Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2009


Harddriver

Рекомендовані повідомлення

Сьогодні, о 6:30 ранку бачив як вантажили побитий автомобіль, на перехресті Ковельська-Набережна.

Схоже на те, що автомобіль рухався по Набережній і не повернув на Ковельську, а поїхав прямо, в огорожу (і далі, на берег Стира).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора, перехрестя Рівненської та Відродження, точніше поворот до БУМу. Перед Мерседесом 124-им хотів ну просто мегашвидко повернути Ланос....Не встиг, а тим більше, що мерс рухався приблизно 90 км/год. В Мерседеса нема передка, включно з лонжероном та лобовим склом. Деу, як хокейна шайба, відлетіла через дві полоси. Пошкодження ще значніші. Всі живі, але чи хто постраждав в Ланосі - мені невідомо.

Всі живі-здорові. Ланосу (а точніше СЕНСу) моргнули фарами з середнього і лівого ряду, а що в правому ряду хтось летить, водій не побачив :(.

post-6292-1253530509.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позавчора, перехрестя Рівненської та Відродження, точніше поворот до БУМу. Перед Мерседесом 124-им хотів ну просто мегашвидко повернути Ланос....Не встиг, а тим більше, що мерс рухався приблизно 90 км/год. В Мерседеса нема передка, включно з лонжероном та лобовим склом. Деу, як хокейна шайба, відлетіла через дві полоси. Пошкодження ще значніші. Всі живі, але чи хто постраждав в Ланосі - мені невідомо.

Всі живі-здорові. Ланосу (а точніше СЕНСу) моргнули фарами з середнього і лівого ряду, а що в правому ряду хтось летить, водій не побачив :(.

post-6292-1253530509.jpg

Зробили добро гостю....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По всіх описах Ланос не винен ) Вот той тіп на мерсі влетів у всіх смислах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По всіх описах Ланос не винен ) Вот той тіп на мерсі влетів у всіх смислах.

Водій на Ланосі винен тільки в тому, що в нього в"їхав син судді :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По всіх описах Ланос не винен ) Вот той тіп на мерсі влетів у всіх смислах.

Наскільки мені відомо, водій Ланоса не надав перевагу в русі - по ПДР він неправий, отже і є винуватцем ДТП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні сам попав в автопригоду. Рухаючись по головній від готелю Україна біля ЦУМУ, включив лівий поворот і почав повертати коли автомобіль який виїжав із вулиці Винниченка, не дочекавшись завершення мого маневру в'їхав мені в лівий бік. Я тільки почув тріскіт, удар був майже невідчутним, оскльки він тільки починав рухатись. Саме цікаве далі. Перше що я замітив, це те що на місці пасажира сидів ДАІшник в синій формі за пагонами (якими незнаю) але він сидів і щось балтав по мобілці, скоріш за все його необходило дане ДТП і порушення його водія, але авто точно було ДАІ, вони полюбляють Омеги.

Водій відразу почав доказувати що нічого страшного, а й дісно вїхав своїм бампером прямо під задню арку колеса, і присто прижам ковпака на диску:). Ну, і оскільки небуло пошкоджень автомобіля я звичайно з ображеним відчуттям сів в авто і ми розїхались. І взагалі день якийсь сьогодні, хоч пішки ходи... через годину щеб мить і знову би на мене не наїхала автівка. Це що з деякимим водіями робиться? Тупіють? Останнім часом щось більше замічаю отаких зівак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За последние два дня (особенно вчера) пока ездили на байках (по часу в день, вечером), встретили с десяток идиотов, с..ать хотевших на ПДД :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По всіх описах Ланос не винен ) Вот той тіп на мерсі влетів у всіх смислах.

Наскільки мені відомо, водій Ланоса не надав перевагу в русі - по ПДР він неправий, отже і є винуватцем ДТП.

Так, але з крайнього правого ряду там дозволено тільки поворот направо, на що й розраховував водій ланоса. Йому ж не видно за 2-ма рядами машин 3-ій. Вдалось лише носа висунути, щоб глянути чи їде хтось в 3-му ряду.... Якби мерс їхав по правилам то і ДТП ніякого не було б.

Взагалі те перехрестя стало диким особливо після того як "покривили" смуги з обох сторін. Скільки є таких "гонщиків, які з мосту летять до світлофора на 80-90 і перед тим перехрестям хочуть всіх обдурити і поїхати правим рядом прямо, він же завжди вільний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь хвилин 45 -60 тому, проспект Грушевського, біля "Версалю"...

Схоже "Лада" не пропустила "Пижика" виконуючи маневр вліво (чи то розвернутись хотів, чи просто так "стартонув"). Наслідки видно на фото. У "Пижика" ще й охолоджувальна рідина витікла, не знаю - радіатор чи патрубки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вранці перехрестя Волі та Чехова

post-5438-1253787948.jpg

ніби як сузукі вклеїлась в авто, яке раптово тормознело перед перехрестям, подробиці знає westboiuu

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 10:00 бачив наслідки ДТП на злощасному вишківському перехресті. З боку Набережної їхав старий Пассат "крокодил" коричневого кольору і не пропустив сріблясту КІА (не знаю модель, невеликий седан), яка рухалась з Вишкова в бік Променя. Пошкодження "середньої важкості", коли я проїжджав то поряд не було ні ДАІ, ні швидкої, поруч ходила якась дамочка. До речі, на дверях КІА був намальований великий прапор Євросоюзу, видно машина якоїсь міжнародної органцізації. На номери я не мав часу дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Чорновола на Соборності Чері Амулет не пропустив тролейбус, результат в Амулета відсутній передок автомобіля аж до лобового скла.

Біля літака, на кільці на Молоді-Відродження, стояв Гольф...теж когось догнав, без передка.

На Рівненській, навпроти магазину стіл-стілець, теж стояв гольф, і теж без передка....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На виїзді з Чорновола на Соборності Чері Амулет не пропустив тролейбус, результат в Амулета відсутній передок автомобіля аж до лобового скла.

Біля літака, на кільці на Молоді-Відродження, стояв Гольф...теж когось догнав, без передка.

На Рівненській, навпроти магазину стіл-стілець, теж стояв гольф, і теж без передка....

росказували знайомі водія за Чері, відмовили гальма, вже раз було, тут і не дивно - made in china, за кермом вроді головний механік Луцьктепло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора на пр.Волі біля райлікарні, десь біля 17 години, перед пішоходним переходом стояло маршрутне таксі №15, якому в зад вклепався бус мерседес, в якого в'їхало ще одне авто (здається Диво-машина Ланос). Водій маршрутки пропускав пішохода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні маршрутний "Богдан" втулив Ауді 80 в задню праву дверку. Де і як це сталося - не знаю. Клієнта не наважився запитати - бо останній був дуже злий і багато матюкався)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

03.10.2009 +- 20-00 вул Глушець Маршрутка (рухалась в напррямку з центра на дубно, стояла близько роздільної лінії за 3-4 м від леж двоколісника)) збила мотоцикліста (моторолера) (двоколісний лежав по центрі дороги), швидкість була велика мабуть бо речі одягу та запчасті від останнього валялись вздовж дороги 30м водій лежав на тротуарі ( лівому) на спині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно в 20.00 ДТП на трасі Луцьк - Дубно між поворотами на Лище і на Крупу на обочині перевернута вантажівка, на дорозі розсипано багато коренеплодів буряка. Серед буряків лежав ковпак від колеса, невеликий, швидше всього від легковика. Самого легковика видно не було: можливо втік, можливо за/під вантажівкою, в темряві не було як роздивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні приблизно в 20.00 ДТП на трасі Луцьк - Дубно між поворотами на Лище і на Крупу на обочині перевернута вантажівка, на дорозі розсипано багато коренеплодів буряка. Серед буряків лежав ковпак від колеса, невеликий, швидше всього від легковика. Самого легковика видно не було: можливо втік, можливо за/під вантажівкою, в темряві не було як роздивитися.

Розбився на машинi два молодих хлопця, один з них вчився зі мною в паралельному класі, тобто років 23, врiзались в грузову. Iхали з другом машину на стоянку ставити. Сказали на пiв години, десь в 9. Через годину їм почали видзвонювати, трубку не брав нi один, нi другий. В 2 часа ночi подзвонили вже додому з трупарнi. Інший хлопець женився рiк назад. Жiнка на 5-му мiсяцi вагітності...

Машина влетіла під грузовик, його розрізали близько двох годин, щоб дістати хлопців... Летіли з шаленою швидкістю... На Ігорю (той, що з паралелі) кажуть лиця не було....в прямому значенні слова... Іншому знайшли і пришили... Жах ще той! Вічна пам"ять загиблим... і прикро, що ніяк чужа біда не навчить обережно їздити! :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь біля 12.00 на парковці біля дитячої поліклініки не розминулись дві блондинки на маленьких машинках :D

Судячи з розташування автомобілів і пошкоджень, особа жіночої статі на Nissan Micra при намаганні припаркуватись троха зачепила Ford.

dsc03842.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні близько 12:00 на перехресті Волі-Шопена стояв ВАЗ-2107 з увімкненою аварійкою і з характерною вм'ятиною від чиєїсь голови на лобовому склі. Тротуаром ходили ДАІшники, швидкої допомоги і постраждалої людини я не бачив.

Автомобіль рухався з Шопена в бік Київського майдану, обставин не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь біля 12.00 на парковці біля дитячої поліклініки не розминулись дві блондинки на маленьких машинках :D

Судячи з розташування автомобілів і пошкоджень, особа жіночої статі на Nissan Micra при намаганні припаркуватись троха зачепила Ford.

dsc03842.jpg

Сьогодні ця Мікра їхала якраз передімною в центрі, ще ціла була.

Хтів би подивитись розборки блонд, не один жмут кос було порвано ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно в 18.30 на виїзді з Луцька на кільці в Струмівці, вантажна фура збила мотоцикліста (можливо мопедиста). Нажаль фотографій нема, але ситуація показалася серйозною, оскільки було 2 машини ДАІ і в узбіччі лежала людина. Чи жива незнаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно в 18.30 на виїзді з Луцька на кільці в Струмівці, вантажна фура збила мотоцикліста (можливо мопедиста). Нажаль фотографій нема, але ситуація показалася серйозною, оскільки було 2 машини ДАІ і в узбіччі лежала людина. Чи жива незнаю.

бачив це в 17.45 бензовоз АNP збив скутеріста ))) пошкодження в МАЗа значні на передній решітці...

знову ДТП повязане з міні-мотоциклом і скажем так фурою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...