Перейти до змісту

Фикс головного мозга


ursa

Рекомендовані повідомлення

На красный свет нужно останавливаться, а не пролетать между машин и людей, самоуверенные и бестолковые друзья.

С вашим скиддингом нет шансов остановиться перед идущими пешеходами или поворачивающей машиной, когда они вдруг появляются перед вами.

А последнюю стадию естественного отбора можно пройти и без посторонней помощи - кирпичная стена вам в помощь. Только не сворачивайте малодушно перед ней - докажите себе, что настолько же круты, как и на дороге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось повторив мій пальот подвиг?

Так скажи який байк і будемо оминати того йолупа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Присоединяюсь.

Ибо уже не раз приходилось создавать аварийные ситуации, для того чтобы избежать столкновения с этими джедаями без тормозов и в кепках bull :)

Урса, на дорогах много автомобилей управляемых такими же джедаями.

Они обязательно встретятся, и избежать встречи первые себя собственноручно лишили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в "Premium Rush" в головного гіроя всьо так чьотко получалось, чим вони гірше? :_09:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd, наш народ пока сам не спробує - до тих пір вважатиме, що він в безпеці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От цікаво, на дорогах, де не побачиш велосипедиста, завше на червоне валить, при тому, як скажений: що наш усім відомий товариш на інтенсі, якого частенько бачу пролітаючим світлофор біля Західінкомбанку, що вчора мене чуть не зніс якийсь товариш біля 5-ї школи - я тільки ступив на дорогу, всі авто на диво стоять, я неспішно ступаю на дорогу, а воно несеться скраю і дивиться на мене, я в ступорі від такого розкладу, але якось роздуплився і пройшов вперед, так що все обійшлось. А той ушльопок навіть швидкості не збавив.

Їдеш на покатушку — весь шановний велонатовп дружно колоною валить на червоне.

А зайдеш на борду - всі такі білі і пухнасті і жорстко критикують тих, хто порушує правила на велосипедах. То хто ж там на дорогах їздить на червоне? Якийсь прізрачний гонщик? Чи у когось просто рильце в пушку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

За темою цією я слідкувати буду. Банить жорстоко намірений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені жодного разу ще фіксер не заважав....)

А по друге... ну хіба взападло пропустити того лісапедиста.. затиснутого з одного боку пішоходами.., з другого автомобілістами... і окремою кастою стоять маршрутки.)

Ну проїхав на червоне.. ну раз.. ну два.. а третього може й не бути... якщо безголовий...

А фіксерам.. хочеться ж поганяти.. ви подивіться на їх среедній вік.))))

Повторюсь напервно.. але... на мою думку.. їздити без світла вночі.. це не менша дурість ніж летіти.. САМЕ ЛЕТІТИ.. а не спокійно проїхати на черврний..... або запоркуватись на перехресті або в повороті.. де через одного дауна.. неможливо толком виїхати чи розминутися. ВСІ "ХОРОШІ".. ОДНОЗНАЧНО !

З.І. Вчора був випадок від якого я прозрів.)) Ленд Крузер обігнавши мене не запаркувався перед моїм носом.. а пропустив мене.. і тільки тоді запаркувався.. я йому аж подякув піднявши руку і посміхнувшись.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не лише у релігійних уподованнях певного типу велосипедистів.

в нелілю в районі МКС десь в 11 годин ранку - їхала група 8-10 чоловік, я їх не знаю нікого - всі в розвалочку по проїзджій частині, в 2 і навіть в три ряди паралельно - шановні - це дорога і ваша безпека у ваших руках.

серед цієї групи їхав я, і ніякого бардаку в нас небуло.

група в нас складалася з 11 чоловік, і щоб не розтягуватися на 25-30 метрів ми вирішили їхати в колоні по-двох.

їхали адекватно та культурно, нерозтягувалися, невипендрювалися (не те місце), тримали стабільну швидкість, чекали відставших та доганяли тих хто відірвався.

і взагалі, від колони велосипедистів проблем найменше, туму що їх багато, їх видно і вони всі в купі.

тема про поодиноких ліхачів від яких і ми отримуємо "на-горіхи".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання не лише у релігійних уподованнях певного типу велосипедистів.

в нелілю в районі МКС десь в 11 годин ранку - їхала група 8-10 чоловік, я їх не знаю нікого - всі в розвалочку по проїзджій частині, в 2 і навіть в три ряди паралельно - шановні - це дорога і ваша безпека у ваших руках.

серед цієї групи їхав я, і ніякого бардаку в нас небуло.

група в нас складалася з 11 чоловік, і щоб не розтягуватися на 25-30 метрів ми вирішили їхати в колоні по-двох.

їхали адекватно та культурно, нерозтягувалися, невипендрювалися (не те місце), тримали стабільну швидкість, чекали відставших та доганяли тих хто відірвався.

і взагалі, від колони велосипедистів проблем найменше, туму що їх багато, їх видно і вони всі в купі.

тема про поодиноких ліхачів від яких і ми отримуємо "на-горіхи".

ви впевненні що ви зі сторони себе бачили? я бачив вас лише на ділянці в 100 метрів і цього хватило щоб побачити розхлябанність вашої групи. ви самі підтверджуєте що їхали в 2 ряди - а це вже порушення і дуже серйозне. від колони проблем не менше ніж від одинаків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь напервно.. але... на мою думку.. їздити без світла вночі.. це не менша дурість ніж летіти.. САМЕ ЛЕТІТИ.. а не спокійно проїхати на черврний..... або запоркуватись на перехресті або в повороті.. де через одного дауна.. неможливо толком виїхати чи розминутися. ВСІ "ХОРОШІ".. ОДНОЗНАЧНО !

Ночь и фонарь - в другой теме.

А красный свет означает СТОП! Это - без вариантов и для всех. И любые оправдания про "а я контролирую, а я не мешаю, а я осознаю, а я аккуратно" - унылый бред. Кто-то считает себя особенным, наделённым возможностью жить в режиме Бога?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вміють і не хочуть в нас їздити в групі.. ФАКТ !!!

Їздити в групі ТРЕБА парами.. і поки не буде велодоріжок... це хоч якийсь спосіб себе захистити.

Автомобілісти, побачивши таку групу спокійно обїжджають її, а не йопкаються на групки по 2-3 чоловіка, які розтягнулися на кілометр...і які постійно треба оминати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 2 ряди - а це вже порушення і дуже серйозне. від колони проблем не менше ніж від одинаків
Де їм в такому випадку їхати? ;)

Коли дорога дозволяє (2 смуги руху), краще їхати колоною по 2є, на вузьких ділянках де 1 смуга перегруповуватись по одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в 2 ряди - а це вже порушення і дуже серйозне. від колони проблем не менше ніж від одинаків
Де їм в такому випадку їхати? ;)

Коли дорога дозволяє (2 смуги руху), краще їхати колоною по 2є, на вузьких ділянках де 1 смуга перегруповуватись по одному.

вони їхали в сторону Забороля - там таке дорога не передбачає, якби у Струмівку питання було б менше актуальне, а так що є то є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я надеюсь, у Урсы была веская причина, или действительно, накипело. Лично я еще не встречала в подобных темах людей, которых действительно сбили, или зацепили. Как правило, все рассказывают истории про милиметраж и "счастливое спасение". Испукг добавляет им драматизма в реальность.

Я знаю и уважаю некоторых фиксоводов. Понимаю их. Многие из них еще начинающие, и не очень владеют техникой. Раздражают даже своих собратьев по колесам. Но я знаю, что так же раздражаю некоторых обывателей, просто тем, что я есть. Что я такая еду вся яркая и довольная, а они такие идут, или сидят в душной марше, такие серые и им скучно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тримали стабільну швидкість, чекали відставших та доганяли тих хто відірвався.

Возможно, имелось в виду - держали среднюю скорость 23 на участке длиной 5 км?

і взагалі, від колони велосипедистів проблем найменше, туму що їх багато, їх видно і вони всі в купі.

Их тоже было видно...

150389_pic1.jpeg

И этих - тоже...

~velo_40898_0x0_mc.jpg

тема про поодиноких ліхачів від яких і ми отримуємо "на-горіхи".

Тема не про одиночек.

Тех идиотов было двое.

Вообще стадный инстинкт - хреновая штука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь напервно.. але... на мою думку.. їздити без світла вночі.. це не менша дурість ніж летіти.. САМЕ ЛЕТІТИ.. а не спокійно проїхати на черврний..... або запоркуватись на перехресті або в повороті.. де через одного дауна.. неможливо толком виїхати чи розминутися. ВСІ "ХОРОШІ".. ОДНОЗНАЧНО !

Ночь и фонарь - в другой теме.

А красный свет означает СТОП! Это - без вариантов и для всех. И любые оправдания про "а я контролирую, а я не мешаю, а я осознаю, а я аккуратно" - унылый бред. Кто-то считает себя особенным, наделённым возможностью жить в режиме Бога?

Червоне світло і ліхтар це обовязкове.. для виконання УСІМИ учасниками руху.. і те і те.. залишає життя або його забирає.

Вибачте.. відійшов від теми.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюсь напервно.. але... на мою думку.. їздити без світла вночі.. це не менша дурість ніж летіти.. САМЕ ЛЕТІТИ.. а не спокійно проїхати на черврний..... або запоркуватись на перехресті або в повороті.. де через одного дауна.. неможливо толком виїхати чи розминутися. ВСІ "ХОРОШІ".. ОДНОЗНАЧНО !

Ночь и фонарь - в другой теме.

А красный свет означает СТОП! Это - без вариантов и для всех. И любые оправдания про "а я контролирую, а я не мешаю, а я осознаю, а я аккуратно" - унылый бред. Кто-то считает себя особенным, наделённым возможностью жить в режиме Бога?

Повністтю згідний!

Але якщо чуть чуть, на Т- подібному перехресті, по "прохідній" в правому ряду, за відсутності інших учасників дорожнього руху, то деколи можна? :D.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Повторюю, для особо "Power users" будете відходити від теми станете "Guest"

Тема не про групи, чи правила.

Тема стосується фіксоводів які катають вулицями без тормозів, і більшість з них не те що не володіє технікою.

Вел тупо для краси, як додаток до бейсіка. :)

За№;%ли вже мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Красавчєг....)))

Карочє.. всі лишилися при своїй думці. А природний відбір внесе свої корективи...)

Повторюю, для особо "Power users" будете відходити від теми станете "Guest"

Тема не про групи, чи правила.

Тема стосується фіксоводів які катають вулицями без тормозів, і більшість з них не те що не володіє технікою.

Вел тупо для краси, як додаток до бейсіка. :)

Воно то так Ромчик... але ж.. що ж ти, чи я .. пятий, десятий.. зробимо... реально тільки потріщим про це.. а вони будуть і далі ганяти.. вони молоді, з дикими передачами і без гальм.. це ж гремуча суміш.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Те що вони ще не в лікарні чи де інде, не їх заслуга.

А заслуга тих в кого є гальма і хороша реакція.

Доречі придурок на фіксі на вул. Стрілецька, навпроти церкви

Якби не мої гальма і хороша реакція мужика на джипі, були б як мінімум зламані ребра і розбита пика.

Причому пику товк би я.

Саша, я хочу щоб суспільство чітко розмежовувало. Велосипедисти і фіксери.

І коли це чудо зламає себе або не дай бог когось, не казали от кляті велосипедисти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саша, я хочу щоб суспільство чітко розмежовувало. Велосипедисти і фіксери.

І коли це чудо зламає себе або не дай бог когось, не казали от кляті велосипедисти.

Ну вже після цього ми на борді може вже й не скажем, але суспільство все одно скаже ;) Суспільству же пофігу на чому ти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...