Перейти до змісту

Перша поїздка в Польщу, підкажіть


MACCEN

Рекомендовані повідомлення

Здав документи на візу - на закупи.

Це моя перша віза взагалі, тому вирішив відкрити саме цю, а то паспорта зробив, без діла лежав 7 років.

Питання таке, який бажано привести чек-фактура щоб точно відкрили слідуючу візу, в розумних звічайно цифрах.

І що можна вивозити з Польщі і в якій кільксоті, щоб не прийшлося потім викинути.

Стратегічне бажання відкрити таку візу щоб вільно пересуватись по всім країнам шенгену.

Поділіться досвідом будь-ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50кг на суму 500євро максимум. фактура має бути не менше 1500зл, якщо хочете наступну візу на рік, тобто краще зробити в луцьку її (150-200грн), або дуже гарно попросити пусту в якомусь магазині польщі. а потім спитаєте як правильно вписувати і впишете собі те шо треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм прийдеться в когось запитати може кому що треба, щоб сума була на 1500 злотих :) а то якось я не задумувався що на стільки щось буду купувати там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, звідки сума в 1500 злотих? більше за все з потолка... Сума чеку ролі не грає, не так давно показували виступ польського посла - казав, що фактура може бути хоть на чупа-чупс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сума у 1500 злотих - абсолютна вигадка.

Просто будучи в Польщі в магазинах, на все, що купуєте просіть іменну фактуру ("імєнна фактура"). Вам її обов'язково випишуть.

Якоїсь конкретної суми покупок для виставлення віз дійсно немає, але консул якраз сказала, що "ця сума не повинна бути як за чупа-чупс". Гадаю, кожен українець робить покупок у Польщі на 200-500 гривень. Цього абсолютно достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здав документи на візу - на закупи.

Це моя перша віза взагалі, тому вирішив відкрити саме цю, а то паспорта зробив, без діла лежав 7 років.

Питання таке, який бажано привести чек-фактура щоб точно відкрили слідуючу візу, в розумних звічайно цифрах.

І що можна вивозити з Польщі і в якій кільксоті, щоб не прийшлося потім викинути.

Стратегічне бажання відкрити таку візу щоб вільно пересуватись по всім країнам шенгену.

Поділіться досвідом будь-ласка.

Як з мене писали))))) Тільки, що лежить 7 років без діла - промах))))

Їду в 20тих числах грудня. А ви?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть отримав наприклад візу на пів року, куди я можу поїхати одразу?

чи куди б не їхав перша країна має бути Польща? і повертатись теж треба через Польщу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть отримав наприклад візу на пів року, куди я можу поїхати одразу?

чи куди б не їхав перша країна має бути Польща? і повертатись теж треба через Польщу?

Телефонна довідка з цих питань (0332) 280-640

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от скажіть отримав наприклад візу на пів року, куди я можу поїхати одразу?

чи куди б не їхав перша країна має бути Польща? і повертатись теж треба через Польщу?

Першою віза має гаситись поляками.

І саме краще оформити на куплений товар текс-фрі.Там і призвіще буде і штампи митниці.в якіх дати будуть збігатись з датами перетину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть що за такс фрі черги великі, врятлі мене буде автобус чекати щоб я отримав собі такс фрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На кожній фактурі з магазину також будуть ім'я і прізвище (так як в паспорті), домашня адреса і дата покупки.

Раджу підготувати папірець з написаним ім'ям і адресою, так як її у паспорті немає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мда розпитав не все так просто з візами, я то думав отримав собі шенген і літай собі куди хочеш, а тут фігушкі... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба віза закупи не шенген?

Справді суми чеків не дуже важливі. Хоть на якусь суму.

Я закупляюсь одежою в Любліні. Їжею там же на виїзді в Макро (типу Метро але громадний)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі щодо Любліну: десь в самому центрі є Люблін Плаза (чи якось так) - щось нам там не дуже сподобалось. Типу нашого ЦУМу.

А от трошки глибше є Galeria Olimp - от там справді є з чого вибрати...

Адреси, думаю, не проблема знайти в інтернеті і вбити в GPS.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені теж за плазу казали, що там ніфі цікавого. Цікаво коли ті знижки чи розпродажі вступають в силу, того як можна приїхати на ті самі ціни що й в нас.

І чи одного дня буде достатньо для закупів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подивитися місто теж захочеться тому треба там бути мінімум з8 до 22)

Якщо їхати автобусом, то найкраще так зробити - виходите на автостанції через старе місто пішки йдете до плази.

Потім вийшовши з плази повертаєте наліво і йдете до центру під горку, вийшовши на центральну дорогу повертаєте на право і до першої зупинки.

Сідаєте на автобус №18 і за хвилин 15-20 зліва побачите той Олімп.

Але часно кажучи частина того олімпу нагадує наш Ювант(

Зараз будується на вїзді до любліна якийсь мега торг. центр.

Якщо машиною то варто ще заїхати в Теско. Там теж ТЦ "вбудований" в той гіпермаркет. Доїхати просто - якщо на авто - то постійно тримайтесь вказівника на жешув і практично на виїзді з міста в сторону жешува він буде по лівій стороні по ходу руху. Не пропустіть туди поворот, бо потім на розворот прийдеться довго їхати)

Оптимально їхати десь за тиждень до польського різдва в грудні, там ціни так і манять шось купити.

З приводу суми в фактурі - з того досвіду що був - при фактурі в 600 зл. - давали ваксимум пів року. На річні пишемо мінімум 1,500тис. А можливо просто збіг обставин)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може написати що найвигідніше купувати в Польщі? Теж збираємось машиною в середині листопада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Практично все, з того що я беру і явно набагато дешевше:

1) речі в період знижок

2) сири

3) товари для дітей (памперси іграшки і т.д)

4) червона риба

5) соки (напої)

6) жуйки)

7) пральні порошки

8) інші продукти - муштарда (гірчиця), майонез, приправи, і т.д і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подав фактур після першої поїздки на 200 чи 250 злотих - відкрили другу візу на пів року...

Додам до списку ineedmoney парувки (сосиски), ну і типу Польська візитка - Кабаноси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що має писати в фактурі чи на чеках?

Мої паспортні дані + адреса прописки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Продавці в Польщі самі знають. Даєш їм закорд. пасспорт вони звідти переписують прізвище\ім"я а тоді пишеш на листочку їм свою адресу :) і вони все вносять в фактуру і друкують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а страховка на авто де краще брати?

кажуть там але як туди заїхати без неї?

на таможні між країнами чи як ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Зелена карта"-страховка на авто купується тут на місці в будь-якій страховій. Тариф фактично однаковий. "Там брати"-це там постояти в черзі за тим, що тут робиться за кілька хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...