Перейти до змісту

Потрібен копірайтер в офіс


MassimoUA

Рекомендовані повідомлення

,а цей чувак рискає за лохом котрому платитиме 2000грн.

З чужих слів всі ми розумні, а ти сам спробуй, регнись на біржі, покопайся в тоннах заказів, беручи всяке лайно "15 руб / 1000" поки рейтинг наб"єш , ще розведуть тебе до того раз п'ять. Як на мене робота норм для початківця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

,а цей чувак рискає за лохом котрому платитиме 2000грн.

З чужих слів всі ми розумні, а ти сам спробуй, регнись на біржі, покопайся в тоннах заказів, беручи всяке лайно "15 руб / 1000" поки рейтинг наб"єш , ще розведуть тебе до того раз п'ять. Як на мене робота норм для початківця.

частково погоджуюсь,проте є до чого рости,лайна на біржах біль ніж достатньо,і розводняка теж але адміни за такими покидькамистежать і банять айпішніки і пох.навіть динамічні,1-кидок-і досвідос.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі скільки часу в день проводиш за роботою і скільки в середньому виходить в день$ ?

Поки був без роботи - працював 8-10 годин в день за 10 у.о.! Зараз лише у вечері, та у вихідні - за місяць +1000 грн!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі скільки часу в день проводиш за роботою і скільки в середньому виходить в день$ ?

Поки був без роботи - працював 8-10 годин в день за 10 у.о.! Зараз лише у вечері, та у вихідні - за місяць +1000 грн!

да,не густо..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500символів на ринку коштує 1-3 долара....

І де це ви взяли такий тариф? Я на приклад працюю копірайтером в адвего і середньозважена ціна там, за якою я погоджуюсь писати тексти становить 1 долар за 1 тис. символів. При бажанні можна знайти замовлення і дорожчі, але в них і вимог - не дай Бог!

Я про адвего і говорю, 1дол за 1тис, це мінімум для початківців, тут дано дуже багато вимог які будуть вартувати 2-3 долара. Ціни на адвего 1 долар це мінімум, а є і 5-10 доларів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...