Перейти до змісту

Про прилади для рибалок, які керуються з берега(ехолоти,кораблики і т.д.)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Я ним в основному бавлюся на Стирю, закиув передавач на воду він собі пливе по течії я йду повздовж берега за ним, цікаво де ями

На самому руслі ям немає, там стабільна глибина 2,5-3,5 м, ями від 5 м в основному на поворотах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Хлопцi, вибачте, що не по сутi....

А що показуе ехолот, якщо направити на сусiднiй будинок? Або на меблi в кiмнатi?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопцi, вибачте, що не по сутi....

А що показуе ехолот, якщо направити на сусiднiй будинок? Або на меблi в кiмнатi?

наявність коханця в шкафу чи під ліжком)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пам’ятаю з дитинства, як два моїх діда (затяті рибалки) одного разу взяли мене з собою. всілись на "прикормлене" місце, а мене, давши в руки два хробака і вудочку з ліщини відправили метрів за 50 від себе. аби не шумів і не відволікав їх від риби і рибу від сніданку. за години дві, витягнувши з десяток якихось рибин зростом десь в долоню почав нудитись. пішов перевірити як там справи у гуру. два сяючих від щастя мега-рибалки почали з гордістю показувати "улов". ТРИ риби. на іронічне запитання: "а шо там у тебе?" показав вміст поліетиленового пакету і отримав два підсрачника. а шоб не "позорив".

по темі: тепер я зрозумів чому дідам не фартило в той день - в них ЕХОЛОТА не було!

пс: ви хоч би карту глибин русла склали і виложили десь на борді. хоч якась користь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

два хробака і вудочку і отримав два підсрачника.

Історія як внук втер носа дідам. Представняю його дупу від підсрачників якби дали цілу банку з хробаками. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пс: ви хоч би карту глибин русла склали і виложили десь на борді. хоч якась користь.

Ти маєш на увазі карту глибин на зразок такої? http://fisher-club.c...a/2013-11-17-61

Ну то треба комусь цим ділом зайнятись, як люди для своїх місць зробили. Напевно десь на військових картах є карти глибин для всих річок України, але як до тих карт добратися? :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то певно потрібен наворочений ехолот з ЖПС ,щоб можна було потім підключити до компа і перекачувати дані.

але було б круто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден. Але чому не використати для цього сучасні смартфони в яких вже GPS вмонтовані. Є лише проблема як подібного роду карти туди залити? :_09::_11:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хоч на листку з шкільного зошита "в клєточку" (з позначками: до коліна, з головою, по х..) і то діло :)

поцікавився яка глибина світязя. ніц нема інфи. гідрографи туди якщо й їздили, то явно не на роботу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та хоч на листку з шкільного зошита "в клєточку" (з позначками: до коліна, з головою, по х..) і то діло :)

поцікавився яка глибина світязя. ніц нема інфи. гідрографи туди якщо й їздили, то явно не на роботу )

Я ж кажу, що треба мати вихід на військові карти, там 100% є всі глибини для форсування річок і наведення переправ на випадок війни, але русло річок змінюється через вплив людини і тому на скільки достовірні навіть військові застарілі карти - це вже питання.... :_31:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Перенесено з Колодеж :)

Саша Иванов сказав: Цитата спочатку труба мені буде, потім кораблю Як же я тебе розумію це точно.. 85$ млін треба шось думати

Antiphase (22 червня 2015 - 12:16) писав: andrey_lt, кораблик класна штука і іграшка непогана за 50-60 метрів вже тяжко точно точечно і без шуму закормити, а тут щастя я думаю ось такий , як знизу, погратись, буде саме то кораблик файний, але якщо собі такого куплю -спочатку труба мені буде, потім кораблю

Antiphase (22 червня 2015 - 14:55) писал: Саша Иванов сказал: Цитата спочатку труба мені буде, потім кораблю Як же я тебе розумію це точно.. 85$ млін треба шось думати http://jabo.kiev.ua/ Ось тут вроді солідна конторка з сервісним обслуговуванням. Але там такий не 85, а 105$. Де ти знайшов за 85? Я думаю якщо вже брати, то такий http://jabo.kiev.ua/...i/jabo-2bl.html Це ж собі не на рік і не на 2 береш., через пару років вже забудеш про ті гроші, а на любій водоймі себе добре будеш почувати )

сагласен, + ехолот, літієвий аку., бомба. і ціна 350баків, "халява"))) а взагалі я думаю, що починати потрібно з палки з катухою. і їздити на водойми де карпікі більше 10 кг. тоді я зрозумію в що вклав гроші, а карася прикормити в мене є рогатка.

UT8ecoTXaXbXXagOFbXc.jpg VS Anim_Jabo-2BL.gif

другий варіант 100% кращий, але мене жаба жме за 350 бакінських, да і є д в принципі грошики вкладати ))

я собі тут замовив

Вже в Києві на митниці, менш ніж за тиждень долетів ;)

а ехолот діло таке, я собі пару років назад такий взяв погратись:

bezprovidnuy-echlot.jpg

ну тепер той кораблик буде совати того датчика без "шума і пилу" )))))

ЕЕЕх присунули б в Луцьк до субботи, відразу б і спробував )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно створити нову темку, або вже переназвати цю,

щоб можна було обговорити ту чи іншу цяцьку для рибалки., чи навіть підібрати якусь снасть, вислухати думки, хто що радить, чим користується,

загалом дискусії щодо спорядження

і не будемо загажувати теми про водойми;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вот глянь зовсім непоганий варіант, мені здається набагато кращий від торнадо. 300 м радіус

http://ru.aliexpress.com/item/wholesale-Bait-Boat-R-c-Toys-JABO-2AS-Boat-Fishing-RTF-hobby-boat-by-EMS-HY000417/310777758.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, ну тут я практично по темі чим не ЕХОЛОТ?( з берега) ;)

А вот глянь зовсім непоганий варіант

прикольний дійсно, але цінник US $268.00 я купив дешевший рахуй на 184 бакса, а це немало небагато 4200 по теперішнім часам, рахуй зекономив на діск собі ;)

А для моїх забаганок, та погратись вистачить)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

pasha717, ще не отримав і не намочив, навіть, ось привезу з ним коропа, то буду хизуватись )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенесено з Колодеж :)

Саша Иванов сказав: Цитата спочатку труба мені буде, потім кораблю Як же я тебе розумію це точно.. 85$ млін треба шось думати

Antiphase (22 червня 2015 - 12:16) писав: andrey_lt, кораблик класна штука і іграшка непогана за 50-60 метрів вже тяжко точно точечно і без шуму закормити, а тут щастя я думаю ось такий , як знизу, погратись, буде саме то кораблик файний, але якщо собі такого куплю -спочатку труба мені буде, потім кораблю

Antiphase (22 червня 2015 - 14:55) писал: Саша Иванов сказал: Цитата спочатку труба мені буде, потім кораблю Як же я тебе розумію це точно.. 85$ млін треба шось думати http://jabo.kiev.ua/ Ось тут вроді солідна конторка з сервісним обслуговуванням. Але там такий не 85, а 105$. Де ти знайшов за 85? Я думаю якщо вже брати, то такий http://jabo.kiev.ua/...i/jabo-2bl.html Це ж собі не на рік і не на 2 береш., через пару років вже забудеш про ті гроші, а на любій водоймі себе добре будеш почувати )

сагласен, + ехолот, літієвий аку., бомба. і ціна 350баків, "халява"))) а взагалі я думаю, що починати потрібно з палки з катухою. і їздити на водойми де карпікі більше 10 кг. тоді я зрозумію в що вклав гроші, а карася прикормити в мене є рогатка.

UT8ecoTXaXbXXagOFbXc.jpg VS Anim_Jabo-2BL.gif

другий варіант 100% кращий, але мене жаба жме за 350 бакінських, да і є д в принципі грошики вкладати ))

я собі тут замовив

Вже в Києві на митниці, менш ніж за тиждень долетів ;)

а ехолот діло таке, я собі пару років назад такий взяв погратись:

bezprovidnuy-echlot.jpg

ну тепер той кораблик буде совати того датчика без "шума і пилу" )))))

ЕЕЕх присунули б в Луцьк до субботи, відразу б і спробував )))

а тепер будь ласка у дрібницях саме про цей девайс. герой же теми як не як. в неті коапв трохи про нього, дуже зацікавився, але переважна кількість постів реалізаторів цього товару.

думаю багато хто погодиться з дописувачів що край наш не відрізняється такими глибинами що треба ехолоти за пару сотень бакинських і вище. на більшості ставків все одно рибачимо з берега, власник не дозволяє або смішно на рові на човні ганяти. перевага даного прилада очевидна - вийшов на берег, покидав датчик, знайшов яму і сидиш радуєшся кльову (звісно прикормивши). на річках взагалі неоціненна річ. головне звичайно дійсно чи відповідає гаджет заявленим виробником можливостям. чекаєм звіт. а 700-1000 грн. якщо він правильно сканує і показує рельєф дна (про рибу не йдеться, бо і так зрозуміло що ту площу яку він накриває при скануванні не можна оцінювати)це не гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більш докладніше ніж розписано в інтернеті в різних "обзорах и отзывах" я точно не напишу ;) часу нема, та й нема чого ..

шукайте тут читайте відгуки тут чи тут

Реальна вартість ехолота зараз в районі 1500 грн., як в китайців, так і тут в нас.

Від себе напишу, на стоячій воді мені не особо допомагав, хіба ближні ямки виявити, їх точно незамаркуєшь ніяк, але картинку по місту лова скласти можна.

Рельєф і температуру води показує вірно, рибки маячня однозначно.

Дуже файно на Стирю і з човна,

на Стирю пустивши в проводочку можна всі бровочкі проглянути і визначити точки, з практики бровки виявлялись незавжди там де прогнозовались ;)

З човна пропливши по місцям можно найти ровики ямки русла і там стати де більш подобається)

Надіюсь зараз з корабликом отримати гарний тандем;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не витримав, купив собі сіє чудо.

http://ru.aliexpress.com/item/5-7-HOUR-FREE-SHIPPING-T10-mini-RC-Bait-Fishing-Boat-200M-remote-fish-finder-boat/1866356440.html

вирішив батарейку посильнішу брати. 5-6 годин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не витримав, купив собі сіє чудо.

http://ru.aliexpress...1866356440.html

вирішив батарейку посильнішу брати. 5-6 годин.

глянув Вашу покупку по ссилці. НХНЧ звичайно. але...... убили на повал болти що торчать з ємності для прикормки на фото в піднятому її стані. про завісу на якій вона піднімаєть взагалі мовчу. звичайно бажаю щоб все працювало і рибка клювала. цікавить чому для такої важливої міссії не можна використовувати рогатку за 50 грн.?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж навіть не корабель рибацький, а звичайна іграшка, трішки перероблена. Все що можу дозволити собі на бюджет, далі ідуть кораблики від 6 тисяч.

Рогатка - добре, але рогаткою снасть не завезеш на 100 м.

Норм. рогатка до речі теж не менше 150 грн коштує )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, якщо затишшя то все зрозуміло, а от цікаво якщо на водоймі підніметься нормальний боковий вітерець із хвилею, тоді що, кораблик той справиться ? Чи від гріха подалі тоді ховаєш його в багажник ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цей максимум доїде тільки в одну сторону ))). а нормальний впорається без проблем. В любому випадку він не перевернеться, і можна буде його назад притягнути спінінгом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey_lt, вітаю з обновкою!

Поділишся враженнями після першого використання :). Теж дивився обзор про нього, що це звичайний іграшковий кораблик дороблений під потреби рибаків. Можливо треба булоб герметизацію відсіку провести, бо писали що воду набирає він якщо носом клюне чи якщо хвиля буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey_lt, вітаю з обновкою!

Поділишся враженнями після першого використання :). Теж дивився обзор про нього, що це звичайний іграшковий кораблик дороблений під потреби рибаків. Можливо треба булоб герметизацію відсіку провести, бо писали що воду набирає він якщо носом клюне чи якщо хвиля буде.

розібрати, в трюм банально напхати пінопласту, зібрати, а по швам пройтися клеєм (такий як у магазинах квітів використовують для приклейки різних там метеликів та бедриків).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...