Перейти до змісту

"Почистили" Ювант


Deemon

Рекомендовані повідомлення

В Юванті працюють нормальні і доброзичливі люди (принанні ті, з якими довелось спілкуватися). Якщо ти маєш власну справу це не значить, шо ти мажор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Сигналізація спрацьовує тільки у випадку несанкціонованого відкриття дверей в "бутік". По периметру магазину(вітрини) сигналізацію не встановлено. Неодноразово при відкритому вікні в "бутічку" безперешкодно на пульті здавали під сигналізацію. Скоріш за все, злодії про це знають. Тому і проникнення відбулось через вікно. Сигналізація на дверях "рулить".

дивно яка фірма ставить подібні охоронні системи (напевно під "замовлення")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Юванті працюють нормальні і доброзичливі люди (принанні ті, з якими довелось спілкуватися).

Готові в д..у готові цілувати кл$єнта, будуть рідніші мами, і "супер-знижки" зроблять і все як самому дорогому ;).

Спробуй скласти конкуренцію, побач ту "доброзичливість" під іншим світлом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готові в д..у готові цілувати $ клієнта, будуть рідніші мами, і "супер-знижки" зроблять і все як самому дорогому

Завжди будуть ті хто вдягається на ринку і ті, хто носить фірмач. Кожній жабі своє...

Спробуй скласти конкуренцію, побач ту "доброзичливість" під іншим світлом

Навіть і сперечатись не буду :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за народ! Обікрали сусіда - ура!

тьху блін...

:(

обнесли ювелирный = депутат разбился на машине

не за последние же деньги они ювелирку открыли.....

скоро у на на центральных улицах будут одни ювелирные и банки - жизнь налаживается

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті я бачу нормальних людей які обкрадають мажорів

Але ви люди і наівні!!! Дійсно думаєте, що мажорів можна обікрасти. Мажори мають владу, офшори, Канари, кормляться нашими податками, їхній сейф - це держбюджет, міряються безнаказаними вчинками (тобіж - "чергова трагедія від мажора") і мали вони в дупі, якісь там "прибельні" діла. Хочете сказати, що, якщо я відкрию свій маг. в якійсь там Копачівці, то я теж - мажор?? Логіка желєзна. Правда в тому, що в тому ж самому Юванті власники теж хочуть жити, а не виживати, своїм розумом, а не працюючи на дядю, зароблять 100 - сплатять 200: на оренду, на податки, за кредит, на кришу охорону і т.д. і т.п., хто прогоряє, хто лишається на плаву, а хто на коні. А те, що ми згідні купувати речі за таку ціну - це наші проблеми, є попит, буде й пропозиція. Напр., в тій же Німеччині, люд не заморочується по поводу свого зовнішнього вигляду, катить і рване і пом'яте, а тому і речі в бутіках коштуть до 10 євриків максимум. Да, ми гарна нація, бо гарність залежить і від нашого зовнішнього вигляду, і ми будемо вдягатись не по зарплаті, бо те шо про нас подумають люди - саме головне. А багатший за мене - куркуль.

Шо за народ! Обікрали сусіда - ура!
Це було і 100 і 200рр. тому, мєнталітєт, йопамать. Не буде нам щастя, поки не будем любити ближнього свого, як самого себе.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі логіка у ваших словах є, багато з чим можна погодитися. "Для повноти картини" хочу лише уточнити чи маєте ви якесь відношення до Юванту, чи базарів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Луцьк - велика Копачівка, нічого не утаіш від посторонніх глаз. Скажем так, я вивела узагальнену картину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо за народ! Обікрали сусіда - ура!

тьху блін...

а де ж той сусід гроші бере???

нарешті я бачу нормальних людей які обкрадають мажорів

Але ви люди і наівні!!! Дійсно думаєте, що мажорів можна обікрасти. Мажори мають владу, офшори, Канари, кормляться нашими податками, їхній сейф - це держбюджет, міряються безнаказаними вчинками (тобіж - "чергова трагедія від мажора") і мали вони в дупі, якісь там "прибельні" діла. Хочете сказати, що, якщо я відкрию свій маг. в якійсь там Копачівці, то я теж - мажор?? Логіка желєзна. Правда в тому, що в тому ж самому Юванті власники теж хочуть жити, а не виживати, своїм розумом, а не працюючи на дядю, зароблять 100 - сплатять 200: на оренду, на податки, за кредит, на кришу охорону і т.д. і т.п., хто прогоряє, хто лишається на плаву, а хто на коні. А те, що ми згідні купувати речі за таку ціну - це наші проблеми, є попит, буде й пропозиція. Напр., в тій же Німеччині, люд не заморочується по поводу свого зовнішнього вигляду, катить і рване і пом'яте, а тому і речі в бутіках коштуть до 10 євриків максимум. Да, ми гарна нація, бо гарність залежить і від нашого зовнішнього вигляду, і ми будемо вдягатись не по зарплаті, бо те шо про нас подумають люди - саме головне. А багатший за мене - куркуль.

Шо за народ! Обікрали сусіда - ура!
Це було і 100 і 200рр. тому, мєнталітєт, йопамать. Не буде нам щастя, поки не будем любити ближнього свого, як самого себе.

Повір в Європі не хуже одягаються як в нас,і там вибір більший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір в Європі не хуже одягаються як в нас,і там вибір більший.

А як щодо цін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевше як у нас, тому більшість своїх речей купую там. А не ті одноманітні речі з Юванта, в яких ходить половина міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір в Європі не хуже одягаються як в нас,і там вибір більший.

Вірю!!! яА ти читаєш те, що коментуєш?? Мова про те, скільки консервативні німці готові за це заплатити (тому ціни в них смішні... ДО СЛЬОЗ), а скільки наші щирі душі готові віддати за тряпки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дешевше як у нас, тому більшість своїх речей купую там. А не ті одноманітні речі з Юванта, в яких ходить половина міста.

Але якщо ці речі завозять у Ювант, значить їх хтось купує :)olun4ik права. Попит породжує пропозицію. Якби їх не розбирали - ними б не торгували ... Поки ми готові платити за ширпотреб баснословні ціни, базарники будуть накручувати їх все більше і більше. :) Щож їх в цьому звинвачувати. Бажання нажитися ще ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціни значно менші за наші,тим більше там оригінал,або якісний Китай,такий який робиться для США.В Швеції джинси купили за 230 крон,в нас такі будуть коштувати 700 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Где то я уже видел, а вспомнил - фильм Револьвер или даже Форсаж 5.

Раньше фильмы учили добру , а сейчас...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так в нас ,як тільки хто лоханеться, або косяків наробить- так це все політичні противники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у редакцію ВолиньPost зателефонував власник пограбованого магазину підприємець Микола Деркач.

"Я прошу вказати мій номер телефону і попросити усіх, хто може допомогти розкрити цей злочин, зв'язатися зі мною. Якщо їхня інформація виявиться корисною і допоможе піймати крадіїв чи хоча б повернути викрадені речі - обіцяю винагороду", - сказав власник магазину.

Телефон Миколи Деркача: 050 517 06 10.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...