Перейти до змісту

хочу впіймати судака


ostasyuk

Рекомендовані повідомлення

чи не вперше в цьому році спінінгуючи на Стирю зловив судачка. і понеслися цілеспрямовані пошуки.в сутінках,при світлі, вище Луцька - нижче Луцька, різні грузи. лише окунь і щука. так що ділимося думками і досвідом. пліз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні була чергова спроба.рибалив в районі з/д моста.результат-зеро. купа обривів. ще блін вчитися і вчитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обриви то краще ніж нічого. А так хоть трохи вкид адреналіну, вже цікавіше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку приманку використовуєш???Довжина вудки???Не рибак але починає подобатись рибалка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи не вперше в цьому році спінінгуючи на Стирю зловив судачка. і понеслися цілеспрямовані пошуки.в сутінках,при світлі, вище Луцька - нижче Луцька, різні грузи. лише окунь і щука. так що ділимося думками і досвідом. пліз.

Сам судачка зловив лиш раз в кінці цього літа. Проте цілеспрямовані пошуки веду вже другу осінь. Допоки дійшов висновків (з різних статтей, книг, власних спостережень, слів колег по захопленню) що судак любить тверде дно, тримається переважно поблизу ям та полюбляє вузькі приманки розміру 5-10 см.

Наразі маю декілька точок де точно знаю що він є (на одній сам ловив, інші "здали колеги" або підгледів у звітах на форумах), проде "прочесування" нічого допоки не дало.

Буду і надалі вчитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора застосував тактику колобка і чухнув на річку. ходив вище з/д мосту. за дві години до сутінок вже вкотре нічого надзвичайного не сталося. місця там гарні для всіх видів лову. правда цього разу лише один обрив-використовував офсет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні до обіду прочесував могутні води рідної річки. судаків було впіймано зеро. щука робить мерву. думаю якщо не бомбити русло, а робити короткі закиди під кущі- то буде результат.

мав два виходи зубатої і обидва під ногами. одна шавка на мілині тицьнула твістер,побачила мене і на тапки. друга під 2 кг піднялася з півтораметрової глибини коли твістер був лише 20 см від поверхні.мені здалося, що мене засікли, а вона цапнула приманку. а я ,дурень, не підсік. вона мотнула головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

побродив вечерком дві годинки біля шевченківського мосту. знову ноль. говорив з рибаком, що сидів на живця, казав що брав там судака на 2 кг. але сьогодні глухо. активності хижака не засік,а от активність відпочиваючих неабияка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я кожну суботу броджу річкою по своїх точно робочих крапках, але за цілий жовтень я взагалі ні рибки не зловив, хоча покльовки і тички окуня, зубки щучок та судачків, та удар в стилі "віддай спінінг" були, були і сходи під ногами, а от риби в руках не тримав, карма?

А вище з\д мосту точно робоча крапка на судака, при мені знайомий хлопчина за годинку там зловив щучку в районі 2 кг (я ще ліз з кручі щоб взяти) та судачка 400-500 грам.

Треба щось міняти раз не бере, "впертись рогом" щоб мати результат то добре, але не завжди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А де цей З/Д МІСТ?

думаю я загнався. напевно правильно - залізничний. в районі дубенської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже цікава тематика для мене, якщо хтось "спалить" де він водиться, буду вдячний..На Стиру він є, але не багато..Трошки як завжди-часу бракує йго порибалити..Вкуснішої риби я не їв! Російські царі судака полюбляли-дюже..Автору поста-удачи):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже актуальна тема і підтримую колегу по осінньому інтересу . Давно полюю цілненаправлено на судака але зловити більше вдається щуку, навіть вночі. З власного досвіду скажу судака краще ловити коли буде мінусова температура або рапово або поступово хоча б декілька днів.Найкращі покльовки бувають коли виходиш морозного ранку, на річці таке враження що все вимерло повна тишина і тоді на тому самому місці за ж.д мостом де ти не ра з кидав .Закидаєш з під того самого дерева їстивний силікончик (можу підсказати) , 20 гр грузило, даєш йому впасти на дно, пройти спокійно пів річки далі сама повільна протяжка по дну, не ступенькака а тільки легеньки підтяжки котушкою. Якщо ти почув навіть маленнький тюк зразу підсічка - судак зараз вдень може бути дуже пасивним. Судак є там завжди , коли він пасивний він доганяє наживку і придавлює до дна тому часто ловиться як кажуть ( за галстук ) знизу за нжню челюсть. Хочеш зловити судака наберись тертіння , потрібно покидати на одному перспективному місці хочач 2 годинки . Не зловиш судака зловиш щуку вона не витримає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже актуальна тема і підтримую колегу по осінньому інтересу . Давно полюю цілненаправлено на судака але зловити більше вдається щуку, навіть вночі. З власного досвіду скажу судака краще ловити коли буде мінусова температура або рапово або поступово хоча б декілька днів.Найкращі покльовки бувають коли виходиш морозного ранку, на річці таке враження що все вимерло повна тишина і тоді на тому самому місці за ж.д мостом де ти не ра з кидав .Закидаєш з під того самого дерева їстивний силікончик (можу підсказати) , 20 гр грузило, даєш йому впасти на дно, пройти спокійно пів річки далі сама повільна протяжка по дну, не ступенькака а тільки легеньки підтяжки котушкою. Якщо ти почув навіть маленнький тюк зразу підсічка - судак зараз вдень може бути дуже пасивним. Судак є там завжди , коли він пасивний він доганяє наживку і придавлює до дна тому часто ловиться як кажуть ( за галстук ) знизу за нжню челюсть. Хочеш зловити судака наберись тертіння , потрібно покидати на одному перспективному місці хочач 2 годинки . Не зловиш судака зловиш щуку вона не витримає

а можна детальніше про оснастку- поводки,офсет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час, коли починав перепробував різні оснастки, багато почерпнув звідси (добавив файл), для себе вибрав класичну оснастку розбірна чебурашка від 10 до 20 гр як правило цього достатньо зі шнуром PowerPro 0.15 щоб зробити нормальну проводку. Офсетні гачки використовую з великим вигином тонкі вони краще засікають рибу, нумерації не знаю довжина від 4.5 до 6 см Їстивний силікон якщо не помиляюсь keitech swing impact , 2.5 3.5 дюйма.Брав в минулому році в Кльово. Чатіше ловлю меншим, колір салатовий або коричневий. Перший закид ховаю гачок в наживку, коли чисте дно випускаю гачок на зовні чим побільше - меньше пустих покльовок. Поводок тепер використовую постійно флюорокарбон 0.35 0.45 купую на базарі готові. Краще менше покльовок ніж прикрі сходи хорошої риби разом з відкушеною оснасткою.

Ще одна хитрість дякуючи якій краще ловиться судак це атрактант.Який саме не скажу бо не використовую і незнаю , але результат повір мені очевидний бачив на свої очі. Це сугубо моя думка і тактика я її нікому не навязую.Удачі

Офсетники.doc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні від ровенецького до з/д моста трохи далі до повороту з 10.30 до 14.00 жодного удару). Воблер, твістер, поппер - все по барабану. Бачив щучку грам на 300(з/д міст з обрива), під самий ніс кидав, дражнив, абсолютно ніякої реакції. Мабудь, у риби як і в мене - ВИХІДНИЙ))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову був - той самий результат. Кажуть, це через те, що вода впала.

А вдома на Прип*яті ловлять, добре ловлять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи як часто змінюється рівень води в річці, рибка повинна рідко харчуватися? треба або добре знати як ловити,або чекати фортуну.

я поки ганяюся за вдачею.

вчора,наприклад,погода була не щуча,а товариш в товпижині в пів десятої зловив щуку 7.3кг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

враховуючи як часто змінюється рівень води в річці, рибка повинна рідко харчуватися?

або добре знати як ловити,або чекати фортуну

Не брало не тільки в мене, а й ще в доброго десятка людей яких питав і які питали в мене, а от на рахунок рівня води ви неправі. На Стиру це дуже впливає на кльов, так само, як,наприклад, на будь якому ставку. У фортуну не вірю, вірю тільки у свої сили і вміння.

Хоча, як варіант, можливо я за 20 років так і не навчився кидати спінінг))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За суботу детально "пробив" декілька крапок, результат - кілька тичків (скоріш за все окунь), один відгризених хвіст (найбільш вірогідно що судак, бо місце його), і одна щучка в районі 800 грам, що вперто йшла в 1-2 см. від приманки але завбачивши мене розвернулась і повільно пішла до дна.

Живці в людей були за цілий день нетронуті.

Вода таки впала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро знову вихідні. Народ, хто куди? Можливо, десь компанією рванути?)

До речі, вода піднялася чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хринах после дамбы вода сегодня за 2 часа упала на 1-1,5м

Рыба вся ушла ниже..может в Малево, а может еще ниже.

rlr72pw1qn07.jpg

1asyohp2qr94.jpg

k3t1ugabrs9i.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що брати по зброї скажуть про поролонові рибки? хтось ловив на такі чудасії? кажуть (пишуть)що це класика по судаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...