Перейти до змісту

Exitpoll board.lutsk.ua


Plum

Exitpoll  

134 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

да понятно что никому не надо ... поетому на волыни и западе ... несколько процентов за пр ... потому что думают - "пр - ето стабильновть" ... на получается то что не втабильность будет а 50\50 - и те у кого больше бабла (а все вкурсе кто) - тот за милионы ахметовские щас покупать будет прожадненьких оранжевых депутатиков ... а может еще и не придется покупать ... если большинство замутят ... литвинам камунякам и морозам уже уплочено ... ех ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 135
  • Створено
  • Остання відповідь

кстати, а какого ляда вчера начали проводить интерактивный опрос "пойдете ли вы на майдан, если те, за кого вы голосовали проиграют выборы?"?

за дословность не ручаюсь, смысл - 100%

это что за подстрекательства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я тоже за Юльку проголосовала ;)

Просто выбрала из трёх зол наименьшее (как я думаю). Тем более ни разу за неё не голосовала, надо ж было попробовать ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дані інших екзитполів :

Дані американської частини виконавців екзіт-полу

Партія регіонів - 34,5%

Блок Юлії Тимошенко - 30,4%

"Наша Україна – Народна самооборона" - 14,4%

Комуністична партія - 5,2%

Блок Литвина - 4,0%

Дані "Українського Екзит-полу": (за версією TNS Україна)

Партія регіонів - 34,9%

Блок Юлії Тимошенко - 32,4%

"Наша Україна – Народна самооборона" - 14,1%

Комуністична партія - 4,5%

Блок Литвина - 3,8%

Соцпартія - 2,1%.

Дані "Національного екзит-полу 2007":

Партія регіонів - 35,2%

Блок Юлії Тимошенко - 31,5%

"Наша Україна – Народна самооборона" - 13,4%

Комуністична партія - 5,1%

Блок Литвина - 3,7%

Соцпартія - 2,5%.

вот такі то пироги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А кто сначала смотрит результаты а потом клацает?

А это запрещено? ;)

если есть кнопалка, значит ее можно нажать, посмотреть, и если потом вдруг передумаю и захочу проголосовать?

Это будет нечестное голосование.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не голосував і не збираюсь,бо нема за кого, до речі дуже цікаво,чому стільки проголосувало за Юльку ?

если честно, мне ее такая популярность тоже странна

ведь если подумать, в 2004 - именно ей не понравились результаты выборов. результат - перевыборы

сейчас ей не понравился парламент. результат - перевыборы.

а что в целом: лишние затраты из бюджета, который и так дырявый как сито. а почти весь нынешний год - Украина без законодательной власти. нафиг оно мне такое надо?

только просьба: не углубляться в события прошлых лет. "маемо те, шо маемо".

Чесно кажучи я в шоці від вибору людей. Невже всі лише заради того щоб не обирати регіоналів голосують за БЮТ, закриваючи розум та очі на її виходки і минулі "досягнення"

Вона ж чистої води революціонер, котрий не зупинеться ні перед чим заради своєї мети. Невже ви забули що вона була правою рукою Лазаренка.

От багато хто каже Ахметов, Ахметов - гребе гроші лопатою. Він же не тільки наші гроші гребе, він гребе і гроші виборців зі сходу. Чим краща Юля - я навіть не знаю- у неї в блоці теж неслабі олігархи. І вона зовсім не така бідненька як себе показує, хоча показує вона себе на всі 110% завдяки модному прикиду, стилю і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я скільки спілкувався зі своїми клієнтами (в основному, бізнесменами) - всі сходяться в одному: при помаранчевому уряді, зокрема, при Юльці, працювалося краще. Юлька зобов'язала Пенсійний фонд не щемити підприємців - суб'єктів спрощеної системи оподаткування. Податкова не була такою нахальною, як зараз і до того. СБУшники перестали доставати, типу: "В нас там в колеги свято - треба пару ящиків коньяку". І т.д., і т.п. А пройшли минулі вибори, де Регіони перемогли - знову почалися утиски на бізнес. Не на Ахметова з Пінчуком, а на реальний середній бізнес - той, який кормить себе, своїх працівників і Україну.

Та й по судових справах видно. Якщо при Юльці податківці чіплялися за реальні порушення, і штрафні санкції нараховувалися за них, або, на крайняк, були спірні моменти - то тепер податківцям пофіг: аби донарахувати. Законно, незаконно - авось не оскаржать і заплатять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а зачем пургу нести, а потом подтираться? думать "до" надо

Думать тут нечего, не я первым перешел на личности и не спрашивал оппонента о его возврате/национальности/размере ботинок.

"сам дурак" какой-то получается.

А то что я вспыльчив, бывает, но и прощаю быстро.

Если же оппонент, уточняя мой возраст, думает что я глупее его, то он ошибается причем крупно.

Не надо считать кого-то глупее себя.

И на Литвина гнать не надо. Что вы имеете против него? Что он работал с Кумой? А чем плох Кучма? И чем плох Литвин? Но, не охота поднимать старую тему в общем-то.

Смысл в том что для любого правительства сейчас обеспечение народа какими то благами — даже не второстепенная цель. Это про игра, если хотите, бизнес.

В общем на какой то ноте я хочу закончить: имейте уважение к людям. А то на свловах все такие пля демократы интеллегенты, а как к делу то помои льются.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я скільки спілкувався зі своїми клієнтами (в основному, бізнесменами) - всі сходяться в одному: при помаранчевому уряді, зокрема, при Юльці, працювалося краще.

+1

+за своїх знайомих!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то, что Юля выдерживает стиль и хорошо одевается - ей только плюс :)

Плюс плюсом, а те що вона при цьому каже що вона достатньо бідна людина і показує декларацію про доходи котрі не відповідають її витратам- це вже мінус

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Плюс плюсом, а те що вона при цьому каже що вона достатньо бідна людина і показує декларацію про доходи котрі не відповідають її витратам- це вже мінус

секонд-хенд :)

только вот считать чужие доходы и сравнивать с затратами - это да, типичное для украинца занятие...

мне лично пофигу, откуда у нее деньги на наряды/украшения. я ей не покупал.

ИМХО, политические лидеры, если они каким-то образом светятся на весь мир должны быть одеты дорого. и за счет государства.

дабы не позорили страну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та киньтесь ви того ровера, рахувати хто скільки має. там бідних нема :)

ви дивіться за підрахунком краще - вроді шістьорка-мороз таки пролітає, вже 3,03% і постійно зменшується :)

Дані ЦВК. За даними 59.72% протоколів

БЮТ - 33,17

Регіони - 30,93

НУНС - 15,53

КПУ - 5,08

Литвин - 4,16

СПУ - 3,06

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та киньтесь ви того ровера, рахувати хто скільки має. там бідних нема :)

ви дивіться за підрахунком краще - вроді шістьорка-мороз таки пролітає, вже 3,03% і постійно зменшується :)

Дані ЦВК. За даними 59.72% протоколів

БЮТ - 33,17

Регіони - 30,93

НУНС - 15,53

КПУ - 5,08

Литвин - 4,16

СПУ - 3,06

Х.з., х.з.....

Справа в тому, що судячи з ЦВКшних даних, найменше оброблено протоколів зі східних областей. Найбільше, звичайно, з західних. Я собі табличку малюю, і бачу, що як йде вверх рейтинг ПР (підвезли протоколи зі сходу) - так само йде вверх трохи рейтинг СПУ. Поскільки запас "східних" протоколів більший, ніж "західних" і "центральних" - ПР буде лідирувати, і не виключено, що витягне і СПУ.

А от крошка-єнот Литвин таки свого домігся. Хоча мене так тошнило від його реклами: "ЩО ВАМ ПООБІЦЯТИ?!! ЩО Я ВАМ ЩЕ НЕ ОБІЦЯВ?!! СКАЖІТЬ - І Я ВАМ ЦЕ ПООБІЦЯЮ!!!!!!!!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то, что Юля выдерживает стиль и хорошо одевается - ей только плюс :)

Плюс плюсом, а те що вона при цьому каже що вона достатньо бідна людина і показує декларацію про доходи котрі не відповідають її витратам- це вже мінус

ИМХО:Руководители страны,должны выглядеть отлично,наши люди привыкли к немощным старцам и аликам у руля страны,что им тяжело переключится на молодых и красивых,да и завистливый наш народ,согласитесь.А относительно декларации доходов,да я в Луцке знаю десятки шикарно живущих женщин,у которых в декларации 0грн.Просто мужья у них хорошо зарабатывают.Во всяком случае,шикарность Тимошенко ничто по сравнению с шиком Ахметова и Януковича.Кстати в сети есть декларация Януковича-да он просто сиротка,прям.

Даже,если ее финансы и не совсем чистые(хотя кто у нас без греха?),но она во всяком случае думает и про нас с вами.Предпринимателям реально легче работалось при ней.Конечно иллюзий по поводу Юли раздувать не нужно.Но я пока вижу в ней болше плюсов,чем минусов.Вот навскидку:

+продали Криворожсталь по реальной цене(куда ушли деньги-это уже к Азарову)

+закрыли свободные экономические зоны(через которые шел грабеж бюджета)

+стали реально возмещать ПДВ

+вспомнили об учителях,врачах,матерях

+перекрыли дерибан земли

+перекрыли контрабас

+уменьшили внешний долг Украины

+укрепили гривну(остановили станок)

Да не все удалось выполнить до конца,не забывайте про те палки,которые ставил ей в колеса кум Петро.

И ейсли она станет премьером,резких изменений не будет,это люди должны понимать,ведь лопасти у вентилятора еще крутятся после выключения.А регионы пропеллер оочеень хорошо разогнали.

Жаль что в парламент снова прошли представители древнейшей професии-Литвин,Симоненко да наверно и Мороз.Это плюс к регионалам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спроста так отстает подсчет в вотчине регионов, им нужно перекинуть часть своих голосов к Сан Санычу, всего-ничего, и из его 2.5 процента сделать 3.5. И вуаля, с Литвином они снова на коне. Теперь - ход за БЮТ и Ющенком, в борьбе с фальсификациями. И им есть чем и за что бороться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звідки ви взяли що Литвин буде кучкуватись з ПР? Його позиція при помаранчевій здається таки була толкова, та і як людина він мені найбільше імпонує! Наведіть пару його дробеків, може зміню думку бо його агітації як і всіх інших я не бачив і не чув, перемикав, закривав вуха, ставив файерволи ітд.

Проголосував за "вісімку" так як думав шо Литвин повторить попередній результат! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спроста так отстает подсчет в вотчине регионов, им нужно перекинуть часть своих голосов к Сан Санычу, всего-ничего, и из его 2.5 процента сделать 3.5. И вуаля, с Литвином они снова на коне. Теперь - ход за БЮТ и Ющенком, в борьбе с фальсификациями. И им есть чем и за что бороться...

А ви не думали що відстає тому що у, наприклад, у нашій області проживає приблизно 1 мільйон людей, а у тій же Донецькій 4 мільйони - це означає що і виборців там приблизно в 4 рази більше і відповідно часу на обробку необхідно більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто коли існує золота акція, то по совісті люди віддають її за помаранчевих, і будуть 5-ть років жити на 4000 уїв в місяць, в нас же буде чесний уряд. А альтернатива - по 1-5 лімонів, на руки. А то й 10-ть. Тоді принципове питання - хто викладе більше або хто втримається від прокуси. Вони ж живуть один раз, як і ми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але й оброблятють результати в 4-ри рази більше людей...

Так само, як в минулі вибори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ви не думали що відстає тому що у, наприклад, у нашій області проживає приблизно 1 мільйон людей, а у тій же Донецькій 4 мільйони - це означає що і виборців там приблизно в 4 рази більше і відповідно часу на обробку необхідно більше
ми не думали. Тому що для опрацювання більшої кількості голосів на сході залучена більша кількість виборчих дільниць і працівників на тих дільницях, більш-менш пропорційно до кількості виборців. До того ж Київ також не маленьке місто, а з обрахунками справляється непогано
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те що затримують однозначно не може бути причина що багато рахувати. скоріше поки ще не знають як на ці результати "вплинути", або вже "впливають" але це бере більше часу/грошей ніж очікували

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зміна % голосів за СПУ: 3,03% - 3,00% - 2,97% - 2,94% - 3,01% - 2,99% - 2,96% - 2,93%

Бідний СанСанич... певно, з корвалолу не злазить :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...