер). Так от приїхала та поліція разом з швидкою. розбили йому скло, бо двері він закрив. В кінці кінців він "попав" на нове скло і штраф в 500Є. а дідулі хоть би хер. пішов далі.

Так от чи є десь спокійні стоянки чи місця шоб перекімарити так пару годинок?)

Звучит троха бредово это всё..... За что штраф? За то что спал? Я много раз спал, прямо в центре, пока ждал девчёнок с покупок! Ночью, заезджаешь на любую заправку и спишь сколько влезет!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дідусь любопитний був))) по машинах шариться, дивиться шо не так лежить в 4 ранку))))

Був на вихідних, ночували так само в машині. Тим паче Теско працює цілодобово, ліг спокійно накрився одіяльцем і спиш. На АЗС можна за 5-10 злотих перекуняти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брєд то все, розбите скло, штраф в 2тис злотих - якась чергова байка. Спав багато разів в різних місцях, і поліція перевіряла, і ніяких штрафів та претензій. Місць для таких стоянок є безліч і кожен їх обирає собі сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що за такс фрі черги великі, врятлі мене буде автобус чекати щоб я отримав собі такс фрі

Теж їхали автобусом, коли польський прикордонник збирав паспорти, повідомили, що нам потрібно оформити такс-фрі, він сказав, щоб ми підійшли до його віконечка. За кілька хвилин з документами на руках вже стояли в черзі на оформлення, перед нами було лише кілька людей і то стояли певно 40 хв. Зрештою, повернувшись в автобус після оформлення ще, певно, годину чекали поки всім пасажирам повернуть докумени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

vital4ik, ти справді думаєш шо влупив свою рекламу в потрібному місці?

Лучанам\волинянам на маршрут - Івано-Франківськ - Перемишль, трохи теєво, з великої гори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Ашан" перед в"їздом в Люблін в ТЦ "Felicity" ...

Там лише кас понад 50... це в плані продуктів....

Також в тому ТЦ багато всяких магазинів/бутіків де по акціях можна взяти дуже якісні речі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.50кг поширюється лише на речі які не можна з`їсти)

Продуктів можна завозити з розрахунку по 2-4 пачки(упаковки) на особу. Вони не входять в тих 50кг.

Нариклад мона завезти 50кг памперсів(якщо це не дорожче 500євро) і ще купу продуктів харчування.

2.Якщо ви з автобуса, то такс фрі оформляють без черги.

3.Страховку(зелену карту) можна виписати в Луцьку(просіть знижку, дають 40%), або на Ягодині перед в`їздом на митницю. Або після проходження Українського кордону, за мостом на польській стороні. Різниця що в нас можна зробити на 2 тижні, а там тільки на місяць.

4.Хто їде на закупи не радив би їхати через Ягодин. Черги бувають на 5-10годин(немає мабуть тільки в Суботу ввечері і в Неділю зранку).

Є пункт пропуску Угринів, через який до Любліна на 50км довше ніж через Ягодин. Черг немає майже ніколи(бувають в 06-09 ранку бо люди їдуть на роботу). Максимум що я там провів в черзі - 3 години.(1раз). А в середньому 20-30хв. Та й не обов`язково їхати в Люблін, звідти ближче в Zamosc.

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.50кг поширюється лише на речі які не можна з`їсти)

Продуктів можна завозити з розрахунку по 2-4 пачки(упаковки) на особу. Вони не входять в тих 50кг.

Нариклад мона завезти 50кг памперсів(якщо це не дорожче 500євро) і ще купу продуктів харчування.

Купу то купу, але різних

По закону :)

Алкашка і папіроски (звертаємо увагу на 3 пункт :) ):

Стаття 376. Ввезення на митну територію України громадянами алкогольних напоїв та тютюнових виробів

1. Ввезення на митну територію України алкогольних напоїв та тютюнових виробів громадянами, які не досягли 18-річного віку, не допускається.

2. Громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити алкогольні напої та тютюнові вироби на митну територію України в ручній поклажі або супроводжуваному багажі без сплати митних платежів та без письмового декларування у таких кількостях із розрахунку на одну особу:

1) 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів;

2) 5 літрів пива, 2 літри вина, 1 літр міцних (із вмістом спирту більш як 22%) алкогольних напоїв.

3. Алкогольні напої та тютюнові вироби незалежно від їх кількості не звільняються від оподаткування митними платежами, якщо особа, яка ввозить їх на митну територію України, була відсутня в Україні менш ніж 24 години.

Далі хавка

Що каже кодекс:

Стаття 378. Обмеження щодо ввезення громадянами товарів на митну територію України

1. Пропуск на митну територію України товарів, що класифікуються в 1-24 групах УКТ ЗЕД та ввозяться громадянами для вільного обігу, в будь-яких обсягах не дозволяється.

2. Обмеження, встановлене частиною першою цієї статті, не поширюється на:

1) алкогольні та тютюнові вироби, що ввозяться громадянами в кількостях та у способи, зазначені у частині другій статті 376 цього Кодексу;

2) харчові продукти вагою до 10 кг в упаковці виробника, що надходять на адресу громадян у міжнародних поштових або експрес-відправленнях;

3) харчові продукти для власного споживання на суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро, що ввозяться в порядку та обсягах, визначених Кабінетом Міністрів України;

4) домашніх тварин.

Ну і згадана в цьому пункті постанова кабміну:

Відповідно до статті 378 Митного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що:

1) громадяни можуть ввозити на митну територію України харчові продукти для власного споживання на загальну суму, яка не перевищує еквівалент 200 євро на одну особу, в таких обсягах:

в упаковці виробника, призначені для роздрібної торгівлі, - у кількості не більше ніж одна упаковка або загальною масою, яка не перевищує 2 кілограмів, кожного найменування на одну особу;

без упаковки - у кількості, що не перевищує 2 кілограмів кожного найменування на одну особу;

без упаковки - неподільного продукту, готового до безпосереднього вживання, у кількості не більше ніж по одному найменуванню на одну особу;

2) під час ввезення громадянами на митну територію України зазначених харчових продуктів здійснюється їх декларування (шляхом вчинення дій, усно або письмово за бажанням власника таких продуктів або на вимогу посадової особи митниці).

Отож в теорії торбинка бананів вагою більше 2х кг це вже контрабас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...