Перейти до змісту

Велодеталі та 3д принтер


ToxaViking

Рекомендовані повідомлення

В мене на роботі є 3д принтер. Не промисловий звісно. Так бюджетний. Друкує розплавленим полімером, на ощуп досить твердий. Так вот я подумав чи можна застосувати дану технологію у виготовленні певних деталей до велосипеда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага.. зроби но мені ХТР ходових.. штук так з 20.)))))

Гуморесочник йопта. А серйозно?

Ще додам, що все деталі для цього принетра (крім ЧПУ та металвих) роздруковані на цьому ж принетрі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А серъезно - сам прикинь, сколько пластмассовых деталей на велосипеде. И сколько можно сделать из любого полимера, абы було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какие детали вы на нем делаете? есть примеры, посмотреть, так сказать, и какой полимер?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какие детали вы на нем делаете? есть примеры, посмотреть, так сказать, и какой полимер?

поки що апарат в режимі тестування. Поки на ньому друкуємо для особистого користування всяки брелочки і різний дріб'язок. Деталі пізініше
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неті є відеоогляд пістолета, який розробив і повністю надрукував на 3Д принтері одни америкос. Єдині металеві 2 деталі - Бойок та пружинка. Одна металева деталь - бойок.

https://www.youtube.com/watch?v=-ODCCUyHuzE

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

моя мрія -- "надрукувати" масштабну модель (1:43) електровоза ВЛ80... такого як на картинці (цей ВЛ82 майже такий же зовні як ВЛ80к за вийнятком деяких відмінностей на боковушках і на даху). Але пошуршав по нету і встановив, шо 3Д друк такої штуки і в таких розмірах -- то дуже дороге задоволення, майже до 5000грн.

vl82.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот, первый дельный совет. учитывая цену на ролики, например, к старым SRAM X.0 и X.9, вполне окупаемое решение. вот только на 3D модель времени уйдёт немало, если решать задачу "в лоб", то получится китайский ролик, который шумит и хуже переключает, так как не выдержана форма зубчиков и направление.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 3D модель времени уйдёт немало" "не выдержана форма зубчиков и направление.

3D модель сделать не проблема, и времени уйдет 2 дня в перерывах между работой, и форма зубчиков там не эвольвента косозубая, а попроще будет, и если даже выпилить круглым напильником вручную, то и такое работать будет, мало того, притрется, пластмасса все таки, но дело не в том,

Ролики для заднього перемикача. Реально потрібна річ.

вопрос: какой там полимер, выдержит ли он нагрузку, и т.д и т.п. Принтер у них есть, но толку пока ноль, тренируются, а когда настроятся, то цена за изделие будет -хватит на окупаемость трех 3Д принтеров за три заказа, как обычно у нас, бизнес

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И ролики перекидки не только из пластмассы состоят. Там есть более важные металлические части

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...