Перейти до змісту

Exitpoll board.lutsk.ua


Plum

Exitpoll  

134 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь
ппц... чого вам так подобається Юля ???

лепецяло і всьо !

а є альтернатива? ІМХО немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не голосував і не збираюсь,бо нема за кого, до речі дуже цікаво,чому стільки проголосувало за Юльку ? Де вона свої перші 70 мільйонів баксів заробила ніби й так всім відомо,а бреше вона в передвиборчій програмі не меньше чим інші, бо якщо вона втілить в життя всі свої обіцянки в ті сроки що обіцає то буде алєс повний

ЗІ Особисто я піду на вибори лише тоді ,коли за невиконання передвиборних обіцянок введуть КРИМІНАЛЬНУ відповідальність, лише тоді можна буде вибирати щось з передвиборчих програм,а цього не введуть ніколи бо сядуть майже всі, знач голосувати мені не доведется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц... чого вам так подобається Юля ???

лепецяло і всьо !

а є альтернатива? ІМХО немає.

в свій час між Кучмою і Симомненком теж не було альтернативи і що ? Кому зараз від того легше ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За той короткий проміжок часу, коли Юля була прем'єр-міністром я дійсно відчув здвиги на краще. Видно, що люди працюють і це приносило користь не лише обмеженому колу людей, а багатьом простим українцям. Пам'ятаєте історію за розкладушку в кабінеті?

Реально зросла пенсія, зарплати в працівників освіти (відчув на своїй кишені) і т.д.

А кризи... Так були... штучно створенні. Хай би й зараз були ті "кризи". Зараз бензин приблизно на гривню дорожчий, ніж за часів тієї кризи. Про що мова?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони всі на одне ліцо

можна даже проголосувати за комуністів ! просто все буде червоне ! але нічо більше не зміниться... їм не хочеться міняти шось ! просто дєнєжку в ккарманчік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попередні результати голосування ЦВК оприлюднить 1-го жовтня о 9-ій ранку

ждем... ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Литвин буде робити точно все те саме шо Мороз, це основна проблема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО Литвин буде робити точно все те саме шо Мороз, це основна проблема

хто дэвушку танцует - тот ее и гуляет...

понятно хто за него платил...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никуда он не проходит,

И, надеюсь, не пройдёт B)

Данные по одному участку <_<

Ещё бы №№ 4 и 5 отсеялись, было бы хорошо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чем меньше партий пройдёт в ВР, тем меньше они су4.ться и коалиционировать будут <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я поки зібрався спуститись на перший поверх (там вибоча дільниця) так уже десята була <_< ( Будь воно прокляте те ПТЦА з курсовою, всю ніч на каві знов...)

Якби все ж попав на дільницю, то певно проголосував би за Юлю, але не тому що вірю їй, а тому що, по-ідеї, пофігу кого там оберуть, вони ж різняться тільки кольором, як крали так і будуть красти. А Юля іще ніби при владі толком і не була, може тепер її черга посидіти біля корита...

P.S. а взагалі в гуртожитку багато людей не проголосувало: хто не приїхав, кому запоршення не прийшло, а багато просто напросто забили на то все....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Никуда он не проходит,

И, надеюсь, не пройдёт

Надейся дальше

Чем меньше партий пройдёт в ВР, тем меньше они су4.ться и коалиционировать будут

Может сделать как в России, гарантированно проходит ОДНА партия <_< А хочешь "против всех" уберем? И порог явки в 51%? B) Вот красотища то будет! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Против всех" голосует тот, кому нас.ать на страну и на будущее, поэтому такой пункт можно и убрать.

Не приходит на выборы такой же пох.ист. Если в стране половина пох.истов - зачем вообще существует такая страна? И если им всё равно, пусть голосует даже 20% - и выборы могут считаться состоявшимися, ведь пох.истам нас.ать, кто ими будет править, а с мнением тех, кому не безразлично, нужно считаться <_<

Мне ОДНА партия не нужна. Я хочу, чтобы в ВР был конструктив, чтобы шёл диалог между двумя политическими силами, двумя системами, а не творилось х.ен знает что (договоры, посылания, перебежки, обиды, ультиматумы и прочая хр.нь). В случае, если пройдёт 5-6-7 партий, начнётся то же, что было и раньше - никому не нужная грызня... Тебе реально нужна такая ситуация?

P.S. Тебе лет сколько-то? B)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Судя по твоей реакции - едва ли 20 <_<

max-2-.gif

Да, заглянул в личку, действительно - манера общения как раз тянет на такой возраст :)

Слушай, ты тупой?

Тебя ебет скока мне лет, по этому признаку меряют человека?

Если тебе так интересно, мне 19 лет, и что дальше?

Но я в свои годы, УВЕРЕН достиг большего, а через год-два буду зарабатывать больше чем ты и вся твоя родня вместе взятые.

Так что не трепайся тут про возвраст, неудачник

Это +5!!! B)

ЗА-РА-БА-ТЫ-ВАЙ!!! Удачи тебе во всех начинаниях!

"So gimme money - that's what I want

That's what I want, ye-ye-yeаh,

That's what I want."

________________© Beatles

Только речь шла не о деньгах. Ты поймёшь. Позже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Он Янукович з Ахметовим також багааааато заробляють (як всі інші українці разом взяті), але хорошими людьми вони від того не стали. Він СНІДу вони точно не помруть, бо вони ГАНДОНИ! Так що, max-2, не будь схожим на них. Не в тому справа скільки ти заробляєш, а в тому на скільки відсотків ти людина, а на скільки скотина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, потрите эти все посты.

В свою очередь обещаю больше никогда не писать на этом форуме о политике. А может быть и вообще писать.

Так ведь всем будет лучше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
че за фигня, нажал посмотреть результаты и писец, "ваш голос засчитан", косяк с голосовалкой однозначно!!!

А кто сначала смотрит результаты а потом клацает?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ребята, потрите эти все посты.

В свою очередь обещаю больше никогда не писать на этом форуме о политике. А может быть и вообще писать.

Так ведь всем будет лучше.

а зачем пургу нести, а потом подтираться? думать "до" надо ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто сначала смотрит результаты а потом клацает?

А это запрещено? ;)

если есть кнопалка, значит ее можно нажать, посмотреть, и если потом вдруг передумаю и захочу проголосовать?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Литвин продасться однозначно!! В цьому впевнений на 95%!

Шкода що Комуністи пройшли. Юлька зло, але саме за її уряду я почував себе добре як на роботі, так як і фізична особа. Невже ви не бачите, що кризи робилися штучно, тільки щоб її попустити! Да вона бяка, але її партія реально зараз може задвинути ПР. А якщо вони зможуть покращити життя, то в них є шанс на ще один срок. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не голосував і не збираюсь,бо нема за кого, до речі дуже цікаво,чому стільки проголосувало за Юльку ?

если честно, мне ее такая популярность тоже странна

ведь если подумать, в 2004 - именно ей не понравились результаты выборов. результат - перевыборы

сейчас ей не понравился парламент. результат - перевыборы.

а что в целом: лишние затраты из бюджета, который и так дырявый как сито. а почти весь нынешний год - Украина без законодательной власти. нафиг оно мне такое надо?

только просьба: не углубляться в события прошлых лет. "маемо те, шо маемо".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...