Перейти до змісту

Streetracing & Drag-racing


Kidubon

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт!Ми от Були з Хлопцями на Drag-racing у Дубно!проводить і організовує Рівенський клуб Форсаж http://www.club-forsag.com/ !тепер коротко про гонки!Просто клас!адреналі н грає коли наблюдає і береш участь у них!Проводять на Дубнівському військовому аеродромі !заїзди на 402 метри....Були машини з Луцька,Рівного,Львова,Тернополя і Києва!і я от задався мисльою!а чим ми Гірші за якесь там Рівне????????Чому ми не можем організувати щось подібне у Луцьку???????хто зі мною згоден і мій однодумець-підписуйтесь нижче і будем щось думати..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 118
  • Створено
  • Остання відповідь
  • Адміністратори

З кожного учасника по 1к мертвих американських президентів, при умову не менше 20 учасників. і я вам організую заїзд на злітній смузі в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
фото би якесь привіз...

Там на сайті є, дівчатка непогані :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Serega Що таке "1к мертвих американських президентів"????????об`ясни,а то не зрозумів!

Фото є на сайті!при зустрічі можу дати відео!в мене є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну за такі гроші я багато чого можу організувати!тільки де їх взяти!прошу всяку фігню не писати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було б дуже класно таке зробити.Ми дійсно не гірші за Рівне. Але на рахунок авто постає питання. Тобто якась має бути класифікація, ну шоб хоч приблизно машини такі були як треба, в нас є пару зроблених машин, тобто там двіжок спойлери, обвеси вся фігня, але в Рівне їхати на чємп явно зарановато...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фото щось зовсім не цепляє..:/

і дівчина на старті в білій шубі.. присідає як на горшок....:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З кожного учасника по 1к мертвих американських президентів, при умову не менше 20 учасників. і я вам організую заїзд на злітній смузі в Луцьку.

Якшо буде народ можна по 50 ці скинутись, потерти з цим охоронцем чи хто там сидить і поганяти. Подивився на той рівненський сайт. Думаю шо можна і туда їхати :). машини там не такі як хом пейджі:D. Але все таки в нас треба попробувати шось зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to snight-звичайно є регламент гонок!звичайно у Луцьку є мало Тюнінгованих тачок!але якщо не прводити гонок то і толку їх робити не буде!треба з чогось починати!треба разок зустрітись!поговорити де можна стабільно зустрічатись!по розмишляти на рахунок гонок!звичайно зразу їх легальним зробити не вдасться,але і Києв не за один день строївся!треба з чогось починати.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається шо треба дочекатися нормальної погоди. Тобто сухого асфальту. Ой і ше поки шипи поміняєш на нормальні шини, тож не раніше чим місяць. Точно треба починати з чогось.А вдруг ми зробим шото тіпа стір рейсінга в Луцьку !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шо ти мав на увазі коли сказав:Он Noven почав з моб руху??????????обясни!а то не зрозумів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Kidubon А в тебе є авто, або знайомі які б могли цим зацікавитись???

2 Noven Ну то зрозуміло шо машини треба мати. Я в баті візьму, он ше одного знаю тіпа, який міг би підїхати. А ше один точно під'їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приїжай сьогодні на 17-00 на площадку за ВДУ(цей корпус що біля сонечка)!ми вже раніше таке задумували на інших форумах!по планам нас має бути машин 8-якщо я не помиляюсь...але сьогодні не всі будуть-взагальному нас більше ще десь на 4-6 машин!так що приїжай-поговоримо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда якби ти трохи раніше сказав!!! В мене машина на дачі стоїть зара. Врядлі шо я куда то вибирусь на ній сьогодні, хоча я постараюсь. Якшо не замерзла земля так шо я двері не відкрию, то на 17 00 буду біля за ВДУ зразу на зеленій октавії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зібрались ми.... :) нас було 6 машин(декому не получилось!)і ми дійшли до висновку що з машинами у нас проблем не має!Гонщіків зібрати також не проблема...треба готуватись до весни!ми вирішили попросити допомоги у наших рівенських однодумців!тоість спитатись яким способом вони зареєстрували клуб!як договорились з владою.... і т.д.!тоді подивимось-поговоримо і будем діяти далі.....

Ваші думки..........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да а шо вам на аеродромі сказали? Цікаво, бо в мене були справи, я того і не поїхав.Але треба збиратись і через пару тижнів можна спробувати драг рейсінг який то.

2 Vanus помоєму ти також хотів приєднатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почну з того що єлі туди доїхали!я з братаном на Омезі їхав перший і пробивав дорогу....зугроби по 30-50см(кошмар)!ми приїхали а там сторожа поховалися і напевно душили водовку....так що вийшов якийсь там сторож-подивився на нас з далеку і побоявшись шайохі десь пропав.....так що нічого особливого ми там не побачили і з наступанням темноти розїхались по домам!що тебе ще цікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба буде шоб хтось один поїхав, а то вони злякались такої банди. Мені знайомий говорив шо там можна якими то об'їздними дорогами заїхати, як снігу не буде. Може зара вже не можна, залатали забор чи шо. Але треба шоб хтось один поїхав, як буде час і договорився з ними шоб через тижня 2-3 ми туда приїхали

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почнем з того що обїзним путями це буде незаконне проникнення на державну територію!за бутилку охраннік не має права нас туда пустити!вже треба привикнути що у нас в країні за бутилку нічого не рішається! :friday: ми дали тему на рівенському форумі рейсерів щоб вони нам росказали як нам зареєструвати свій клуб!і як уговорити владу провести легальні гонки на аеродромі....впринципі перед виборами міського голови це вполне можливо(зараз мер добрий буде)!так що будем ждати що нам скажуть рівенські колеги по поводу реєстрації клубу.........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех... якшо ше того мера шо треба виберуть, то взагалі добре буде... то вже тоді точно зареєструємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Увага!26 березня на 17-00 відбудеться збір рейсерів за центральним корпусов ВДУ!приїжайте!будем раді бачити нових Людей на металевих конях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...