Перейти до змісту

Фикс головного мозга


ursa

Рекомендовані повідомлення

А мож би був міліметрон і всі б розминутись.))

Будьте оптимістами... кайфуєм від того що катаєм.. Правда.. одні літають на ченрвоне, скідять .. інші по парапетах стрибають, а ще є шосери, кантрійщики, ДХ...і ТД.. ))

Ми всі такі різні.., але ж на веліках.)))) Хіба ж це не кльово їхати на роботу вдихаючи ранкову прохолоду.. коли інші паряться в душних маршрутках і відтоптують одне одному ноги ?..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Я при гарно налаштованому байку, з справними гальмами, з розумінням правил.

Катаючи в край акуратно, тому як за свій стаж катання падав не раз... :)

Бачучи дорогу як водій авто водій байка і пішохід.

Досить часто стикаюсь з ситуаціями, в яких потрібно швидкі рішення і швидка зупинка не змінюючи при цьому траекторії.

А в них фікс, як ти кажеш з сковородками і гарячою кровиночкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, я хочу щоб суспільство чітко розмежовувало. Велосипедисти і фіксери.

І коли це чудо зламає себе або не дай бог когось, не казали от кляті велосипедисти.

Ну чо.. є й позитив....

Мож швидше велодоріжки зроблять...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

чого варте тільки це відео :)

http://vk.com/video-10663385_157574429

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я при гарно налаштованому байку, з справними гальмами, з розумінням правил.

Катаючи в край акуратно, тому як за свій стаж катання падав не раз... :)

Бачучи дорогу як водій авто водій байка і пішохід.

Досить часто стикаюсь з ситуаціями, в яких потрібно швидкі рішення і швидка зупинка не змінюючи при цьому траекторії.

А в них фікс, як ти кажеш з сковородками і гарячою кровиночкою.

Да.. а часом от те швидке пішення кричить тобі в голові... вкручуй нах звідси.. бо притиснуть до бардюра і точно йо..ся.. їм під колеса.))))

На моїх очах.. дурень, який зараз катає на електровелі.. збив дитину на ПІШОХІДНОМУ переході біля школи №3.. коли автомобілі ЗУПИНИЛИСЯ..

Не фікс.. не КК-шник.. не ДХ... просто даун на дамці .. більше сказати нічого.. Шкода я був далеко, без вела і не доганяв.

Хватає довбойобів... і чим більше їх... тим більше страждає ВСЯ без виключень велоаудиторія... НАЖАЛЬ. (((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чого варте тільки це відео :)

http://vk.com/video-10663385_157574429

Чесно?

Просто супер..)))

Да.. чорт зна як.. да безбашенно... да придурки.. АЛЕ сцуко.. кльово.. ж і креативно.))

ХЗ. карочє... фікс така фігня.. яка не підкоряється НІЯКИМ правилам.. повбиваються.. ну хрін з ними.. )

Давно воєн не було глобальних.. от природа і придумала ФІКС.)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я против деления на фиксеров и велосипедистов. И безнадежно отмежевываться велосообществу от велоидиотизма. Нас будут обобщать всегда. Выход - давить большинством - чем больше культурных велосипедистов, тем меньше будут заметны идиоты. Но тут проблема. Сколько нас было, например, в шлемах на последней покатушке? Я посчитала. Трое из 15-ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Мені не шкода фіксоводів.

Мені шкода їх батьків, та інших учасників руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Казав це в попередніх темах і скажу зараз - не зупиняються велосипедисти на червоне світло, навіть бордівчани не всі. Вбивається в голову правила дуже легко, але болісно - через травматологію. Зазвичай одного разу вистачає.

Як початківець в пАлзунках, я не зовсім розумію прикол кататися на "фіксері" і тим паче виїжати без гальм на дорогу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вже всі так дотримуються правил.. тоді вже переводьте вели по зебрі, не виїжджайте на кільце і не перелаштовуйтесь в лівий ряд.... зваліть накінець з тротуарів, показуйте руками повороти... в темну пору доби катайте зі світлом.. не розвертайтемя через суцільні смуги руху і т.д... !!

Нахер та дурна мова?..

2 Ветал... те.. що ти не їх розумієш.. їм.. до сраки. Гальма там є.. там зовсім в іншому причини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... не виїжджайте на кільце...

А хіба не мона? Я, припустимо, з правого ряду на кільце заходжу, при умові, якщо потрібно їхати направо або прямо. І на машині так само...

У нас без порушення правил неможливо їздити. Сьогодні на підйомі біля ДЮСШ мене тупо підрізала маршрутка. Нагло так підрізала. Мусив екстренно вискакувати на тротуар. Видно вомуділа образився на мене за те, що я його на зупинці біля "Наш Край" з правої сторони об'їхав. Але ж я не винний в тому, що там ідіоти зупинку встановили. Мало того, маршрутчик став на відстані 1,5-2 метри від бровки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не раз бачив цих камікадзе і їхні маневри. недавно на мості біля варшавки ввечері обігнав парочку, дівчину і хлопця, на фіксах, обоє вроді. Куди вже тій дівчИні той фікс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Та пофіг, дівчина чи пацан.

Основне думалку включати, і не створювати аварійних ситуацій.

В сусідніх країнах, велосипед без гальм рахується неспарвним. За їзду на такому велосипеді штрафують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смотрю на вас и думаю, вы ж все молодые люди, а ворчите тут, как в свое время старики ворчали на миниюбки, длинные волосы у парней, на Битлов и прочее. Побудьте еще молодыми, успеете еще поскрипеть по стариковски.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не раз бачив цих камікадзе і їхні маневри. недавно на мості біля варшавки ввечері обігнав парочку, дівчину і хлопця, на фіксах, обоє вроді. Куди вже тій дівчИні той фікс...

Вот, например, Бодя, так, как ты, осуждают меня тетки у подъезда, некоторые из них мои ровесницы, или даже моложе: "Куди то їй той ровер, чого вона гониться кожен день, як пацан. Сиділа б вдома банки крутила"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, Тань, если бы не ты, у меня бы не возник настолько большой интерес к велосипедам. У тебя как то глаза загораются, когда ты рассказываешь о них. Не слушай никого - включай передачу и вперед :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну просвіти мене, шо за причини

... Не слушай никого - включай передачу и вперед :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот, например, Бодя, так, как ты, осуждают меня тетки у подъезда, некоторые из них мои ровесницы, или даже моложе: "Куди то їй той ровер, чого вона гониться кожен день, як пацан. Сиділа б вдома банки крутила"

Тань, дівчина дівчині рознь, так як і пацан пацану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тань, дівчина дівчині рознь, так як і пацан пацану.

Ты сам ответил на свой риторический вопрос :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...