Перейти до змісту

Черговий лохотрон?


biter

Рекомендовані повідомлення

Хоча був прикол, бабка одна приймала участь у розіграші авто, вона виграла дійсно, передзвонили їй раз, вона сказала що ви мене дурите.

В ітозі приз віддали іншій людині, яка була друга, от і таке буває в житті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча був прикол, бабка одна приймала участь у розіграші авто, вона виграла дійсно, передзвонили їй раз, вона сказала що ви мене дурите.

В ітозі приз віддали іншій людині, яка була друга, от і таке буває в житті.

Скандали, інтрігі, расслєдаванія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча був прикол, бабка одна приймала участь у розіграші авто, вона виграла дійсно, передзвонили їй раз, вона сказала що ви мене дурите.

В ітозі приз віддали іншій людині, яка була друга, от і таке буває в житті.

ну тут є два аспекти

1) аферисти посилають всякі смс, що ви типу щось виграли

2) аферисти одразу пропонують оплатити кошти

Думаю, при справжньому виграші все ж таки є можливість встановити правдивість, тимбільше якщо ти сам взяв участь в якомусь розіграші. А не так що ніде участі не брав, але щось "виграв"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На тому позатамтому тижні був у відпустці на дачі віддихав,

Завітала дівчина років 20-24 тіко двері відкрив заспівала про нове земельне законодавство і що потрібно страхувати хату обовязково

Після сольної відповіщі що я вчусь на юридичному всі пропозиції пропали а дівчина пішла)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Апну темку)))) Розпочався "новий сезон з виграшу авто".... Сьогодні зранку жінка отримала таке смс з номеру +38098 282 95 19

$ALFA-MOTOR$.Na vash nomer vipal priz avto:" CHEVROLET-AVEO"

Info po tel:+38(095)-748-63-99; +38(066)-955-70-30; www.alfa-motor.in.ua Pozdravlaem vas!!!

Класнюча новина для підняття настрою під ранішню каву))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба щей з реєстратом ін.уа звязатися що до цього сайту

p.s. девачка, на семінарі, завтра подзвоню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку)))) Розпочався "новий сезон з виграшу авто".... Сьогодні зранку жінка отримала таке смс з номеру +38098 282 95 19

$ALFA-MOTOR$.Na vash nomer vipal priz avto:" CHEVROLET-AVEO"

Info po tel:+38(095)-748-63-99; +38(066)-955-70-30; www.alfa-motor.in.ua Pozdravlaem vas!!!

Класнюча новина для підняття настрою під ранішню каву))))

дякую :) зайшов на їхній сайт і почитав умови... чьотко :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апну темку)))) Розпочався "новий сезон з виграшу авто".... Сьогодні зранку жінка отримала таке смс з номеру +38098 282 95 19

$ALFA-MOTOR$.Na vash nomer vipal priz avto:" CHEVROLET-AVEO"

Info po tel:+38(095)-748-63-99; +38(066)-955-70-30; www.alfa-motor.in.ua Pozdravlaem vas!!!

Класнюча новина для підняття настрою під ранішню каву))))

дякую :) зайшов на їхній сайт і почитав умови... чьотко :)

Читав і я Сподобалась "турбота відносно щасливих володарів призу" :) :) :)-

4.4. Заранее убедитесь, что терминал выдает квитанции, которые регистрируются дополнительно как платежный документ;

4.5. Перед оплатой госпошлины Вам необходимо дозвониться до оператора, который произведёт Вашу регистрацию. Оператор предоставит Вам банковский счёт нашего финансового сотрудника, за которым числится Ваш призовой номер.

5. Ответственность по уплате любых налогов получателями призов лежит на обладателях призов.

ВНИМАНИЕ: самостоятельно никаких транзакций не производите, сначала дозвонитесь до наших операторов! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2bublik007 дзвони на 111, залишай скаргу 111

Вже.

номер звернення записав?

Смс прийшов з номером запиту і запевненням, що запит буде розглянуто відповідальними спеціалістами . Якось так.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підкажіть, як з всеукраїнсько відомим спамером боротись, а конкретно Агенство Интеллектуальной Рекламы, PrLab

Сипле і сипле на робочий адрес, тиснеш кнопку Спам - ніякого результату (пошта на домені qip.ru). На пошту-скайп не відповідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сипле і сипле на робочий адрес, тиснеш кнопку Спам - ніякого результату (пошта на домені qip.ru). На пошту-скайп не відповідають.
Завести пошту на іншому провайдері пошти, який краще із спамом бореться. Налаштувати збір пошти із старого мила. Налаштувати пересилку від імені старого мила з нового.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відзвонився Дмитро з підтримки МТС повідомив що номер перевірили і заблокували,

ніби все добре

але на "альфа моторсі" не сплять і на сайті вже інший тел номер мтс :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відзвонився Дмитро з підтримки МТС повідомив що номер перевірили і заблокували,

ніби все добре

але на "альфа моторсі" не сплять і на сайті вже інший тел номер мтс :(

Бачив, Zevs_Isver, :(. На жаль. Доступ до бази номерів МТС є, от і "княпають" смс-ки.Точно знаю, що цей номер дружина не "світила" ніде, крім банка.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні з ранку, на зупинці за вимогою( Володимирська), звернув увагу як три пані записували номера телефонів з оголошення на стовпі. Нічого особливого, на перший погляд. Але, почувши їх розмову:"Диви, такі гроші, і навіть пенсіонерам, і без довідки про доходи", сфотографував і я це чудо небаченої щирості))) Вірять ще наші люди в казку - МАЙЖЕ ЗАДАРМА.

2e4is.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...