Перейти до змісту

Про прилади для рибалок, які керуються з берега(ехолоти,кораблики і т.д.)


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Ще раз всім прівет, як ви зрозуміли колбасить мене не по "дєтскі",ось і вирішив відкрити цю тему бо впевнений на 100% що всі хоча б один раз про нього думали "Ехолот"? Десь пару днів назад вирішив з кумом купити цю "цяцьку". Так так так,не треба відразу наїзжати, типу, нахєра,бред,ти його викінеш, Я і сам знаю що не треба)) Але навіть заради забави.Особливо акцентую увагу ехолот для берега а не з лодки.

Значить так хто має,хто вже викінув,пишіть, і взагалі хто його в руках тримав хочь разочок

Поки що думаю про безпровідний ось цей Fish Finder ffw718 Wireless.

Ну що скажете рибачькі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Бачив я такі штукі та тримав в руках, як на мене то річ безтолкова. Екран надто малий, щоб на ньому щось толком побачити, та й інші параметри бажають кращого. Це швидше пристрій для вимірювання глибини, та визначення температури води . Сам користуюсь ехолотом з іншими параметрами і на ньому не все так чітко видно як могло б здаватись. Особисто я б не рекомендував його купувати, але якщо є бажання погратись перших кілька рибалок і з фінансами нема проблем то можна купити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив я такі штукі та тримав в руках, як на мене то річ безтолкова. Екран надто малий, щоб на ньому щось толком побачити, та й інші параметри бажають кращого. Це швидше пристрій для вимірювання глибини, та визначення температури води . Сам користуюсь ехолотом з іншими параметрами і на ньому не все так чітко видно як могло б здаватись. Особисто я б не рекомендував його купувати, але якщо є бажання погратись перших кілька рибалок і з фінансами нема проблем то можна купити.

Ну в принципі я таку відповідь і чекав ( є бажання погратись перших кілька рибалок і з фінансами нема проблем то можна купити) спс.Але той яким ти користуєшся вроді би какий нічьо))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, мій ехолот дійсно такий нічо, має багато наворотів, великий екран ітд, але планую його продавати, хочеться ще кращого )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робяти, заходимо по пояс у воду, цепляэмо на "кардан" мастирку - єслі сасьот - знач риба, єсть, :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті всі ехолоти то все фігня, якшо нормальний рибак той без нього обійдеться. Подивіться на "мєсних" як вони рибу ловлять? тоді і все поймете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В тому і діло, шо вони знають і де і без всяких "примамбасів" яку рибу ловлять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Бачив я такі штукі та тримав в руках, як на мене то річ безтолкова. Екран надто малий, щоб на ньому щось толком побачити, та й інші параметри бажають кращого. Це швидше пристрій для вимірювання глибини, та визначення температури води . Сам користуюсь ехолотом з іншими параметрами і на ньому не все так чітко видно як могло б здаватись. Особисто я б не рекомендував його купувати, але якщо є бажання погратись перших кілька рибалок і з фінансами нема проблем то можна купити.

Категорично з Вами не згоден, бо сьогодні знайти рибу в невідомому для тебе місці без ехолоту - то марна справа (якщо звичайно маємо на увазі рибалку з лодки не у невеличкому болоті де води 1,5-2м). Особливо це стоюється якщо ловиш на великій річці с досить різноманітним дном. Там рибу треба саме знайти і ехолот як ніякий інший прилад в цьому допомагає просто відмінно і влітку і взимку. Я коистуюся ехолотами вже майже 15 років (причому починав в простих а зараз маю 4-х лучовий фірми HUMMINBIRD) і жодного разу не пожалкував про придбання ехолоту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сагласєн,

я б також собі не відмовив в задоволені отримати цю цяцьку, але в темі не бум-бум ,мо що порадите на що увагу звертати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, але в темі не бум-бум ,мо що порадите на що увагу звертати?

Це дивлячись для чого Вам потрібен ехолот. Якщо лише для того щоб примітивно бачити рел'єф дна та наявність риби - то вистачить і самого простого, а якщо плануєте шукати перспективне місце де є перекати, або закоряжені місця, улюблені місця стоянки хижаків - то потібен вже 3-4 лучовий ехолот, а ще краще ехолот разом із структур-сканером, але це вже задоволення не з дешевих. Нові ехолоти такого плану коштують починаючи від 600 доларів США і дорожче, а бувші у використанні від 200. Якщо погуглиш трохи, то думаю зможеш найти цікаву модель. Ось наприклад я знаходив такий http://fisher-club.com/board/prodam/nadezhnyj_ehkholot_hamminbird_matrix_35/2-1-0-37 звичайно якщо його ще не продали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розібрати на прикладі даної моделі Эхолот Humminbird PiranhaMAX 175xRU

для пвх лодки піде? ну максимум де буду використовувати це хріники. а так по ставках і озерах.почитати рельєф

і ще в чому різниця охват 20°/60° чи 28°, 16°, я так розумію другий на глубоководні місця розрахований?. що читає 3-й і 4-й луч? просто зображення в 3Д?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо розібрати на прикладі даної моделі Эхолот Humminbird PiranhaMAX 175xRU

для пвх лодки піде? ну максимум де буду використовувати це хріники. а так по ставках і озерах.почитати рельєф

і ще в чому різниця охват 20°/60° чи 28°, 16°, я так розумію другий на глубоководні місця розрахований?. що читає 3-й і 4-й луч? просто зображення в 3Д?

Для ПВХ лодки підійде якщо лише читати рел'єф.

різниця в кутах обзору, чим більший кут обзору, тим відповідно ти бачишь більшу площину дна під лодкою (але це більш актуально для глибин від 5м і більше, там все можна розрахувати по простій геометричній формулі)

При малих глубинах такий єхолот без толку, бо він відсканує ДУЖЕ МАЛИЙ відрізок дна і ніякої інформації ти не отримаешь.

Саме для малих глубин і існують або ж 4-х лучові ехолоти, або ж більш дорогі зі структур-сканером. Вони мають можливість показати ВСЕ ЩО ЗНАХОДИТЬСЯ ЗЛІВА і СПРАВА ВІД ЛОДКИ саме завдяки цим 3-му та 4-му пучку випромінювання. Бо це випромінювання має сумарний кут майже120 відносно лодки, тоді як в тій моделі що ти вибрав кут випромінювання ВТРИЧІ меньше, а кут огляду так взагалі дуже малий.

Але як я зазначав вище - чим більше лучів - тим дорожче АЛЕ ІНФОРМАТИВНІШЕ ехолот, інакше і бути не може.

Я б на твоєму місці (звичайно якщо дозволяю бюджет) таки брав би ехолот з більшою кількістю лучів, бо ж купляєш не на рік а на перспективу і потім зрозумієш що саме я мав на увазі, але вже буде запізно і потім тобі свій новий доведеться продавати за пів ціни :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все таки тоді (дивись 1пост) купив ось такий http://fishfinder.com.ua/wireless-exolot-fishfinder-ffw718-portativnyij-besprovodnoy.html правда коштував він десь 650грн.

Ну шо сказать, прикольна цяця коли на рибалці взагалі не клює :_07: шоч є чим зайнятися щоб скучно не було.Пробував на ставках і на Стирю, глубину і рельєф показує правильно(я потім з вудкою і поплавком перевіряв )) ) а ось риб не знаю шось там пищить і показує коли нібито риба пропливає під передавачем.В інструкції пише що передає на ого-го скільки метрів сигнал, а насправді не багато, запускав по течії то десь метрів 40-50м.

PS: короче нахєра він мені я ще так і не зрозумів, поки тішуся як дитя :_16:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все таки тоді (дивись 1пост) купив ось такий http://fishfinder.co...sprovodnoy.html правда коштував він десь 650грн.

Ну шо сказать, прикольна цяця коли на рибалці взагалі не клює :_07: шоч є чим зайнятися щоб скучно не було.Пробував на ставках і на Стирю, глубину і рельєф показує правильно(я потім з вудкою і поплавком перевіряв )) ) а ось риб не знаю шось там пищить і показує коли нібито риба пропливає під передавачем.В інструкції пише що передає на ого-го скільки метрів сигнал, а насправді не багато, запускав по течії то десь метрів 40-50м.

PS: короче нахєра він мені я ще так і не зрозумів, поки тішуся як дитя

:_16:

Ото що я виділив на мій погляд є ключова фраза

Тож взагалі краще одразу подумати і зважити всі ЗА та ПРОТИ і тоді купувати. А ще краще порадитися із людьми з досвідом, щоб не купувати кілька разів на рік, поки таки викупиш САМЕ ТЕ ЩО ПОТІБНО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокоментуйте будь-ласка відносно характеристик ще одну модель?

Эхолот Humminbird PiranhaMAX 180x

і чи відомі комусь ще виробники навігаторів на які можна звернути увагу, в плані якість/ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прокоментуйте будь-ласка відносно характеристик ще одну модель?

Эхолот Humminbird PiranhaMAX 180x

і чи відомі комусь ще виробники навігаторів на які можна звернути увагу, в плані якість/ціна.

Ну якшо Вас цікавить моя особиста думка, то у россійскій мові є така крилата фраза "Те же яйца, только в профиль" :_07: бо особисто я не розумію В ЧОМУ ПРИНЦИПОВО він відрізняється від попередньої моделі, крім того що йому на якогось дідька приліпили ще один луч, але з таких малим кутом обзору, що той луч там так потрібен як п'яте колесо до воза... :_07:

Що ж до навігаторів, то їх зараз сила силенна від братів наших вузькооких і по досить демократичних цінах. В мене в смартфоні вмонтований навігатор з заводу і все добре ловить і показує ДОПОКИ.... допоки не зайдеш у ліс або не впаде сильний туман. Тоді супутники ловить слабо і з частими перебоями. Тому для збирання грибів купив собі GARMIN з уже залитими в ньому картами від Навіоніки. Дорогий холєра, зате ловить навіть у бетонному гаражі така моцна в ньому антена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я все таки тоді (дивись 1пост) купив ось такий http://fishfinder.co...sprovodnoy.html правда коштував він десь 650грн.

Ну шо сказать, прикольна цяця коли на рибалці взагалі не клює :_07: шоч є чим зайнятися щоб скучно не було.Пробував на ставках і на Стирю, глубину і рельєф показує правильно(я потім з вудкою і поплавком перевіряв )) ) а ось риб не знаю шось там пищить і показує коли нібито риба пропливає під передавачем.В інструкції пише що передає на ого-го скільки метрів сигнал, а насправді не багато, запускав по течії то десь метрів 40-50м.

PS: короче нахєра він мені я ще так і не зрозумів, поки тішуся як дитя

:_16:

Ото що я виділив на мій погляд є ключова фраза

Тож взагалі краще одразу подумати і зважити всі ЗА та ПРОТИ і тоді купувати. А ще краще порадитися із людьми з досвідом, щоб не купувати кілька разів на рік, поки таки викупиш САМЕ ТЕ ЩО ПОТІБНО!

Загалом я купівлею повністю задоволений, і немає що тут зважати,якщо уважно читати тему я писав що хочемо двох з кумом, отож вийшло десь приблизно по 325гривень як для такої цяцьки то ви погодтеся що це небагато. На рахунок порадитися з людьми із досвідом: Де вони? написав тут і що? переконуюся вкотре потрібно пробувати усе самому,це набагто цікавіше і корисливіше для себе.

А тепер на рахунок:

"щоб не купувати кілька разів на рік, поки таки викупиш САМЕ ТЕ ЩО ПОТІБНО! "

яких кілька разів на рік )) ви що?навіть якби я був би дуже багатим я б всерівно купив би саме те що я купив, щоб просто погратися(я знав чітко що мені цього достатньо) а купувати ехалоти за кілька тисяч я всерівно не буду ніколи, бо впевненний що і вони нахєр не треба якщо ти постий любитель(яким я себе і вважаю) :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yura-patriot, апетит приходить з часом, я теж коли купував ехолот не мав з ким порадитись, перечитав багато чого в інтернеті, і купив такий який був на той час найкращий для мене по ціні та якості. Ось тепер наприклад я б купив ехолот з 3д зображенням, бо хотілось би бачити повне зображення дна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апетит приходить з часом

Мо і так,але я не настільки ненажера.))

Я люблю з вудкою(поплавок) на березі, сухо,чисто,сонечко,карасики на долоню,карпіки інколи.А 3D навіщо мені,я їзджу рідко,на лодках не плаваю.Той що в мене є тільки для того, нууууу коли вже геть немає кльову, то щоб хоча б чимось зайнятися.(cаме головне з берега!!!) :_25:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тоді все зрозуміло, бо я часто плаваю на човні по озерах, річках, тому є потреба бачити повну картину, але поки тішусь тим, що є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апетит приходить з часом

Мо і так,але я не настільки ненажера.))

Я люблю з вудкою(поплавок) на березі, сухо,чисто,сонечко,карасики на долоню,карпіки інколи.А 3D навіщо мені,я їзджу рідко,на лодках не плаваю.Той що в мене є тільки для того, нууууу коли вже геть немає кльову, то щоб хоча б чимось зайнятися.(cаме головне з берега!!!) :_25:

Як на мене то для ловлі З БЕРЕГА ехолот не потрібен взагалі, бо карась така зараза, що на прикормку спливеться по-любому його і шукати ехолотом не потрібно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апетит приходить з часом

Мо і так,але я не настільки ненажера.))

Я люблю з вудкою(поплавок) на березі, сухо,чисто,сонечко,карасики на долоню,карпіки інколи.А 3D навіщо мені,я їзджу рідко,на лодках не плаваю.Той що в мене є тільки для того, нууууу коли вже геть немає кльову, то щоб хоча б чимось зайнятися.(cаме головне з берега!!!) :_25:

Як на мене то для ловлі З БЕРЕГА ехолот не потрібен взагалі, бо карась така зараза, що на прикормку спливеться по-любому його і шукати ехолотом не потрібно...

))))) мені навіть і в голову не приходило шукати карася ехолотом.Я ним в основному бавлюся на Стирю, закиув передавач на воду він собі пливе по течії я йду повздовж берега за ним, цікаво де ями,і наставках інколи дивлюся,але яж повторююся що це для мене більше як цяцька а не шукач риби)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

апетит приходить з часом

Мо і так,але я не настільки ненажера.))

Я люблю з вудкою(поплавок) на березі, сухо,чисто,сонечко,карасики на долоню,карпіки інколи.А 3D навіщо мені,я їзджу рідко,на лодках не плаваю.Той що в мене є тільки для того, нууууу коли вже геть немає кльову, то щоб хоча б чимось зайнятися.(cаме головне з берега!!!) :_25:

Як на мене то для ловлі З БЕРЕГА ехолот не потрібен взагалі, бо карась така зараза, що на прикормку спливеться по-любому його і шукати ехолотом не потрібно...

))))) мені навіть і в голову не приходило шукати карася ехолотом.Я ним в основному бавлюся на Стирю, закиув передавач на воду він собі пливе по течії я йду повздовж берега за ним, цікаво де ями,і наставках інколи дивлюся,але яж повторююся що це для мене більше як цяцька а не шукач риби)).

Ну бачишь, а я на рибалку їду зазвичай саме рибалити, бо рибалка далеко не кожний день і хочеться якомога більше часу витратити саме на рибалку, а не на забавки. Але то вже хто для чого їздить ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну бачишь, а я на рибалку їду зазвичай саме рибалити, бо рибалка далеко не кожний день і хочеться якомога більше часу витратити саме на рибалку, а не на забавки. Але то вже хто для чого їздить ;)

Для мене рибалка то є всьо!! і біля води посидіти і від міста відпочити і пару хвостів зловити, а коли не клює то можу і чимось забавлятися, я не можу сидіти годинами і втикати на нерухомий поплавок, чи кінчик вудки, я краще десь пройдуся.

PS:Правильно ви вказали "хто для чого їздить", я їзджу щоб відпочити , скільки тої риби треба ^_^ ,хоча коли попадаєш на кльов ну то не до забавок,як то кажуть "душу відводиш" але так буває рідко :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...