Перейти до змісту

хочу впіймати судака


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

Ще не довелось попробувати , але мій знайомий ловитьна них, правда поки що безрезультатно. А ось в свій час в Києві бачив цікаву снасть називається бородка і як правило іде в парі з коливалкою на відводі. Ніколи в Луцьку не бачив щоб хтось ловив на таку снасть

Doc1.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кажуть (пишуть)що це класика по судаку

По судаку не знаю, а щуки бачив як ловлять. Тільки рибки не такі були як на фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

в несвічах на колишньому рибхозі товчуть дрібного судака. бо 300 грам вже можна їсти. і то десятками.

знаю що луцькі спортсмени запускали тамтешніх кликастих в інші водойми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось я був зловив судачка на 1.630 в Кульчині за заводом на живця верховодку.

post-6067-0-13596000-1434358035_thumb.jp

post-6067-0-84622400-1434358042_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось я був зловив судачка на 1.630 в Кульчині за заводом на живця верховодку.

О!! чувак да я тебе бачив в Адреналіні, я стояв дивився як рибакі нічого не ловили, а ти під"їхав на авто(жигуль чи таврія, ну не важно) і ми з тобою розговорилися, ще ти казав що пива вже пару місяців не п"єш, ти чи не ти? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, той самий вже 5 місяць не пю пива, але в мене ЗАЗ ВІДА ну тіпа Авео. Но діло не в тім, А так рибалка то хобі без якого ну нікуда, а пиво то якось можна без нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, той самий вже 5 місяць не пю пива, але в мене ЗАЗ ВІДА ну тіпа Авео. Но діло не в тім, А так рибалка то хобі без якого ну нікуда, а пиво то якось можна без нього.

Да звісно можна без того пива, в мене якось бувають зай@би що я не вживаю то місяць то два, а ось рибалка реально заманює, ще років пару назад я їздив дуже рідко, а зараз круте капець, хочу майже кожні вихідні, але на жаль не завжди виходить, ось хотів на ці у Веселе зганяти, але в п"ятницю пивка попив, а в суботу і неділю якийсь конюктивид (чи як воно там) кароч очі пиндець сльозилися і гноїлся капав каплі :( але думаю на слідуючі вже 100% кудись подамся і ну його все нафіг разом з тим пивом взяті :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, той самий вже 5 місяць не пю пива, але в мене ЗАЗ ВІДА ну тіпа Авео. Но діло не в тім, А так рибалка то хобі без якого ну нікуда, а пиво то якось можна без нього.

Да звісно можна без того пива, в мене якось бувають зай@би що я не вживаю то місяць то два, а ось рибалка реально заманює, ще років пару назад я їздив дуже рідко, а зараз круте капець, хочу майже кожні вихідні, але на жаль не завжди виходить, ось хотів на ці у Веселе зганяти, але в п"ятницю пивка попив, а в суботу і неділю якийсь конюктивид (чи як воно там) кароч очі пиндець сльозилися і гноїлся капав каплі :( але думаю на слідуючі вже 100% кудись подамся і ну його все нафіг разом з тим пивом взяті :)

ще трохи і рушницю купиш. на пиво часу точно не залишиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще трохи і рушницю купиш. на пиво часу точно не залишиться.

Да пропунували мені 10 і 5 років назад ту рушницю. Коли ще дятько був участковим, їм здавали різні екземпляри. Но зрозумійте, то не моє. Лазити за зайцьом по ораному полі по 20 км. І по нулям. Знаю я таких мисливців. А напитись як вони пють я і на рибі можу.

Пригадався анегдот в тему.

Кличе кум кума на рибалку' а той йому у відповідь, мені жінка дома пити дозволила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я, той самий вже 5 місяць не пю пива, але в мене ЗАЗ ВІДА ну тіпа Авео. Но діло не в тім, А так рибалка то хобі без якого ну нікуда, а пиво то якось можна без нього.

Да звісно можна без того пива, в мене якось бувають зай@би що я не вживаю то місяць то два, а ось рибалка реально заманює, ще років пару назад я їздив дуже рідко, а зараз круте капець, хочу майже кожні вихідні, але на жаль не завжди виходить, ось хотів на ці у Веселе зганяти, але в п"ятницю пивка попив, а в суботу і неділю якийсь конюктивид (чи як воно там) кароч очі пиндець сльозилися і гноїлся капав каплі :( але думаю на слідуючі вже 100% кудись подамся і ну його все нафіг разом з тим пивом взяті :)

ще трохи і рушницю купиш. на пиво часу точно не залишиться.

Знаю що рибакі "хворі"люди, а ще коли і мисливець то всьо! жопа! немає чоловіка))) біда для жінки.

PS: думаю ви всі зрозуміли що я в хорошому розумінні))) то все.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...