Перейти до змісту

допоможіть підключити wifi router


Рекомендовані повідомлення

недавно в мої руки потрапив philips cga5722s/te роутер,загалом прошивка для нього старенька,вже змінив,але ось само до мережі підключити не можу,інтернет провайдер Airbites...

допоможіть з налаштуваннями,меню в ньому не дуже зрозуміле,раніше користувався D-link ,так там все було зрозуміло,а в філіпсі чорт ногу зламає...

+ вся інформація яку видає гугл то на грецькій,то на перекладеній з грецької англійській,де ще менше все зрозуміло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У першу чергу це DSL, або ISDN модем.

Потрібних вам функцій він виконати не зможе.

Раджу придбати TP-Link 740N.

Його вартість коливається в районі 160 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібних вам функцій він виконати не зможе.

Зможе, якщо у нього 4 його порта - WAN. І кожен із портів матиме свої налаштування. Тобто 1 WAN а решта 3 LAN. Для WAN DHCP - щоб отримав адресу від провайдера.

А решта LAN - щоб з'днатися із ПК.

Налаштувань в роутері вистачає. Цікавий апарат. Вельми! Для Укртелекома - саме то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дякую і на цьому,посиджу помучусь,можливо щось вийде,а можливо і викину його через вікно ;)

Тему можна вважати закритою,так як більше допомоги я вже просто не зможу отримати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Andrey Grinchuk, Якщо ви в тому не патураєте, то покличте того, хто зможе розібратися. Якщо влом - то купіть простого дешевого роутера аля DIR-300 за 99 грн в магазині "НІмфа" (не реклама, буклет принесли в пошту) і матимете щастя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, просто йому була попка,з тестером пересидів 2 години,перепаяв все що треба,це вже принцип щоб змусити його працювати)

ну в менюсі не дуже шарю його,так що попробую з прошивками похімічити,або щось типу того)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після таких "експериментів" я б просто послухав порад і взяв би новий роутер. І щастя настало би значно швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... просто йому була попка,з тестером пересидів 2 години,перепаяв все що треба,це вже принцип щоб змусити його працювати...

:) це хвороба така, в основному притамання ранньому підлітковому віку, коли вже щось вмієш робити своїми руками :)

Колись давно навчився з нею справлятись, навчив себе змирятися з тим, що сміття є сміття, і викидати його в смітник - стало набагато більше часу на більш корисні справи ;)

Andrey Grinchuk, без образ, написане в добродушному гуморі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...