Перейти до змісту

Streetracing & Drag-racing


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

Ітак викладую фотки з гонок які мені скинув Zed. (blackforum). Було це в неділю 21 числа. Наступні гонки хочем організувати на аеродромі, з всякою розвлікухою для публіки.

А поки шо фотки.

vovka%20drag.JPG

drag%201.jpg

drag2.jpg

drag4.jpg

+ 2 маленьких відео ( ~ 900 кб кожний) в інкамінгу в розділі відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь

спочатку їздити треба навчитись, а потім - ганяти! :smile-zachot:

ато наганяєш собі гємору!(а то і іншим!!!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну капець! В суботу я получив права і приносив їх обмивати, але коли я прийшов, то ти вже трішки "прихворів". :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був драг, перший раз на аеродромі в Крупі. Дето скоро на блекфорумі фотки будуть, і відео, може їх і тут запощу, але шото я не спостерігаю ніякого інтересу з боку наших соучаснегов. Шо нікому не цікаво подивитися на драг рейсінг? Бо навіть на фотки коментів майже нема, шось я взагалі не розумію в чому справа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. ну чому не цікаво? ми дивимось і споглядаємо..

організація стане нормальною можна буде прийти поглазєть)

викладуй фоти..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так нова серія гонок. Перший раз на аеродромі !!! Правда по дорозі до нього одна беха з'їхала в кювет, але все добре всі цілі і живі. і так фото...

darga1.jpg

draga2.JPG

draga3.JPG

draga4.JPG

draga5.JPG

draga6.JPG

draga7.JPG

draga8.JPG

вибачюсь за не дуже великі і якісні фото, думаю вони були скинуті на блек форум з такий розширенням, тому що простий модем - це вам не домашні мережі. На наступний раз постараюсь дістати більш якісні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео.. тра відео) відео динамічніше :blink: а фото ніби на шашлик зібрались.. тачки то не модінгові... тому і не дуже цікаво фото ..відео даваййййй :))) і доречі хто там зараз самий модний самий швидкий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та блін, пацани...

у вас нема операторааааааааааа

ні фото, ні відео!!!!!!!!!!!!!!

новен, давай десь там атажжом рібьатам на гонкахххх??????7????

бо ж нема апіратара!!!

а з-під кальос зняти?? а на фінішові??....

новен, їм не фатає фотографів!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я можу скинути відео, але їх поки виложать з інкама, буде довго напевно, займусь цією справою, буде вам відео, але ддійсно фотографів нам вкрай не вистачає а то все це як бачите не оч класно виглядає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хм. ну чому не цікаво? ми дивимось і споглядаємо..

організація стане нормальною можна буде прийти поглазєть)

викладуй фоти..

от почитав я тут форум і зробив висновок що нікому тут крім SNight-a нічого не треба і ніхто нічого не хоче робити!тому що всі кажуть от блін коли буде нормальна організація,дівчата будуть давати страти і нам ше на халяву будуть піво давати-от тоді ми прийдем!от серйозно зразу напрашується такий висновок! ^_^ от ви б тільки знали на скільки важко було добитись гонки на Взлётці............я навпено літрів із 40 95-го спалив пока добився-і все за свій щот! і нікому ту не жалуюсь-нікого не прошу мене заправляти.........!хто мля на старому місці рісовав ці всі лінії-тоже я і всё за свої гроші!хто на новому рісовав я із Тюн-ом!

а замість того щоб тут тільки критикувати хоть би якусь ідейку цікаву підкінули..можеі якраз якась фішка вийде з того!

ви вже вибачте що я так розійшовся,можливонавіть і загрубо-але надіюсь ви мене зрозумієте як рганізатора!тому що все робити самому і все добиватись самому дуже важко а потім щей тут така критика..........

якщо говорити про глядачів-то вони приходяь і приїжають подивитись на перегони-на схватку двох рівних авто(де роль грає прокладка між Рульом і сідушкою)

а водії приїжають і хочуть взнати хто ж з них кращий у свому класі!у кого скоріше переключає передачі-хто знає критичну точку свого авто.ХТО КРАЩИЙ ІЗ НИХ!

от моя особиста думка..............................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну, я вчора говорив з їздоком одним....

якщо дійсно в крупі кручє, ніж будь-де(в Дубно в т.ч.) то треба це діло узаконювати, вступати в спілку драг-рейсерів(в Одесі, вроді?)..

А хто , крім самих-самих ентузіастів цим займеться???????????

завжди всі подібні проекти тримаються роками на ентузіазмі, поки не перейдуть на якусь більш-менш комерційну основу....

розвивайтесь! тюнінгуйте техніку, фоткайте, кажіть про себе, фотографуйте нормально гонки і вас помітять, а може і оцінять!!!

спонсора завжди можна знайти, тим більше, якшо його прорекламувати......

ми в молоді роки концерти робили так само на ентузіазмі плюс невеличкі плакати ПриватБанка перед сценою, за які вони платили невеличкі, але достатні мані!

збирайте толпи - і вас помітять!!!

варіанти:

1. запропонувати комусь притарабанити на гонку кег з пивом з умовою відчислення певної долі у фонд рейсерів(пиво глазєтєлі п"ють, напевно ж! ^_^ 50 літрів - 100 бокалів...от і 100 грн.)

2. сходити на "Формулу" і запропонувати якомусь продавцю якоїсь автофігні тіпа аксесуарів для тюнінгу за певну платню розвісити банер чи рекламні наклейки на машинах...

(Форсаж дивились??? як хазяїн магазина казав: все місто хоче купляти в мене такі прибамбаси, як в нього в машині...)

всі змагання по автозвуку супроводжуються рекламою піонерів, кларіонів і фірм, які цей звук встановлюють, так чому б не робити перегони з рекламою, скажем , магазину Ікс, в якому самі якісні гальмівні колодки чи самі круті фільтра?????

3. думайте...думайте далі - і може колись Michelin буде просити вас розвісити рекламу на своїх гонках!!!

а я постараюсь вирватись на наступну гонку і пофоткать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кібудон.. ти можеш довго не писаати. я сам пробував організовувати двіжняки в Луцьку.. а ваш потребує або вліва дєнєг.. або заможних учаснєгов.. на що ти жалуєшся?. нам цікаво.. але поки ця цікавість не простягається далі фото, відео.... доречі от відео могли б і передати нам через снайта ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я хотів те відео забрати, але все забувають мені його записати, буде скоро 1-4 гонки, мож навіть сьогодні заберу і викладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинув відео в файлообінник, правда там самі перші наші заїзди (1-4), і загальні збори і гонки, думаю далі буде краще відео і цікавіше... ІМХО.Папка VSRL

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такого ше в нас немає, не вистачає нам гарного відео і фото оператора по зарєз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене захист ось вже на носі я до 25 пас... і тра відео знімати. камєри в мене немає .так шо корисного поки з мене мало)

ну і що нікого не вразив це МАСКВІЧ? парні ви шо.. я не автосупєр любітєль.. але від цієї фотки просто мліюю. така машина..

а на задьному плані ще і якісь вєнтікі для нагнітання повітря я так поняв хз.. чи не повітря а О2..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відео глянув.. поки не вражає сильно :)

є в нас такі кудєснікі?:lol:

drag_moskaluga.jpg

drag_moskaluga_engine.jpg

drag_moskaluga_back.jpg

наскільки я читав в інеті і мені відомо цей дікущій Москаль видає близькл 600 к.с.!!!!!!

так що ззаду не зря стоїть драгова гума!

на рахунок цих вихідних-точно ще невідомо!тому що Трійця як раз попадає-так що треба подумать ще добренько на рахунок гонок!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ-вибачте!трохі не по темі.........але все ж пов"язано з автомобілями.............

Продається

усілок

Ultimate T2-2450

Continuous Power: 55w x 4 @ 4 ohms

80w x 4 @ 2 ohms

Bridged Power: 160w x 2 @ 4 ohms

Maximum Power: 140w x 4 @ 4 ohms

200w x 4 @ 2 ohms

Frequency Response: 10 - 110k Hz

THD: 0.04%

Signal to Noise Ratio: 90db

Damping Factor: 200 @ 4 ohms

Dimensions: 23cm x 45cm x 5cm

T2-2450Angle.jpg

а також саб

Ultimate T1-120

Type: subwoofer

Size: 12" (310mm)

Power Rms: 150w

Power Max: 450w

Surround: rubber

Cone: polypropylene

Impedance: 4 ohms

Voice Coil: 1.5" KSV (38.6mm)

Terminal: binding post

Basket: stamped steel

Magnet: 39oz strontium ferrite

Frequency Response: 27hz - 600hz

Sensitivity: 89db

T1-1120.jpg

все ціле і робоче-майже нове!десь місяць може півтора в мене грає........

до речі на цьому усілку зайняв 3-тє місце на змаганнях з автовзуку(на якість звуку) у Луцьку які проводились по європейським правилам ЕММА 3 червня.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Snight-в мене є відео з останніх гонок на жидичині!пріколне відео!так що треба нам якось зізвонитись і я тобі дам діск!щоб ти закінув в інет відео....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...