Перейти до змісту

Streetracing & Drag-racing


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

хто такий vanus???він був на попередніх гонках???

приїжайте-буду радий побачити тебе і його!якщо пиїдеш-то шукай мене.............

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

зря ви не приїхали-як ми в кінці гонок уйобували від ментів-це було щось(вибачте за нецензурні слова)-по другому це дійство не назвеш.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОПА!!! Добре що я не приїхав а то вони б мене легко потім знайшли. Але звичайно погоня була б на славу, починаю троха жалкувать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а от ссилка на сторінку форуму де вони вже викінуті.......насолоджуйтесь.......

http://blackforum.volyn.net/forum/viewtopi...?t=560&start=45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з повною повагою до всіх-ставлю вас до відома про наступне:16 квітня о 17-00 оголошується повна мобілізація Волинських рейсерів!Збір за центральним корпусом ВДУ!буде дуже цікаво-так як це останні перегони перед великим святом!наступні будуть через 2 тижні(напевно)!так що приїжайте-будем раді вас бачити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от дивіться фоткі з останніх і як на мене самих класних гонок.........

http://foto.mail.ru/mail/kidubon/39/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

гонки отпадные, верю!

только вот фотографа-постановщика вам бы поменять , да и камеру получше надо, а еще лучше штуки три: старт-общий план-финиш...

ну и еще добрый совет: фотки смотрят очень много людей, неизвестно каких.....

30 секунд на фотку в фотожопе, чтобы размыть номерные знаки - это ведь не слишком тяжело? :huh:

успехов вам!!! :beer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я рахую що затуляти номера не має сенсу.....скажете даішнікі наїдуть-після бою шпагами не машуть-приїжайте на місце гонок і поговорим цивілізовано..а вазагалі треба говорити з місцевою і обласною радою.....про легалізацію цього всього-ми ж за них голосували..........

над аеродромом працюєм..на натсупні гонки-вродє маєм договоритись!

і тоді нас ніхто не буде довбати-ДАІ і Кобра реально нічого не зробить..................

але нелегальні гонки треба проводити-це моя особиста думка-адже реально більше адреналіну від одної мислі що можуть Даішніки приїхати-після Пасхи треба нічний Драг провести-ідея є.......будем працювати..................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нічний драг булоб цікавО:woohoo: тільки .. чи не перетвориться він на драг у темряві?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, номера закрити є корисним кому хош.... а вдруг тато гляне, як синок в інеті лазить....?????????? а окажецця, шо на його тачці!!!!!!!!!!! :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шо є такі великі трабли з батьками?????

з батьками, з жінками, з шефами, і навіть іноді з підлеглими! :)

просто попитай у гонщиків, чи це корисно....

а ще кручє замість номера писати "ВАСЯ-ВИНИЩУВАЧ ЗАПОРОЖЦІВ"..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую за атку пораду........будем працювати на наступний раз....так би і зразу!а то всі довольні-ну значить всё ок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ну шо дорогі друзі! 07.05.06 ми плануємо виїзд на ДРАГ у Дубно на воєнний аеродром!

збір на 11-00 за центральним корпусом ВДУ!так що приїжаєет-будем їхати колоною....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

в Неділю 14.05.06 на 17-00 за центральним корпусом ВДУ!давненько вже не палили гуми у Луцьку!приїжайте-будем плавити асфальт разом.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 402 метра? Може колись потім, зара це треба добре організувати, потім мож і ровери будуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21.05.06 на 17-00 збір луцького контенгенту рейсерів за центральним корпусом ВДУ!бажано взяти із собою 10 грн н машину!бо якщо домовимось з аеропортом на Крупі(щоб поганяти на взлётці)прийдеться заплатити.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...