Перейти до змісту

Тенісний стіл своїми руками


snesterchuk

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть кращий матеріал для тенісного стола (ДВП, ДСП, МДФ) що краще і де можна в Луцьку придбати ?

Стіл буде стояти в сухому приміщенні ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Вікіпедія каже що стіл переважно зроблений із ДСП. Якщо зважати на фактор міцність/вага, то напевно краще з фанери товщиною 15-20 мм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б робив із дсп. значно дешевше і простіше у виконанні. мав діло з фанерою, вона сильно деформується, а це потребує міцного каркасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фанеру потрібно шліфувати щоб досягти ідеальної гладкості, а ДСП ні, фанера дорожча і з нею мороки більше, хоч від води розслоюється не гірше ніж ДСП від води розбухає :)

я собі робив стіл з ДСП (всі параметри стандарти з нета), взяв 2 листа найдешевшої чи то 18ки чи 25ки чи товстішої (зараз не згадаю), то вже на ваш смак та гаманець та відразу й порізали хлопці (купити та порізати на Лєрі чи Мадоті можна), красите (невздумайте кисточкою, тільки пульвером), наносите білі лінії по периметру та в центрі, обов'язково оббиваєте по периметру кромкою (пластик/метал, я з металу нарив, ще досі тримається), інакше викришиться, перевірено :). та робите кріплення, у мене то спочатку була цегла, потім табуретки, а коли набридло деревяні каркаси зварганив розборні на болтах (взнайте висоту столу над землею та кріплення можете зробити із залишків ДСП після порізки, або ж додайте їх у розкрій листа, є така можливість).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стіл з ДСП на вулиці стоїть, чи в приміщенні? (здогадуюсь, що друге)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мужик все розклав по полочках http://krainamaystri.../threads/15017/

супер ! саме надумав стіл змайструвати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись ми з батьком стола зробили.

Ми лист розрізали на дві половинки - легше заносити/виносити, менше місця займає складений при зберіганні.

І ми його прооліфлювали, щоб зробився більш-менш вологостійкий. Муторний це процес був... Промазували, тоді прогрівали паяльною лампою, щоб оліфа впітувалась, знов мазали, знов гріли... Потім наждачкою шліфанули. Правда, не фарбували, так і грали.

Стіл зберігається на вулиці, під дашком, вже років 20... І під дощем стояв не раз... і нічого :) кутки, правда, пообивались за стільки років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут мужик все розклав по полочках http://krainamaystri.../threads/15017/

дякую, саме те що треба ;)

пора приступати, щоб зимовими вечорами було чим зайнятись ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

думаю простіше купити заводський, тому що самі грати не будете, якщо з кимось то на пополам дешевше буде :) якщо собі то вже як вийде, просто потратите купу часу і може й не вийти так, як ви задумали - якість + ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

snesterchuk, ну що, як там успіхи?

Я почав робити з ДСП. Купив звичайне ДСП, неламіноване, в Епіцентрі. Там же відразу замовив покрій (да дві частини потрібних розмірів) і поклейку кромок ПВХ 2мм.

Вдома вже сам фарбую зеленою фарбою, з обох сторін. Хочу покрити в два шари, тобто, по два рази пофарбую кожну сторону.

Фарбу взяв "Kompozit", там же в Епіцентрі. Гарно лягла, гарно підсохла, колір мені сподобався.

Далі буду ваяти ноги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snesterchuk, ну що, як там успіхи?

Я почав робити з ДСП. Купив звичайне ДСП, неламіноване, в Епіцентрі. Там же відразу замовив покрій (да дві частини потрібних розмірів) і поклейку кромок ПВХ 2мм.

Вдома вже сам фарбую зеленою фарбою, з обох сторін. Хочу покрити в два шари, тобто, по два рази пофарбую кожну сторону.

Фарбу взяв "Kompozit", там же в Епіцентрі. Гарно лягла, гарно підсохла, колір мені сподобався.

Далі буду ваяти ноги...

Дсп на епіцентрі дорого, я на мадоті його по 120-130 грн за лст можу взяти, там же й порізати...

Вам потрібно буде ще кромкою торці заклеїти чи забити, дсп викришиться чи попаде волога та розбухне. Я брав алюмінієву, можна пластик. Еромка нераз виручала дсп від ударів стола при транспортуванні. Ножки можете з того ж дсп (обрізків) зробити розборні, з'єднувати з допомогою болта, шайби та бабочки-гайки.

Оу, не забудьте з допомогою малярної стрічки та білої фарби зробити границі та центральну лінію, щоб геть файно було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0026:

...

Вам потрібно буде ще кромкою торці заклеїти чи забити, дсп викришиться чи попаде волога та розбухне....

:0043:

...Я почав робити з ДСП. Купив звичайне ДСП, неламіноване, в Епіцентрі. Там же відразу замовив покрій (да дві частини потрібних розмірів) і поклейку кромок ПВХ 2мм.

...

:sq_ye:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій сті не менше 6 років зберігажться надворі, целофано накрили та й годі. Покрашений двічі і з кромкою. Граю ще й зараз.

Якщо зараз, то чесно кажучи купив би готовий з пластика розкладний на колесах і з вмонтованою сіткою, розумію що дорого, але мені сума затраченого часу на виготовлення буде невигідною в пропорції на кількість роботи котру я можу виконати, фізично невистачає часу навіть на гру, некажучи про виготовлення, тож граю лише по вихідних та великих святах.

П.С. пропоную на якихось вихідних зібратись ''бордою'' в турнір по тенісу десь на нейтральній території, напр.в Адреналіні, або у когось на районі на хорошому столі (не металевому).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную на якихось вихідних зібратись ''бордою'' в турнір по тенісу десь на нейтральній території, напр.в Адреналіні, або у когось на районі на хорошому столі (не металевому).

Була вже спроба. Відписалось десяток-півтора, прийшли двоє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пропоную на якихось вихідних зібратись ''бордою'' в турнір по тенісу десь на нейтральній території, напр.в Адреналіні, або у когось на районі на хорошому столі (не металевому).

Була вже спроба. Відписалось десяток-півтора, прийшли двоє.

Значить такі вони тенісісти. Я би прийшов точно, навіть якби прийшлося самому грати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:) я вже 100 років не грав :)

з тих пір пузо виросло до неграбельних розмірів :)

... хоча в класі "юніорів" за Павлівське ще б спробував позмагатись :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...