Jump to content

Потрібен копірайтер в офіс


MassimoUA

Recommended Posts

Шукаю копірайтера для інтернет магазина з професійним обладнанням для ресторанів. Робота в офісі. Сайт на російській мові. На даний момент додано більше 1000 товарів. Лідер ринку має 10 000. Роботи багато.

Що потрібно робити?

 • Додавати товари (20 штук в день) з унікальними описами . (Як правило опис робиться на основі технічних характеристик).
 • Наповнювати розділ блог
 • Робити репости в соціальні мережі
 • Додавати товари на дошки оголошень.

Вимоги до копірайтера:

 • Вільне володіння російською мовою
 • Швидкий набір тексту
 • Впевнений користувач ПК

Тексти мають бути написані на російській мові, а не перекладені з української. Тобто треба вміти думати на рос мові. Тексти мають мати структру: підзаголовки, пункти, підпункти. Кожне речення має мати не тільки зміст, а й користь. "Самое лучшее оборудование от известных мировых производителей" - це є приклад поганого речення.

Оплата праці: ставка 2000 грн. Плануються премії.

Для вас вже готове зручне робоче місце з великим столом, чаем та пряніками.

Знаходимся ми в центрі. Якщо знаєте магазин "Кльово" з двума відомими рибаками. Ляща вони там на фото зловили, якщо я не помиляюся. Так от, офіс знаходиться в приміщенні навпроти. Там де колись був укрбізнес.

МІй телефон: 095 137 36 80.

Link to comment
Share on other sites

з досвіду,

20 унікальних ороших текстів в день, за 2000 грн це дуже складне завдання.

Опис товару: 300-500 символів. Я не копірайтер і не можу сказати, що швидко набираю. Але в день в мене виходить більше 30 позицій, паралельно ще роблю кучу роботи. Маю досвід роботи з професійними копірайтерами. 30 000 символів в день це не межа.

І так, за 2000 грн треба багато працювати.

Link to comment
Share on other sites

магазин "Кльово" з двума відомими рибаками. Ляща вони там на фото зловили

це є приклад поганого речення

Link to comment
Share on other sites

1.Какой график работы?

2. Зарплата официальная или в конверте?

3. Есть возрастные, половые преференции?

4. Обязателен ли опыт в сфере копирайта?

Link to comment
Share on other sites

Я не пишаюся своїми літературними талантами. Треба людина, яку я буду питати, як правильно, а як не правильно...

1.Какой график работы?

2. Зарплата официальная или в конверте?

3. Есть возрастные, половые преференции?

4. Обязателен ли опыт в сфере копирайта?

1. З 9:00 до 18:00

2. Потрібно попрацювати, щоб вирішити. Така перспектива є.

3. Мені здається, що обладнання ближче хлопцям, але в мене особисто преференцій не має. Хоча з дівчатами цікавіше) Вік значення не має. Головне бути приємним в спілкуванні. З конфліктними людьми працювати не хочеться.

4. Головне писати швидко і грамотно.

Link to comment
Share on other sites

500символів на ринку коштує 1-3 долара. 2*20=40доларів в день, 40*22=880доларів=7200гривень. І це інтернет копірайтинг, в реалі витрати і т.д.

Link to comment
Share on other sites

500 символів на ринку коштує 1-3 долара. Ого!!! Приймаю замовлення в необмеженних кількостях. Люди, я з текстами працюю три роки. Ціни знаю. В мене три фрілансера онлайн пишуть пристойні тексти по 50 центів за 1000 символів. І фріланс мене не цікавить. Мені треба грамотна людина в офіс.

Є певна різниця, коли тексти замовляєш і коли береш людину на робту і сам шукаєш замовлення. А тут я бачу одні бізнесмени...

Link to comment
Share on other sites

На коли треба людина? Якщо до кінця жовтня (не дай Бог) нікого не знайдете, я б взявся. Якщо реально віддалено можна, то зміг би почати хоч тепер.

Link to comment
Share on other sites

В інеті є біржі контенту, там такі ціни, пропозиція велика, підбір рівня також професійний.

На біржах працюють початківці, які не можуть знайти клієнта. А до професійних копірайтерів потрібно ставати в чергу.

Тут є люди, яким потрібна робота?

Link to comment
Share on other sites

Вигідніше писати на біржах - переклав перекладачем з російської на українську, підправив пару помилок, перевірив на унікальність, вставив ссилку - від 2,5 до 10 доларів є за 1000-1500 символів за 10 хв ))))

Link to comment
Share on other sites

Вигідніше писати на біржах - переклав перекладачем з російської на українську, підправив пару помилок, перевірив на унікальність, вставив ссилку - від 2,5 до 10 доларів є за 1000-1500 символів за 10 хв ))))

Продаючи такий переклад ви дурите людей. По друге ви вводите в оману людей нарахунок цін. Ви ще розкажіть, що можна паралельно сайти переглядати за гроші і почту читати.

І куди це ви ссилку вставили? Щоб вставити ссилку треба мати власний сайт. Щоб та ссилка коштувала від 2,5 до 10 доларів в сайт треба вкласти від 300-500 долларів.

Щоб заробити в неті треба працювати.

Link to comment
Share on other sites

Люди перевіряють завдання і задоволені, щоб не бути голослівним http://phpbb.com.ua/blog/ Можу скинути ще скріншоти з ротапоста, блогуна з цінами на постові і огляди. Щоб заробляти пару тисяч доларів в місяць, то я згоден - треба працювати, але ж ви не пропонуєте заробляти, ви пропонуєте ходити на роботу.....

Link to comment
Share on other sites

Я працюю на цих всіх біржах щодня.

Ротапост - ссилкі там можна було купляти рік тому. Сьогодні там немає пристойних сайтів для розміщення. Заробляти тут складно - 1 заявка в днь в кращому випадку.

Блогун - мертва біржа

Якщо вже говорити про заробіток на ссилках, то в ггл, або міралінкс. Ще є перспективна вебартекс, але вона ще сировата, щоб її обговорювати.

Для того щоб заробляти на ссилках потрібно мати сайт! Ви якось забули про цей пункт. Для того щоб вас взяли в ггл сайт має мати не лише унік статті та тіц, і й відвідуваність. І не просто відвідуваність, а аудиторію, яка коментує, клацає, користується сайтом.

І так, що треба зробити, щоб мати сайт який буде заробляти 4-8 баксів за одну ссилку:

 1. Зробити сайт з унік дизайном, зрозумілою структурою і доменом віком від 6 місяців. Не забути зробити початкову оптимізацію: роботс, сайтмап, дублі сторінок і тд...
 2. Створити семантичне ядро сайту по якому ви плануєте отримувати відвідувачів з гугл, яндекс.
 3. Написати 80 статей (по 2000 символів). До кожної підібрати картінку. Кожну статтю оформити підзаголовками пунктами. Всі статті перелінкувати по змісту.
 4. Отримати тіц 10. Є різні таланти як це зробити, але так чи інакше на ваш сайт повинні ссилатися від 40-80 адекватних сайта.

А далі працювати над сайтом, будувати аудиторію, слідкувати за кількістю переглядів на одного користувача, часом його перебування і тд.

Я вкладаю в сайт 400-500 баксів поки його приймають в гоугетлинкс. І тільки тоді заробляю на одній ссилці 4-5 баксів. В день приходить 3-4 заявки. На кожну платну статтю треба розмістити 8-10 звичайних.

Щоб заробляти 1000 долларів треба мати 6-7 таких сайтів. Але чи зможете ви утримувати самостійно такий бізнес. Вам потрібен рерайтер. І нормальний рерайтер, а не той, що тільки гроші рахує і гугл транслейтом перекладає.

А той сайт, що ви показали треба забанити за пошуковий спам.

То є практика...

І так я шукаю людину, яка буде ходити на роботу в комфортний офіс наповнювати інтернет магазин за 2000 грн + премії.

Link to comment
Share on other sites

А що таке сьогодні сайт? Сайт - це якщо взяти по мінімуму 150 російських рублів в рік хостинг (35 грн) і покинутий б/у домен з PR ще гривень 50. Це 85 грн, ставим вордпрес, чіпляєм тему і пишем. Якщо поставити низькі ціни, заявок вистачатиме + біржі ссилок. Інвестиції мінімальні, 5 таких сайтів - 2000 грн в місяць буде. Тільки працювати треба буде не цілий день, а годину.

Зараз простіше заробити на гс-ах, ніж зробити інтернет-магазин і заробляти на продажі реальних товарів. Як не дивно, алгоритми гугла і яндекса перетворили давно вже інтернет на помийну яму, сайти роблять не для людей, а для пошукових систем.

У знайомого 80 сайтів і він усі їх утримує самостійно без проблем, працює 3-4 години в день. З кожного по копієчці і вистачає. А ТиЦ 10-20 отримую без проблем за кілька місяців, максимум маючи 2 ссилки на нього.

P.S. 2000 грн в місяць - це добровільне рабство, вистачить лише добратись на роботу, заплатити за квартиру і на їжу, якщо готувати її вдома. А обідати прийдеться точно вже в офісі пряниками з чаєм. Купити побутову техніку, авто чи утримувати сім'ю вже не вийде. При нинішніх цінах - на одяг, коли турецькі джинси-підробки коштують від 600 грн, нові смартфони в районі 4000 грн, така зарплата - це дуже мало, з таким доходом на них вряд чи заробиш. За таку роботу треба платити за об'єм виконаних робіт і то людині зручніше буде сидіти вдома, а не їздити і сидіти в "зручному офісі".

Link to comment
Share on other sites

У вас є хоч один власний сайт, який приносить вам гроші?

Заробляти на гс вигідніше ніж на нет магазинах - то є не правда.

Тиц 10 за 2 ссилкі - то є не правда.

80 сайтів в сапі - можливо, але в мене питання до тих людей. Чим ви займаєтесь? - Роблю гс і продаю на них ссилкі для таких самих гс. - молодець.

І я ще раз. Продавати ссилкі з сайту, який завтра забанять - це дурити людей. Потім шукай ваші контактні дані і проси, щоб ви ту ссилку видалили.

Можу з впевненістю сказати, що ссилкі з того сайту, що ви показали шкодять тім сайтам на які він ссилається. Так за них платять ті хто женеться за халявою. Або не розуміють для чого купують ту ссилку.

За ссилочний бізнес на гс беруться ті, хто не вміє робити ніц корисного.

Link to comment
Share on other sites

Якщо сайт не банять 10 років, то це показник? Якщо сайти мали без розкрутки PR5 и тиц 70, а інший PR4 и Тиц180? Якщо я на них ставлю по одній ссилці на новий сайт і наступного апа він отримує PR3, то це обман людей? От наприклад отримати траф, хоча б 1000 в день, у мене не виходить, але тиц и пр це завжди без проблем.

Про свої сайти, які приносять гроші написав у ПП.

Заробляти на гс вигідніше ніж на нет магазинах - то є не правда.

Я про те, що непотрібно вкладати гроші в товар, платити менеджерам, платити за розкрутку сайта, його наповнення. Якщо ви маєте, наприклад, невелику суму 1000-2000 дол і вмієте робити сайти, то вряд чи вийде підняти інтернет-магазин з нуля і заробляти на ньому, простіше заробляти напевно на сайтах.

Link to comment
Share on other sites

Я про те, що людина повинна приносити користь.

Через людей, які роблять гс і торгують там ссилками страждають інтернет магазини. Тобто я.

Не тематичні ссилкі з вашого сайту шкодять тим, хто їх купує.

Я не збираюся тут читати сео курс. Мені треба на понеділок людина на роботу.

 • Знання російської мови
 • Швидкий набір тексту
 • Адекватність, порядність, систиматичність, уважність...

2000 грн + премії.

Link to comment
Share on other sites

На початку було сказано, що вже наповнено 1000 позицій, а у лідера ринку - 10 000 позицій. Тобто, робота по наповненню 9 000 позицій (як гіпотетичний потолок) при написанні 20 постів в день займе 450 днів, якщо брати від сьогодні, то приблизно до нового 2015 року. А далі що?

То не кепкування, а практичний інтерес. Сам копірайтерським ділом займаюсь (працюю на ETXT, набрав рейтинга 9000+), але шукаю можливість працевлаштування.

Link to comment
Share on other sites

Копірайтера вже знайшли! Додаєм вже перші товари.

PanTolik, роботи насправді дуже багато. В планах:

 1. Додати всі товари. 10 000 - це сьогодні, що сезону з`являються нові виробники.
 2. Товари додаються на швидкість, бо треба продавати вже. А кожну позицію можна добити додатковими відео, фото, текстами.
 3. Розділ блог потрібно наповнювати постійно.
 4. Писати треба не лише на сам сайт, а й на блогсервіси.
 5. Дошки оголошень.
 6. Створили додатковий блочок "А знаете ли вы что..." для додаткової перелінковки. Тут також треба писати щось цікаве. Ссилка працює коли по ній клацають.

Я думаю тут роботи не для одного копірайтера, але ми працюєм відповідно до бюджета.

Про сам магазин. Сайт почав рекламувати три місяці тому. За цей час маєм 120-130 людей в день з пошукових систем + соціалки. До нового року в планах вибитися в топ 5 по основним запитам. Розраховую підняти відвідуваність до 300. А далі буде видно...

Тематика цікава, попит на продукцію є. Чим відрізняємся від конкурентів? - у нас власний сервісний центр. Ви купили у нас, не працює, ми ремонтуєм, шукаєм запчастини, налагоджуєм, вчимо користуватися.

Link to comment
Share on other sites

500символів на ринку коштує 1-3 долара....

І де це ви взяли такий тариф? Я на приклад працюю копірайтером в адвего і середньозважена ціна там, за якою я погоджуюсь писати тексти становить 1 долар за 1 тис. символів. При бажанні можна знайти замовлення і дорожчі, але в них і вимог - не дай Бог!

Link to comment
Share on other sites

Люди перевіряють завдання і задоволені, щоб не бути голослівним http://phpbb.com.ua/blog/ Можу скинути ще скріншоти з ротапоста, блогуна з цінами на постові і огляди. Щоб заробляти пару тисяч доларів в місяць, то я згоден - треба працювати, але ж ви не пропонуєте заробляти, ви пропонуєте ходити на роботу.....

+1000, в мене знайомий арбайтає копіром,почав цим займатись 4міс.назад,як не як,набив клієнтську базу досить скромну по величині і бюджету,в день має стабільних 25$ проводячи за компутером)) 3-4годинки на день,до того працював на різні розводнякові конторки типо укрбізнеса та іншого лайна,а цей чувак рискає за лохом котрому платитиме 2000грн. на міс з робочим часом 9годин,ги

500символів на ринку коштує 1-3 долара....

І де це ви взяли такий тариф? Я на приклад працюю копірайтером в адвего і середньозважена ціна там, за якою я погоджуюсь писати тексти становить 1 долар за 1 тис. символів. При бажанні можна знайти замовлення і дорожчі, але в них і вимог - не дай Бог!

доречі скільки часу в день проводиш за роботою і скільки в середньому виходить в день$ ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.×
×
 • Create New...