Перейти до змісту

Возраст украинской молодежи снизили на семь лет


madkot

Рекомендовані повідомлення

Скажіть будь ласка, прикладаючи зусилля в нашій країні не можна знайти достойну роботу і робити кар"єру?

Можна. Якщо після закінчення київського інституту чи вищого військового училища (спеціальність - кібернетика) одружитись на київській єврейці, у якої батько - завкаф.

Один лучанин (як мінімум - один) ось так вивчив і оженив сина. Пропонували молодому програмісту роботу за кордоном, але він і в Києві нормально себе почуває. Тесть із тещею дали молодим квартиру, машину. Тесть працевлаштував (зять відкрив підприємницьку діяльність, викладач на кафедрі за 30 тисяч гривень на місяць).

хто винен у тому, що у нас брудно - китайці? чи все ж таки кожен з нас - одні що кидають сміття, інші, що закривають очі на це.

Мова не йде про сміття, мова йде про технічний стан шляхів і тротуарів, коли пісок із вибоїн на дорозі не сідає пилюкою Вам на костюм, а ще коли під час дощу земля з газонів та клумб не тече на асфальт.

хто накручує ціну на нерухомість,

У цьому винне розшарування суспільства на багатих та бідних. Звідси - спекуляції нерухомістю в 2000-2005 роках.

А також - в ціні новозбудованої квартири 30% це хабарі дозвільним організаціям. Спробуйте без хабаря отримати земельну ділянку в центрі та здати в експлуатацію готовий будинок.

продукти, одяг і т.д?

за кордоном прибуток в 10-25 процентів - це чудово, а у нас якщо немає +100% мінімум - вважають банкротство?

Монополізм ринку. Дорогі комунальні послуги, дорога оренда приміщень під перукарні, ремонт взуття та інше. Високі податки, високі нарахування на фонд заробітної плати.

хіба не ми винні, що наш уряд такий, яким ми його обрали? чи за нас робив хтось інший вибір?

Як говорять мої знайомі Свідки Єгови: якби вибори щось вирішували, їх би давно скасували. Для цього в будь-якої влади достатньо важелів.

Якщо вибори влаштовують, а існує майновий ценз (застава), і при цьому в ВР не представлені пропорційно всі верстви суспільства, всі національності, і при цьому немає механізму відкликання депутата і механізму звітування перед громадою - це тільки ілюзія народовладдя. Наш уряд - це не НАШ вибір.

Знайти чоловіка у Великобританії - це показних талановистості? чи якогось особистого досягнення? чи все ж таки тяга до комфортності та зручності?

У Великобританію поїхали не сірі посередності. Як мінімум, це освічені, сміливі, ініціативні дівчата. Нарешті, це представниці кращої частини нашого генофонду. Якщо хтось такий поїхав звідси, то в Україні трішки збільшилася питома вага дівчат обмежених, без амбіцій, дівчат з неблагополучних родин.

Хоча погоджусь, що емігрантки прагнули комфортного життя і достатку. Але ж це цілком в людській природі!

У Великобританії жінки можуть, а часто й зобов'язані працювати неповний робочий день, щоб забрати дитину зі школи о 12-й годині, наприклад. Діти до 12 років не можуть з'явитися на вулиці без супроводу батьків, навіть дійти самостійно зі школи додому - за це батьків нещадно карають.

Іванна, не зрозумів - це плюс ви навели чи мінус?

Я довела, що "пахати" з ранку до ночі не доводиться, щоб нормально, достойно жити. За пів-дня жінка отримує достатньо для того, щоб разом з дитиною не бути тягарем чоловікові. В нашій країні - ще Сталін понабудував дитсадків, щоб посадити жінку на трактор, але при цьому не забув зарплату чоловіка поділити на їх двох :0159:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Ми шось троха від теми відійшли на фоні того що уряд нам слідом за цією палкою в колеса пхає наступну - при відмові прийняти оплату за товари/послуги платіжною карткою торгове підприємство може заплатити штраф 8,5 тис. грн, знову ж таки все це відбуватиметься за рахунок споживача. Поки що лише проект, але пакращення не за гарами.

Цю твою репліку доречніше було б до борд-колекції:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оффтоп.

Багато хто з міста каже що "сілюхи" зажерлися картоплю дорого продають (думають що вона на халяву виходить), якщо порахувати всі витрати, то там деякі аби на новий врожай гроші назбирали щоб посадити знову.

Походу, багато хто вважає, що не тільки "сілюхи" зажерлися, торгівля теж:

хто накручує ціну на нерухомість, продукти, одяг і т.д? не ви, не я, не наші сусіди? за кордоном прибуток в 10-25 процентів - це чудово, а у нас якщо немає +100% мінімум - вважають банкротство?

Та ж історія. Як порахувати всі витрати, то там аби на новий завоз товару гроші назбирати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

VadimM, а по-моєму, це атлічний проект, в чому тебе, як споживача притісняють? забороняють користуватись готівкою? В Швеції, наприклад, готівковий обіг складає аж цілих 3%.

Точка зрєнія опрєдєляєтся мєстом сідєнія. (с)

Споживач: "Ухти, в бабулі сьоня купляв сємкі, то навіть зміг карткою розрахуватись"

Бабуля з сємками: "Та-акс, скіко то мені тра тепер за стаканчік сємок брати щоб відбити пос-термінал?"

Я троха зутрірував правда, але суть не міняється. Любий оштрафований на 8,5 тисяч гривень власник магазину візьме гроші на цей штраф також з кишені споживача, як і на 3% банку і хз скільки за обслуговування пос-терміналу. Любителі "полізти в за_упу" тепер матимуть окремий бонус - будуть відриватись як бачитимуть таблички біля каси "Термінал не працює, вибачте за незручності"

А так то нє, ні в чому не притісняють звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, це, друже, при умові, якщо бабулька живе у райцентрі з населенням більше 25 тис. чол., займає торгову площу більше 20-ти квадратних метрів і використовує касовий апарат, якщо ти уважно читав проект... А якщо серйозно, порахувати витрати на щоденну інкасацію, на з/п касирам, які рахують готівку і ведуть бухгалтерію, оплату банку за перерахунок і зарахування готівки, охорону і тп, то напевно, всі магазини, які, навіть, до прийняття нормативного акту вже давно встановили термінали, то вони, напевно, алєні і термінали встановили раді понта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання встановлення-невстановлення терміналів впирається в контрабанду. В Україні більшість товару - контрабанда. Практично всі порти, сотні тисяч контейнерів щомісяця, всі пропускні пункти пропускають контрабанди на сотні мільярдів гривень. Якщо в нас з-за кордону товар вигідніше провозити контрабасом - дав там на лапу якомусь митнику і провіз товару на пару тисяч, то на Півдні, в Одесі набагато вигідніше розтаможувати офіційно, та ніхто не дає. Прийшов контейнер 20т на розтаможку - державі 20 000-100 000грн, лівака 30 000-40 000$. Ось чого таким важливим було за всі часи питання Одеського припортового :) Чуваки платять в декілька разів більшу неофіційну розтаможку і на виході отримують - контрабас. Всі розуміють який це "контрабас", але тим не меньше - контрабас. І як той контрабас обліковувати? А введення терміналів - це і є фактично облік легалізованого товару.

Банкіри бачать тільки гроші, ясно що введення обов'язкових терміналів збільшить ліквідність їх специфічних установ. З часом можна буде прописати закончик і заробляти на кожній трансакції без жодних рухів. Але коли це введуть і введуть серйозно у всіх зразу очі відкриються на реальний стан речей. Почнеться епоха тотального дефіциту і високих цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Банкіри бачать тільки гроші, ясно що введення обов'язкових терміналів збільшить ліквідність їх специфічних установ. З часом можна буде прописати закончик і заробляти на кожній трансакції без жодних рухів. Але коли це введуть і введуть серйозно у всіх зразу очі відкриються на реальний стан речей. Почнеться епоха тотального дефіциту і високих цін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, а по-моєму, це атлічний проект, в чому тебе, як споживача притісняють? забороняють користуватись готівкою? В Швеції, наприклад, готівковий обіг складає аж цілих 3%.

Да що ви кажете який це супер проект, в ПриватБанка оренда термінала 100 грн в місяць + ще й хочуть щоб давали знижку 5% всі користувачам їхніх карток, так задумайтесь, хто буде покривати ці витрати?

А завдяки такому закону то банки взагалі зажеруться, поставлять єдину ціну оренди (домовляться) 1000 грн. в місяць, порахуйте який треба оберт грошей щоб відбити ці гроші?

Це ж буде стосуватись всіх, бабка приїде з села продати яйця, щоб купити собі бодай щось, а ви тут до денеї "пластик приймаєте", а вона скаже ні, а ви накатаєте на неї, і її штрафануть.

Хто виграє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось план, думаю двом можна поміститись і дитина поміститься теж (поки виросте), то зміняєте на більш габаритну.

post-135-0-02823300-1380621827_thumb.jpg

20*6000=120 тис грн. - а це вже більш реальна ціна, і на ремонт грошей менше піде...

В новозбудовану квартиру 20 кв.м згідно законодавства ніколи не поселять сім'ю з трьох осіб. Ще з радянських часів існує державна норма отримання житла - 13 метрів на людину.

От вторічку купляєш за власні гроші, без державної підтримки - тоді будь ласка, хоч 9 кв.м на сім'ю з 11 китайців...

Ось що нарила в Вікіпедії про соціальне житло в Гонконзі:

"Программа строительства социального жилья восходит к 1953 и была вызвана необходимостью восстановления северо-западного района Shek Kip Mei (англ.) после пожара, оставившего без крова около 53 тыс.человек, преимущественно — сквоттеров из числа иммигрантов с материкового Китая.

Для решения этой задачи была принята программа, предполагавшая [1] демонтаж большей части зданий (в основном — самостроя), оставшихся после пожара, и возведение на их месте недорогих пожаробезопасных многоэтажек. Строительство велось силами Департамента общественных работ.

Согласно принятым нормам, квартиры были малы — примерно 300 кв.футов (24-28 кв.м.) общей площади. При этом предполагалось, что одна квартира предназначена для 5 человек, из которых на одного взрослого приходилось от 24 кв.футов (2,2 кв.м.), а на одного ребёнка — от 12 кв.футов (1,1 кв.м.) жилой площади. Половина зданий была оборудована только коммунальными санузлами. [3] [4]. Тем не менее, эти квартиры часто занимало более одной семьи — как из за катастрофической нехватки жилой площади [5], так и благодаря тому, что плата составляла в диапазоне от HK$10 до HK$14 в месяц. Для сравнения, плата составляла в тот момент порядка HK$100 в месяц. При этом программа не предусматривала никаких ограничений по максимальному доходу для нанимателей.

На втором этапе программы (под управлением HKHA) нормы площади были увеличены до 35 кв.футов на человека (3,3 кв.м.), а санитарные условия существенно улучшены. Всего в этот период было построено 34,8 тыс.квартир, в которых проживало 218,5 тыс.человек. Плата за пользование в последующие годы оставалась низкой и устанавливалась раз в 2 года, исходя из себестоимости обслуживания недвижимости.

В настоящее время район Shek Kip Mei полностью перестроен."

http://ru.wikipedia....оциальное_жильё

Швеция.

Miljonprogrammet (Миллионная программа) (англ.) — название амбициозной жилищной программы, реализованной в Швеции между 1965 и 1974 годами.

Целью программы было строительство миллиона новых жилищ в течение 10 лет (что и стало источником её названия).

Окраины, построенные в рамках Miljonprogrammet, стали местом концентрации приезжих из сельских районов. Главным предметом критики стали высокая социальная сегрегация и преступность, усилившиеся вследствие появления целых районов дешевого жилья, заселенных бедными сельскими мигрантами.

Про Гонконг - цікаво. Хоч якесь, та вирішення проблеми нестачі житла, до того ж, на добровільних засадах люди заселяються...

А от стосовно варіанту Швеції... Побудовані у 80-х роках минулого століття два мікрорайони Луцька для працівників новозбудованих промислових гігантів - ДПЗ-28, Шовкового комбінату - нікому нічого не нагадують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На западе нужно работать, работать, работать, работать, работать… и еще раз работать

...

Вы работаете в России не покладая рук и не жалея себя… сидя в одноклассниках и контакте? Отлично! Западные компании ставят компьютеры так, что ваш монитор будет виден из любой точки офиса, при чем всем вашим коллегам и начальнику. Еще ставят программы, которые делают скриншоты каждые 5 минут вашего рабочего стола и отсылают начальству… На всякий случай. Вам такого никто не говорил? Ах ну да… такое даже в страшном сне не снится, а тут реальность…

Витяг зі статті по ссилці вище. Це правда і у наших компаніях, де власником є іноземний капітал. Їх ідеал є скляний офіс, або кабінет без стін, де керівник та працівники сидять так що бачать одне одного і монітори одне одного, а керівник бачить всіх...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...