Перейти до змісту

Потрібен копірайтер, англійська мова


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Потрібен technical copywriter.

In-house, full time. 

Salary: UAH 8,000

 

Мопеднемой, а далі безпосередньо деталі: 

 

Представництво нідерландської компанії Mobilife+ запрошує до своєї команди на постійній основі копірайтера (написання англомовних статей).

Наш кандидат:
  • має вищу освіту;
  • володіє англійською мовою не нижче рівня upper-intermediate;
  • має досвід написання текстів/статей;
  • наявність професійних;
  • якостей: грамотність, уважність, відповідальність, креативність;
  • перевагою буде володіння основами SEО.
Основні обв’язки :
  • розробка контент-реклами;
  • написання статей згідно SEO вимог;
  • робота з соціальними мережами;
  • виконання завдань вчасно.
Ми пропонуємо:
  • конкурентоспроможну заробітну плату;
  • офіційне працевлаштування;
  • роботу над цікавими і нетиповими проектами (можливість використання нових технологій;
  • середовище для професійного розвитку;
  • комунікація з іноземними колегами;
  • комфортне робоче місце;
  • зручне розташування офісу (центр міста);
  • підтримку при релокації до Луцька;
  • компенсацію житла;
  • відкритий, веселий і дружній колектив.

Розглянемо кандидатів як з хорошим досвідом роботи так і з мінімальним, але готовими розвиватись і працювати на результат!

 

За детальнішою інформацією звертайтесь +380663317624 

Надіслати резюме

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Forever Autumn сказано:
 
  • володіє англійською мовою не нижче рівня upper-intermedia;

 

 

цікавий рівень...

 

це вони так оленів відсіюють?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Zevs_Isver сказал:

 

цікавий рівень...

 

це вони так оленів відсіюють?

Це я так ctrl+c ctrl+v))) зараз виправлю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозуміло, що вакансію Вас попросили виставити. Але компанія ця викликає питання, на які не можу знайти відповіді. Наприклад, до моєї подруги телефонували сьогодні з цього ж номеру (який вказаний вище) в Дубай і пропонували там роботу фінансовим менеджером. При цьому вона ніколи не працювала в сфері фінансів, освіта ніяк не пов'язана з фінансами і т.д. І сам оффер складений так собі. Окрім того, контракт на рік, тоді як в ОАЕ 99% контрактів складаються на 2 або більше роки. Сайт компанії існує на різних доменах а-ля .agency, .mobile, на кожному сайті різна інформація і про наявні вакансії, і про розташування офісів. Ще нюанс що в Україні практично одночасно відкрилась величезна кількість вакансій від цієї компанії в різних куточках України.

 

What the f*ck is going on?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Superman сказал:

Зрозуміло, що вакансію Вас попросили виставити. Але компанія ця викликає питання, на які не можу знайти відповіді. Наприклад, до моєї подруги телефонували сьогодні з цього ж номеру (який вказаний вище) в Дубай і пропонували там роботу фінансовим менеджером. При цьому вона ніколи не працювала в сфері фінансів, освіта ніяк не пов'язана з фінансами і т.д. І сам оффер складений так собі. Окрім того, контракт на рік, тоді як в ОАЕ 99% контрактів складаються на 2 або більше роки. Сайт компанії існує на різних доменах а-ля .agency, .mobile, на кожному сайті різна інформація і про наявні вакансії, і про розташування офісів. Ще нюанс що в Україні практично одночасно відкрилась величезна кількість вакансій від цієї компанії в різних куточках України.

 

What the f*ck is going on?

Немає в мене відповідей на ці питання (може інопланетяни?). Це вже тягне на ціле ініційоване розслідування)), яке направду мало цікаве топікстартеру.

 

 У відділ, де працюю я, потрібен копірайтер, який володіє технічною англійською. 

Якщо у вас є рекомендації - буду вдячна. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви б могли розповісти хоча б чому компанія почала в одну мить шукати всіх і чому це виглядає так дивно? Розумію, це Вам не дуже цікаво робити, але був би радий хоча б зрозуміти чи варто, наприклад, серйозно розглядати оффери цієї компанії.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 10/11/2017 в 22:58, Superman сказал:

Ви б могли розповісти хоча б чому компанія почала в одну мить шукати всіх і чому це виглядає так дивно? Розумію, це Вам не дуже цікаво робити, але був би радий хоча б зрозуміти чи варто, наприклад, серйозно розглядати оффери цієї компанії.

 

 

На жаль, не можу, бо  я не представник компанії. Зателефонуйте за вказаним номером - можливо там знайдете відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нідерландська компанія недавно зайшла на ринок України і тому активно пропонує роботу, розширює колектив і здійснює пошук майбутніх працівників по всій Україні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...