Перейти до змісту

Янукавич в Одесі


Plum

Рекомендовані повідомлення

– Подивіться, тут зібралося 20 тисяч наших прихильників! - повідомила журналістам прес-секретар обласної Партії регіонів Оксана Полянська.

Якщо виходити з таких перебільшень, то в помаранчевій революції на Майдані брали участь мільйонів десять. Насправді прихильники Януковича ледь закрили собою половину площі, а ілюзія присутності виникала через прапори, які мітингувальники тримали у руках. І було б чесно визнати, що охочих подивитися на Януковича у мільйонній Одесі знайшлося аж тисячі чотири, з яких значна частина була гостями, доставленими сюди партійним автотранспортом.

Коли вертоліт Януковича уже підлітав до Одеси, пані Оксана з Партії регіонів вирішила підготувати журналістів до найвідповідальнішого – спілкування лідера з незалежною пресою.

– У вас буде тільки два питання до Віктора Федоровича, - пояснила вона. Очевидно, Януковича вирішили вберегти від експромтів, оскільки пані Оксана тут же розподілила завдання серед репортерів.

– Іра, ти поставиш питання про російську мову, - звернулася вона до кореспондентки "Просто радіо". – А ти запитаєш про інститут сухопутних військ, - доручила вона журналісту місцевої радіостанції.

– А що питати про російську мову? – не зрозуміла дівчина.

– Ну, ти запитаєш, що у Партії регіонів була ініціатива провести референдум про статус російської мови, - пояснила їй Оксана з Партії регіонів.

– А що конкретно мені запитати про інститут сухопутних військ? – так само не захотів помилитися журналіст з радіо.

– А ти скажи, що для Одеси це дуже важлива тема – щоб інститут повернувся до нашого міста. Ребята, я вас прошу, не підведіть мене!

Відчувалося, що Партія регіонів легко знаходила спільну мову з представниками четвертої влади. У руках пані Оксана вже тримала питання, які Януковичу ще тільки мали поставити за дві години – на прямому ефірі обласного каналу.

– Наше перше питання: російській мові – так! – заявив Янукович.

– Т-а-а-а-к! – підтримав його мітинг.

– Наше друге питання: НАТО – ні! - рішучо відрізав Янукович.

– Н-і-і-і-і! – закричали присутні.

– Позаблоковому статусу України?... – запитав Янукович.

– Ні! – присутні не зорієнтувалися в програмних настановах Партії регіонів, яка, навпаки, виступає за цю норму.

– Позаблоковому статусу – так! – виправив їх Янукович.

Але Янукович не розповів ще про третє питання референдуму, і учасники мітингу тут знову перестаралися.

– Виборам... – почав Янукович.

– Ні! – закричали біло-блакитні.

– ...Виборам керівників місцевих органів влади – так! – наказав Янукович.

– Т-а-а-а-к! – повторили остаточно заплутані люди.

– Я був у Рівненській і Хмельницькій областях... І я бачив помаранчевих, які хотіли влаштовувати провокації на моїх мітингах. І я дивився їм в обличчя, і вони не наважились... Адже їм могли б відповісти тисячі присутніх. І помаранчеві поховали за кутом прапори, залишилися і слухали мене.
:)

_Picture_file_path_6766.jpg

І підрахуй там був...

Тут пам'ять і зіграла злий жарт з Януковичем. Виглядало це як повна катастрофа.

– Я сьогодні побував у трьох містах. У Ізмаїлі, і Білгород-Дністровському і е-е-е.... (пауза) Третє місто... (ще одна пауза)... я в ньому перший раз... (пауза) був... (пауза) Це... (пауза). – Янукович не витримав і звернувся до ведучої: - Нагадайте мені?!...

– Давайте не будемо згадувати міста, а просто поговоримо про одеський регіон, - запропонувала тремтячим голосом журналістка.

Жінка була не готова до такої місії, як порятунок прем’єр-міністра своєї країни. Вона, як і Янукович, не знала, що третім містом в його турі Одещиною були Татарбунари.

– Я побував у регіоні... придуная? – несміливо продовжив Янукович.

– Придунав'я, - виправила його ведуча.

– Так-так, Придунав'я! І я зустрівся з людьми, ми обговорили питання, як жити цьому регіону...

взято тут: http://pravda.com.ua/news/2007/9/23/64303.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б на місці тих журналістів спеціально запитав щось "не по графіку" замість запропонованих двох питань :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Журналисты рулят, :) люблю читать такие статейки...

Могу посоветовать читать блог шеф-редактора газеты "Вечерние Вести" Игоря Ткаленко.

Ганна Герман подала иск 100 000грн на газету, за статью "Как я стал жертвой демагогов"

http://www.tkalenko.org.ua/2007/05/13/zher...magogov/#more-1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію чого ж вибрали Януковича для прочки?? :dont:

чтобы показать "в грабу мы вас всех видели, будете делать что скажем, бля"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пля!! я рыдаю пацтулам!!! янык жжот! на царство янека!!!!!

Сміх сміхом, а з їх підготовкою, вертольотами, можливостями, зв"язками, посадами і грошима(регіоналів), вони таки на виборах знову зроблять свою чорну справу, от тоді буде зовсім не смішно. :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не розумію чого ж вибрали Януковича для прокачки??

Могли взяти якогось більш прикольного перса.

Адже зека, російськомовного, неполітика і взагалі... взяли мабуть бо качати модного було б нецікаво, а тут шквал перешкод і т.д. Хто любить РПГ і прокачку той зрозуміє чого мене так понесло в сторону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Янек -- зручна маріонетка, якщо він загордиться і почне рипатись, то люди Ахметова швиденько його з гамном змішають і покажуть йому де його місце. До того ж він не дуже і виділяється ні манерами, ні лексиконом від переважної кількості східноукраїнського електорату, там він виглядає цілком гармонійно і колоритно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ви тут поакуратніше з висловлюваннями, а то вони, суки, після виборів ще й борду закриють, за вільнодумство. :dont: Буде нам Білорусія, в кращому випадку. А хто не знає владімірскій централ, блатний жаргон і не живе па панятіям, виселять в Польщу .... Щось мені стрьомно з приводу світлого майбутнього після виборів. Інфляція напевне буде нефігова - знову партія регіонів покращить наше життя!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інфляція напевне буде нефігова
тут в сусідньому топіку пропонують кредити в гривні під малі відсотки. Треба брати, зараз взяти $7000, а після виборів віддати $700 :dont:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в свій час в них був чудовий кандидат -- Гавриш, але вони його втратили. Хоча, за певну винагороду він до них, думаю, повернеться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може Ахметову надоїсь Янек і його приберуть, звалити є на кого..... Ахметов або вибере іншого героя на кач, або сам піде в президенти..... знову буде чергове пвп))

ЗІ за сценарієм після виборів не всі погодяться на результати, будуть судові позови і перерахунок, може ще один тур....ну це + 1-1.5 місяців непервних мітингів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...