Перейти до змісту

Мужская красота, глазами женщин


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
Муж Шакиры красивый парень. Неплохая пара вышла.

ага, на 10 років молодший, на голову вищий (1.92m vs 1.57m), так ще і відомий футболіст, який заробляє непогано. Одним словом, молодчина Ізабель :D

P.S. Більше-менш очікувані смаки жінок, а от найбільше здивували це вибір Кузьми і барабанщика Рамштайн, оригінально :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго переглядала тему і все таки не витримала…

Для чого милуватись, як тут було сказано «обложками»…взагалі не розумію…

Тим паче, що тут всі однакові ідеали (гламурні чорняві мачо із затонованими обличчями, чітко виведеною щетиною (бо так подобається жінкам) і в позі який я класний)))

Просто ідеали створюються не так…ми любимо акторів за їхні ролі і фільми, письменників за книги, співаків за пісні (хоча тут окрема історія)…а хто захоплюється спортом (то і спортсменів за гру і досягнення)…колись і Комаровський був визнаний найгарнішим чоловіком України)

Краса завжди суб’єктивно…але чоловік має бути чоловіком...(вибачте за повтор – просто по іншому не скажеш.), але то вже інша тема...

Така собі жіноча тема сісєк.

З.І. 2 Kleo: І не дай Боже я зачепив би бодай одним недобрим словом Іглесіаса, да, Танюха? )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така собі жіноча тема сісєк.

З.І. 2 Kleo: І не дай Боже я зачепив би бодай одним недобрим словом Іглесіаса, да, Танюха? )))

Вєрняк... :0167: . А от цей персонаж мені подобається завдяки гарно зіграній ролі вампіра post-5333-0-61895500-1384083238_thumb.jp як і ось цей 1320782556_daniel-gillies-tvd.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Така собі жіноча тема сісєк.

"Таку собі жіночу тему сісєк" ми ще й не починали розкривати))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені чоловічі груди подобаються :_08: Вони їх так кокетливо торсом називають :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фу-фу-фу! :)

Джек ты - троль и тебе надо, соответственно, поменять статус.

Эта тема о К Р А С О Т Е.

Если тебе ЭТО нравится - открывай свою супер тему для извращенцев.

Модераторы, удалите все последние сообщения.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фу-фу-фу! :)

Боюсь уявити, що Ви почнете викладати тут, якщо я почну розповідати про інші частини тіла, які мені подобаються у чоловіках. :0130:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мужчинах мне нравится прежде всего харизма, потому из всех знаменитостей больше всего балдею от этого чуда :)

post-24231-0-08812900-1384602110_thumb.j

post-24231-0-69485000-1384602111_thumb.j

post-24231-0-25474500-1384602114_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, я все могу понять, троллинг и т.п., ну один раз сделал вброс,ну второй, но у вас уже система и выглядит это жалко...это тоже самое, если бы кто то из девушек на форуме зашла бы в тему о женской красоте созданнуюNavigator и начала бы бросать туда похожие на ваши фото, только с женщинами...доказывая тем самым, что это все не то и все искусственно, или что вы нам пытаетесь донести... Ваше самолюбие что ли задето? Кстати эти два мужика могли бы быть ничего, если бы не их наряды, а тема тут не о моде...Выдохните, Аполлон вы наш...или кем вы там себя считаете...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дык каждый бросает фоты какие кому нравятся, вот и сделаем выводы, что ему нравятся такие типажи :_07: Не стоит обращать на него внимание ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

jack74, Схоже у Вас є певні комплекси відносно чоловічої вроди. На скільки я пам'ятаю, Ви досить симпатичний чоловік. На-жаль фото Вашого не маю. Думаю ми б тут з дівчатами Вас достойно оцінили по всіх параметрах чоловічої вроди. Можливо закинете в тему 1-н екземпляр? :0061:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...