Перейти до змісту

Опалювальний сезон відкрито?!


iriss

Рекомендовані повідомлення

В новинах радо рапортують, що на Волині відкрито опалювальний сезон. Хто в же нагрівся? В мене в квартирі 14 градусів і холодні батареї.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

починають із лікарень/дитсадочків... і то не зразу включають..."настройки", "перевірки" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я щось не помітив. Можливо опалювальний сезон розпочали ті, в кого автономне опалення. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 5го чекаємо тепло в квартирах

До 5-го мають включити лише в усіх школах, дитсадках, лікарнях і т.п., а в будинках опалювальний сезон розпочнеться по графіку - 15 жовтня (інформація почута по радіо, говорив хтось із міськради).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 5го чекаємо тепло в квартирах

До 5-го мають включити лише в усіх школах, дитсадках, лікарнях і т.п., а в будинках опалювальний сезон розпочнеться по графіку - 15 жовтня (інформація почута по радіо, говорив хтось із міськради).

коли?? не дарма ж Романюк розпорядження підписав, щоб РАНІШЕ включили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так пишуть, що для того, щоб увімкнути опалення раніше початку сезону, середня добова температура повітря, протягом трьох днів, повинна бути +8 і менше. Якщо зараз днем +11 а вночі +2 то середню добову знайти неважко, притому що така температура тримається 2 дня точно (це те що я спостерігав ), так чому не вмикають опалення? і розпорядження чекати ніякого непотрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міськрада розіслала телефонограми подати теплоносії на опалення житлових будинків 30 вересня 2013

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 5го чекаємо тепло в квартирах

Чи на вулиці... Вже писали тут про таку "закономірність".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора подали тепло на садочки і лікарні,а от коли в будинках буде тепло,поки не відомо!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку завідуюча в 31-му садочка повідомила, що опалення майже включили, тобто включили, але через прорив на центральній гілці - болт. Діти в колготках, і в светриках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора бы уже запомнить, что, обычно, отопительный сезон начинается с 15 октября. Если кто то говорит, что начнется раньше, то это касается прежде всего больниц, детсадиков, школ и т.п.. Ну а на самый последок, если повезет - квартиры. Заканчивается отопительный сезон с 15 апреля.

Лично я, раньше 15 числа тепла не жду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...