romanc Опубліковано 16 Червня, 2022 в 13:31 #6751 Опубліковано 16 Червня, 2022 в 13:31 10 минут назад, NeoN сказал: Уточню, то сказали, замовивши в універсал банку, можна зняти у валюті на касі? Да. В боте сразу можно заказать.
romanc Опубліковано 16 Червня, 2022 в 13:34 #6752 Опубліковано 16 Червня, 2022 в 13:34 1 час назад, Vikvik Mawr сказал: в додатку моно не можна купити зараз валюту нбу ввів обмеження на купівлю валюти і на підтримці сказали що не продають валюту Можно только получить ее изз-за рубежа. Sepa перевод бесплатный.
NeoN Опубліковано 16 Червня, 2022 в 13:36 #6753 Опубліковано 16 Червня, 2022 в 13:36 3 хвилин тому, romanc сказано: Да. В боте сразу можно заказать. В боте універсал банку? Що за бот, я не в курсі?
Oli Опубліковано 18 Червня, 2022 в 12:24 #6755 Опубліковано 18 Червня, 2022 в 12:24 Хтось вже знімав з євро карти моно-банку, у євро?
Factory Опубліковано 18 Червня, 2022 в 15:48 #6756 Опубліковано 18 Червня, 2022 в 15:48 3 годин тому, Oli сказано: Хтось вже знімав з євро карти моно-банку, у євро? а смисл який? тут в євро розрахуватись?
NeoN Опубліковано 18 Червня, 2022 в 18:12 #6757 Опубліковано 18 Червня, 2022 в 18:12 2 годин тому, Factory сказано: а смисл який? тут в євро розрахуватись? Ну їх навіть просто здати в обміннику вигідніше ніж в банку. А варіантів розрахуватися уже теж вистачає, якщо ви не лише продукти в супермаркетах купуєте, звісно 1
Oli Опубліковано 19 Червня, 2022 в 12:40 #6758 Опубліковано 19 Червня, 2022 в 12:40 20 годин тому, Factory сказано: а смисл який? тут в євро розрахуватись? Смисл зняти в євро і все.
Nana Опубліковано 22 Липня, 2022 в 18:59 #6759 Опубліковано 22 Липня, 2022 в 18:59 В яку ціну злота сьогодні? Вирішуємо, як перекинути кошти - через свіфт, чи вестерн юніон.. Моно проводить по 7,82... якщо не помиляюсь. Звісно, + відсоток. Сума - 600 зл.. Що порадите?
NeoN Опубліковано 22 Липня, 2022 в 20:07 #6760 Опубліковано 22 Липня, 2022 в 20:07 1 година тому, Nana сказано: В яку ціну злота сьогодні? Вирішуємо, як перекинути кошти - через свіфт, чи вестерн юніон.. Моно проводить по 7,82... якщо не помиляюсь. Звісно, + відсоток. Сума - 600 зл.. Що порадите? Ну здати сьогодні можна було по 8-8,1 грн, підскочив назад. Що буде завтра, буде видно. 1
Nana Опубліковано 22 Липня, 2022 в 20:12 #6761 Опубліковано 22 Липня, 2022 в 20:12 Тобто краще через Вестерн? Так і буде.. Не думаю, що впаде нижче банківського
Nana Опубліковано 23 Липня, 2022 в 08:38 #6762 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 08:38 Сьогодні в обміннику прийом - 8,1, продаж - 8,5
SergLutsk Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:01 #6763 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:01 А чому курс злотого так незначно виріс порівняно з доларом ? Я розумію, що злотий це не світова валюта, але хіба якщо національна валюта обезцінюється, то хіба це не повинно відбуватись приблизно синхронно до різних валют одночасно ? А тим більше, що злотий у нас це в принципі затребувана валюта, це не якісь єни, які тут нікому не потрібні.
romanc Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:05 #6764 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:05 3 минуты назад, SergLutsk сказал: А чому курс злотого так незначно виріс порівняно з доларом ? Я розумію, що злотий це не світова валюта, але хіба якщо національна валюта обезцінюється, то хіба це не повинно відбуватись приблизно синхронно до різних валют одночасно ? А тим більше, що злотий у нас це в принципі затребувана валюта, це не якісь єни, які тут нікому не потрібні. Доллар укрепился ко всем валютам.
romanc Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:06 #6765 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:06 15 часов назад, Nana сказал: В яку ціну злота сьогодні? Вирішуємо, як перекинути кошти - через свіфт, чи вестерн юніон.. Моно проводить по 7,82... якщо не помиляюсь. Звісно, + відсоток. Сума - 600 зл.. Що порадите? Sepa 1
SergLutsk Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:41 #6766 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 10:41 (змінено) 40 хвилин тому, romanc сказано: Доллар укрепился ко всем валютам. Я не про це. З 24.02 долар подорожчав на ~11 грн, тобто десь на 30%, а злотий практично на 1 грн, тобто менше ніж на 15 %, як так ? Змінено 23 Липня, 2022 в 10:45 користувачем SergLutsk
Nana Опубліковано 23 Липня, 2022 в 12:46 #6767 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 12:46 2 годин тому, romanc сказано: Sepa Так це ж, ніби, тільки в євро... Чи я помиляюся і злоті також можна?
romanc Опубліковано 23 Липня, 2022 в 13:14 #6768 Опубліковано 23 Липня, 2022 в 13:14 27 минут назад, Nana сказал: Так це ж, ніби, тільки в євро... Чи я помиляюся і злоті також можна? Не знаю. Но был бесплатный.
relaxgood45 Опубліковано 10 Серпня, 2022 в 14:29 #6769 Опубліковано 10 Серпня, 2022 в 14:29 Продам 1500 доларів по середньому.
vagus Опубліковано 4 Жовтня, 2022 в 17:12 Автор #6770 Опубліковано 4 Жовтня, 2022 в 17:12 Куплю 4тис $ по середньому курсу! Актуально до12.00годин 05.10.22. О9929О812О Лише Луцьк! При потребі підїду по місту!
woodwork Опубліковано 14 Березня, 2023 в 08:42 #6771 Опубліковано 14 Березня, 2023 в 08:42 Тема ще актуальна? Продам $ та € 5-6тис
Nokian Опубліковано 21 Червня, 2023 в 21:35 #6772 Опубліковано 21 Червня, 2023 в 21:35 Куплю 1300 дол. Можуть бути білі,з 2000 року. Не пописані і не поштамповані . Сині по 37. 0980564170 1 1
Nokian Опубліковано 23 Червня, 2023 в 08:12 #6773 Опубліковано 23 Червня, 2023 в 08:12 Куплю 700 дол. Білі по 37. Сині 37.10.
Zeuss Опубліковано 26 Липня, 2023 в 13:46 #6774 Опубліковано 26 Липня, 2023 в 13:46 А usdt (tether erc20) тут обмінюють на готівку гривню? Потрібно небагато але щомісяця
nickel Опубліковано 26 Липня, 2023 в 14:44 #6775 Опубліковано 26 Липня, 2023 в 14:44 (змінено) 59 minutes ago, Zeuss said: А usdt (tether erc20) тут обмінюють на готівку гривню? Потрібно небагато але щомісяця "небагато" то скільки +-? А взагалі тут міняли - Обмін електронних валют Змінено 26 Липня, 2023 в 14:46 користувачем nickel 1
Рекомендовані повідомлення
Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь
Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар
Створити обліковий запис
Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!
Реєстрація нового користувачаУвійти
Вже є акаунт? Увійти до системи.
Увійти