Перейти до змісту

Пишу книгу. Шукаю нових знайомств і вражень!


VojinSvitla

Рекомендовані повідомлення

Привіт народ! Викладу все як є!))) Я інвалід ДЦПешнік :smile-zachot: Через свої страхи і комплекси, я жостко запоров роки студенства. Спочатку вибрав не правильну форму навчання а потім і спосіб життя, в результаті навіть немає з ким просто по говорити. Власне є купа знайомих, одногрупники, однокласники, але в них вже своє життя і зовсім інші інтереси. Я погано розмовляю плюс заікаюсь, власне через цю ваду я сильно комплексую, особливо перед дівчатами :g01::_08: Але як виявилося, люди мене краще розуміють ніж я гадав. Не все так погано, головне не боятися!

Я трішки балуюсь віршиками і всякою писаниною :0087: , вона ТУТ, якщо зацікавить, то щось типу авторського блогу :0043: .

Захопився ідеєю написати веселу, легеньку книгу про осінь і студента пятокурсника. Власне дії відбуваються в Луцьку, але вся сіль в тому що я добре знаю лише 40-й і 33-й квартали, в центрі я був всього 2 чи 3 рази, в парку взагалі ні разу, хоча майже завжди біля нього проїжджав. Забув сказати що я з Турійська і мені 24.

Загалом народ, якщо комусь нєфіг що робити на вихідні, якщо хтось навіть уявлення не має що таке оте ДЦП, хто просто захоче показати мені Ваш Луцький парк, чи ще якісь хороші місця. Пропоную зустрітися. Не можу сказати що я гарний співрозмовник, але на замітку дівчатам, я вмію слухати і доволі симпатичний :0083: Жаль що я цим не навчився користуватися :_14: Але це зовсім не означає що я проти чоловічої компанії! :_26:

Якщо серед нас ще є люди з обмеженими можливостями, пишіть! Буду радий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефончик свій тут залиш, борду читають не лише зареєстровані користувачі, вірогідніше буде знайти компанію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, Звичайно варіант, але боюсь що мене не зрозуміють по телефону

Щось меню редагування теми не бачу..

Телефони: о9891о8288 Діджус і о63477753чотири Лайф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, Все можливо, аби познайомитися, можна було б і про неї написати))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Познайомився нині з Володимиром, мали невеличку торгову угоду. Приємний чувак, життєрадісний:-) буду ще в Турійську- зайду побалакати;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт народ! Викладу все як є!))) Я інвалід ДЦПешнік :smile-zachot: Через свої страхи і комплекси, я жостко запоров роки студенства. Спочатку вибрав не правильну форму навчання а потім і спосіб життя, в результаті навіть немає з ким просто по говорити. Власне є купа знайомих, одногрупники, однокласники, але в них вже своє життя і зовсім інші інтереси. Я погано розмовляю плюс заікаюсь, власне через цю ваду я сильно комплексую, особливо перед дівчатами :g01::_08: Але як виявилося, люди мене краще розуміють ніж я гадав. Не все так погано, головне не боятися!

Я трішки балуюсь віршиками і всякою писаниною :0087: , вона ТУТ, якщо зацікавить, то щось типу авторського блогу :0043: .

Захопився ідеєю написати веселу, легеньку книгу про осінь і студента пятокурсника. Власне дії відбуваються в Луцьку, але вся сіль в тому що я добре знаю лише 40-й і 33-й квартали, в центрі я був всього 2 чи 3 рази, в парку взагалі ні разу, хоча майже завжди біля нього проїжджав. Забув сказати що я з Турійська і мені 24.

Загалом народ, якщо комусь нєфіг що робити на вихідні, якщо хтось навіть уявлення не має що таке оте ДЦП, хто просто захоче показати мені Ваш Луцький парк, чи ще якісь хороші місця. Пропоную зустрітися. Не можу сказати що я гарний співрозмовник, але на замітку дівчатам, я вмію слухати і доволі симпатичний :0083: Жаль що я цим не навчився користуватися :_14: Але це зовсім не означає що я проти чоловічої компанії! :_26:

Якщо серед нас ще є люди з обмеженими можливостями, пишіть! Буду радий!

гарні у вас вірші. і напевно цікавий світогляд...

а місто Л. то місто Луцьк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

eveline стосовно світогляу невпевнений... а Л, це дійсно Луцьк:)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt,

В мене теж склалось позитивне враження від знайомства з Анатолієм. Якраз зараз розбираюсь з преметом торгових відносин.

Завжди радий, але перед тим попередьте, бо не завжди буваю на місці))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TSM, на ці вихідні нажаль немаю змоги приїхати, але буду мати на увазі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Познайомився нині з Володимиром, мали невеличку торгову угоду.

І пачьом за бокс? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TSM, на ці вихідні нажаль немаю змоги приїхати, але буду мати на увазі

я якраз серед будніх вільніша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

TSM, на ці вихідні нажаль немаю змоги приїхати, але буду мати на увазі

я якраз серед будніх вільніша.

це класно! можна домовитися)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

eveline, Дякую Евеліні за хороший, насичений день! Було Дуже цікаво! Я за один день побачив більше ніж за 5 років))) Замок справляє враження, старе місто також. Але будинок скульптора, це щось неймовірне! Я чомусь ніколи не чув про нього. Загалом море емоцій, море враження, а головне знайомство з дуже позитивною людиною!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється книжечка з моїм фейсом, в шкіряній обкладинці не тільки імунітет від пожертвування двох гривень водію маршутки, а й дає можливість водити на халявні екскурсії дівчат в замок Любарта)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОООООООООООООООООООООООООООООООО!!!!! Ще одна людина, яка обожнює осііінь (не мене, а пору). Ура ура ура!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

топікастеру на замітку... в дівчат ще більше комплексів чим в тебе, повір просто в це, бо так і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn, А як її не обожнювати?)))))))

MACCEN, Дякую! Коли буду з кимось знайомитися, старатимусь про це не забути)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе два комплекса твоє ДЦП, і те що ти трохи заїкаєшся, а в дівчини може бути вже купа:

- криві ногі

- криві зуби

- вуса рости та борода

- ніс великий або за малий

Дівчата переймаються навіть тим якої форми у них пальці на руках чи ногах :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прихожу в замок, колезі київському його показати і бачу знайомий стильний капелюх: афігєєєть, цей турійський донжуан луцьких дєвушок по замку гуляє!;-) Був радий зустрічі, Вова і Евеліна:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прихожу в замок, колезі київському його показати і бачу знайомий стильний капелюх: афігєєєть, цей турійський донжуан луцьких дєвушок по замку гуляє!;-) Був радий зустрічі, Вова і Евеліна :)

я теж була приємно здивована... хто б міг подумати, що світ такий круглий...

eveline, Дякую Евеліні за хороший, насичений день! Було Дуже цікаво! Я за один день побачив більше ніж за 5 років))) Замок справляє враження, старе місто також. Але будинок скульптора, це щось неймовірне! Я чомусь ніколи не чув про нього. Загалом море емоцій, море враження, а головне знайомство з дуже позитивною людиною!

дякую й тобі за гарно проведений час! на черзі ще невідвідана галерея:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тебе два комплекса твоє ДЦП, і те що ти трохи заїкаєшся, а в дівчини може бути вже купа:

- криві ногі

- криві зуби

- вуса рости та борода

- ніс великий або за малий

Дівчата переймаються навіть тим якої форми у них пальці на руках чи ногах :))

Ти навіть не уявляєш який ти правий! Я якось над цим раніше не задумувався. Треба взяти це за гасло чи що)))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, Я теж був здивований Вас там побачити, світ таки тісний))) Та ну, до Донжуана ще мені далеко, але я працюю над цим!

дякую й тобі за гарно проведений час! на черзі ще невідвідана галерея

Я Не проти))) Домовимось ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...