Перейти до змісту

Луцькі зупинки обладнають моніторами


kotykS

Рекомендовані повідомлення

але ж треба спочатку розібратись, ніж хаяти.

Якось так у нас (українців) прийнято, спочатку "б"єм, кричим, ламаєм", а потім розбираємось))))

ПС. краще ганити, щоб боялись :_04:

Как гОвАрИвал украинец Суворов :) «главное ввязаться в бой, а там разберемся»!

Обычно бюджет (фирмы, города, и.т.д.) начинают ПРОСИРАТЬ к концу года, чтобы выклянчить дотацию или заплатить меньше налогов. Ой! открыл тайну :) .... Лучше б в натуре на урны деньги пустили...... Ну где ж там- бабло потраченое на урны можно посчитать, а вот IT - тут хер как загнёшь - так и будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивує мерія, замість того щоб зробити два простих пунтка, вони видують якусь фігню, яка поки нафіг нікому не потрібна.

Був би я мером, то зробив би дві речі:

1. Відремонтував би дороги, нехай тільки основі, якщо вже з бюджетом трабли, посадив би накол тих, хто любить слова "ріспіліть, замутіть, і відкатить".

2. Зобов'язав би весь громадський транспорт рухатись по графіку, хто не виконує, "нафіг з пляжа", і все просто і не треба ті всі "джіпіеси, програми які слідкують за маршрутками і так далі).

Дав би всім пілюлєй маршрутчикам, щоб вивісили табличкі чітки з маршрутом (як наприклад в Києві) одразу видно куди маршрутка їде, і не треба вдивлюватись в список.

3. Облаштував би зупинки, монітором з інфою, розклад, і яка зараз маршрутка має прибути, і крутив би рекламу, а гроші з реклами йшли б на облаштування зупинок, і прилеглої до них території.

ну і далі багато чого цікавого.... але ж я не мер :))

Але наша мерія, щосб собі там "мутить" сама не знає що...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але наша мерія, щосб собі там "мутить" сама не знає що...

Добре вона знає...

зробив би дві речі:

Сорі, але ти вже обманюєш хоч і не мер. Обіцянки-цяцянки то три у тебе)))

ПС.Попадеш до вовків, по-вовчи вити будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене дивує мерія, замість того щоб зробити два простих пунтка, вони видують якусь фігню, яка поки нафіг нікому не потрібна.

Був би я мером, то зробив би дві речі:

1.

2.

3.

Чорний пояс по муніципальному менеджменту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Задумка цікава......... Але буде точно як з тою флешкою.............

не згадуйте про флешку і мерзнучого слоника - це ідеї з недосяжного майбутнього

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не згадуйте про флешку і мерзнучого слоника - це ідеї з недосяжного майбутнього

Що за флешка з майбунього? я щось пропустив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже "обладнали". Зупинка біля Укртелекому по Перемоги. Вісить на шклі "монітор" з розкладом руху..................... :0155: Жаль нема чим зфотографувати................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за флешка з майбунього?

Якщо коротко :

Луцьк після ядерного вибуху - немає ні телебачення, ні радіо, ні звязку, ні інтернету, поштові голуби здохли, всі книги згоріли ...

Єдиним методом передачі будь якої інформації є флешка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БІля там-таму "паперовий" монітор провисів кілька днів - вже сьогодні суціль заліплений рекламою. А жаль, дані там були точніші, ніж МАк видає. Помітив, що маршрутники "ложать" на відповідність маршруту і показника GPS - 19-ка на маршруті 18 звичне діло, або "8" В Ківерцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Соборності уже повісмлм "монітор".

зараз ще виявиться що вартість нових "моніторів" рівняється вартості обіцяних LCD/LED моніторів ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Проходив сьогодні біля моніторчика напроти Перлини - не робить.

Хто знає - давно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проходив сьогодні біля моніторчика напроти Перлини - не робить.

Хто знає - давно?

З неділі точно. А я тільки була звикла, що можна глянути, де моя 23 маршрутка. І всьо, кОнєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво б подивитись на кошторис такої "інновації" без якої ну просто наш Луцьк не зможе існувати взагалі.

А ні щоб пустили ті гроші на просту схему, всі маршрутки їздять точно за графіком, хто раз чи два не приїхав вчасно - забирати ліцензію, настроїти транспорт як метро, і все, і не треба моніторів і так далі.

В Києві немає моніторів і нічого люди їздять, і додому, і на роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна проблема того монітора, та і всієї системи стеження за маршрутними таксі, що провайдером обрали Візор.

Не робить система більше часу, ніж робить. Останній тиждень, як їду в маршрутці - звертаю увагу, що їхніх портативних приборах пише "Пошук точки старту". І так на кожній другій маршрутці.

Складається таке враження, що їхній інженер мережі працює на півставки. з 8 до 12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Монитор на остановке по пр. Воли, со стороны ювелирного магазина "Карат". Даже видел его как-то в рабочем состоянии.

post-498-0-29898800-1383142261_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер на монітори побачиш інформацію на скільки маршрутка запізнюється :))

відкатали комусь по повній і то не можуть все зробити з толком... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...