Перейти до змісту

Ахтунг после покатушек!!!


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ми і так нехілий шум піднімемо.............

БЕЗ БАЗАРА.............

Дістали всякі підараси твердолобі.

Бережіть себе. Не відволікайтесь на трасі на плеєр/дєвок.........

Уважно стежте за дорогою і всіма учасниками руху.....

Акуратно.....

Я в цій ситуації напевно втратив би контроль над собою.......мля, розмазав би урода.

Ромі респект за холоднокровність і розважливість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Є адвокат !!!!!....... при тому ще й в нас в приміщенні :) .

Я ще дьорну юристів ЛМР, може вони що скажуть .

Думаю не відкажуть.

В Ольги Богданівни і так справ вистачає, помилуй її :)

Вже після того як справа прийде в міськвідділ треба виходити на слідчого і готувати матеріали в суд про стягнення бабла за спричення матеріальної і моральної шкоди.

Трохи не так. Мають бути даїшниками передані матеріали до суду, має бути винесено постанову про визнання таксиста винним у скоєнні ДТП, має пройти трохи часу, щоб таксист не став оскаржувати постанову, і тоді вона вступить в законну силу. Тільки після цього варто мутити позов до суду про стягнення шкоди. Тому що якщо це зробити вже на стадії розслідування - то таксисит, бачачи загрозу влітання на бабло, напряжеться сам, і знайомих напряже. А якщо він буде думати, що ніхто від нього нічого не хоче - то і не стане напрягатися, щоб відмазатися. А як буде на руках постанова суду про визнання його винним - тоді питання про стягнення шкоди вирішуватиметься значно легше, тому що вину буде вже доказано, і більше доказувати не доведеться. На цій стадії я без проблем зможу взяти участь - від підготовки позову до представництва в суді. Якщо не буде достойніших :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лілько - лікуйса, руку не нагружать, Рому гіпсом не абіжать :)

Ловити таксіста нуна. Обяснить спочатку чим це пахне. якщо не дурак, То він вже мусив би контакти шукати (варіант - він себе чудово почуває з Даішніками).

В крайньому випадку пофарбую машину в веселий колір, перевірю стан атмосфери в колесах і звичайно можемо заблочить його рух :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я в цій ситуації напевно втратив би контроль над собою.......мля, розмазав би урода.

Ромі респект за холоднокровність і розважливість.

Ну и че ты б хорошего сделал, только усугубил бы ситуацию. Ты думаешь таксист был сильно рад что нанес такие травмы девушке не хотя этого, надо до конца разобраться, а потом кулаками махать, вот если б он сильно возмущался тогда надо было вклеить. Сам знаешь что не зарекайся ни от чего, можно попасть так или по неосторожности много чего сделать. Жалко конечно Лилю, пусть выздоравливает поскорей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лілі: пошвидше видужувати.

для всіх інших: переговорив з нашими дівчатами, є варіант: застрахувати всіх бажаючих велосипедистів від нещасних випадків. виплата 0,5% від страхової суми в день. вартість: 2% від страхової суми. (приклад: 5000 грн сума, платити 100 грн/рік, при будь-якому нещасному випадку 25грн/день лікарняного (лікування) платять вам)

такі тарифи при страхуванні 20-ти чоловік...

зі. це на майбутнє, якщо буде організація, тоді і про знижки можна говорити і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лекс ответь в аську,есть тема для разговора,есть человек в ДАИ. СРОЧНООООООООООООООООО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ярчик.

Згоден... на вісі 100.

треба без метушні до цього підійти і розкласти все по полочках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Дімон

А де ти бачив, що я схвально відношусь до своїх дій.

Знаючи свій характер і темперамент я просто міг натворити дурниць за які потім шкодував би.

А Рома зробив все правильно. Ось і все. Ти не правильно мене просто зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Lexx:

До радикальних методів варто звернутись, якщо інші аргументи не допоможуть і наша доблесна міліція разом з нашими самими гуманними судами не вирішать справу на користь Лілі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рижик!!!! Побільше творогу та препаратів з кальцієм через тиждень. Швидше заживе

Кетарол таблетоавний для початку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лільок, ми з тобою, ТРИМАЙСЯ.

2 ОРВ

Рома, відпишись, що там в ДАІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім привіт, я тільки приїххав з ДАИ ,був там з Ромою,просто несправедливість нас оточує,чи є нормальні люди на планеті? вирішували питання на рахунок Лілі,ніякого конкретного рішення не прийняли більш конкретно розкаже Ромка,він повіз туди постраждалу. таксисти - під.......си,сорьки за мати але цей баран,який став причиною ДТП,ще хоче збити з Ромки гроші на ремонт дверці. ну повний здипець!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а на рахунок справи про суд і відшкодування - палка з двома кінцями,не так все просто як здається!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От б%:%і......

1. АВТОМОБІЛЬ, сам по собі вже є джерелом підвищеної небезпеки...

2. Інтервал, міряється від автомобіля з ЗАКРИТИМИ дверима.

3. Коли він відкривав двері він був ЗОБОВЯЗАНИЙ враховувати дорожну обстановку.

4. Поводження з джерелом підвищеної небезпеки (автомобіль, собаки бійцівських порід без намордника... ) внаслідок яких було заподієно комусь шкоду тягне за собою КРИМІНАЛЬНУ відповідальність.

Інформація для роздумів....

Може ще хто щось додасть....бо, як не будемо відстоювати своїх то гріш нам ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це все треба Ромці якщо він надумає спорити з таксистом на вищому рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу закцентувати увагу Роми і Лілі-обовязково всі пояснення писати власною рукою.Бо в ДАЇшників є така тема,напишуть своєю рукою,а потім свідкам чи постраждалим дадуть підписати.А потім можуть дописать х.з.шо.Бо ж внизу буде ваш підпис "З моїх слів записано вірно".Так що УВАГА!!!

І ще ,навіть якщо справа дійде до суду і суд признає вину таксиста,гроші на всілякі компенсації прийдеться з нього збивать самим.Так що саме краще,максимум прижати таксиста,хай заплатить за велосипед + лікарняні розходи.

А страховка при активних видах спорта це хороша ідея.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пора задуматься над организацией Велоклуба :)

Давно пора. Может ты и займёшся? :) И что для этого надо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім велика подяка за допомогу і підтримку, розійшлись за згодою сторін!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...