Перейти до змісту

Мужская красота, глазами женщин


Arven Rivendell

Рекомендовані повідомлення

Arven Rivendell Чому тільки відомі люди. Давай по країнах і розширено :0160:

Гарячі корейські хлопці

post-21429-0-76669800-1373901560_thumb.jpost-21429-0-32096500-1373901567_thumb.j

post-21429-0-28058900-1373901574_thumb.jpost-21429-0-50179400-1373901580_thumb.j

Не знаю, як корейці, а кореянки рахуються найгарнішими азіатами, з чим я згідний.

А так і просяться іспанці, скандінави, бразильські латинос...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Arven Rivendell Чому тільки відомі люди. Давай по країнах і розширено :0160:

Известные люди это просто моя замануха, я выше писала))), только рада буду, если расширите галерею, но что до корейцев, которых ты представил тут... внешне красивые,спору нет, но смазливые и пустые...ИМХО, как по мне от кореянок не сильно отличаются))))

Поискала немного среди корейских моделей, хотела чтобы были как можно менее женоподобными...сомневаюсь что получилось, но результат тут

dopy-6GlbV9AHPQoqTU7eqKo4FJ.jpg

won%20bin%2013_original.jpg

600full-bin-won.jpg

so-ji-sub-dozti1_original.jpg

818288511_ecc73bb536.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть цей Хранцуз :)

О, этот француз заслуживает отдельный пост, думаю))) Ни одной красивой черты лица, ну признайте, даже форма головы, странная, а все вместе как отлично смотрится))))))

2da2d565e9285ef72980986ae05ba7fa.jpg

57412-lysye-i-krasivye-637x0-1.jpg

KQvqGJRS.jpg

okino.ua-4683-a.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Деппа вже можеш собі забирать)) не прєтєндую, кагбе)))

да, ну тоді вуаля

4209_johnny_depp__edward_scissorhands_1.jpg

правда він тут явно підфотошоплений

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.photosight.ru/users/81094/

Страничка фотографа Неоромантика на российском фотосайте. Судя по количеству просмотров, почти миллион, работы достаточно популярны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій ідеал чоловіка, щось середнє між цими симпатичними чоловіками, від першого по 5-те місце ;) :

1. http://dreamworlds.r...574_img_087.jpg

2. http://img87.imagesh...looney020bv.jpg

3. http://sqd.ru/files/1/0040_1.jpg

4. http://i907.photobuc...weigerAdam2.jpg

5. http://womantalks.ru...66885_thumb.jpg

Можливо для когось це досить суттєво. Але як на мене, головне особистість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Главное харизма, она даже с годами не исчезает.

це точно про Хью Марстон Хефнер

787168273.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго переглядала тему і все таки не витримала…

Для чого милуватись, як тут було сказано «обложками»…взагалі не розумію…

Тим паче, що тут всі однакові ідеали (гламурні чорняві мачо із затонованими обличчями, чітко виведеною щетиною (бо так подобається жінкам) і в позі який я класний)))

Просто ідеали створюються не так…ми любимо акторів за їхні ролі і фільми, письменників за книги, співаків за пісні (хоча тут окрема історія)…а хто захоплюється спортом (то і спортсменів за гру і досягнення)…колись і Комаровський був визнаний найгарнішим чоловіком України)

Краса завжди суб’єктивно…але чоловік має бути чоловіком...(вибачте за повтор – просто по іншому не скажеш.), але то вже інша тема...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довго переглядала тему і все таки не витримала…

Для чого милуватись, як тут було сказано «обложками»…взагалі не розумію…

Краса завжди суб’єктивно…але чоловік має бути чоловіком...(вибачте за повтор – просто по іншому не скажеш.)

Ну, кому то нравится любоваться, кому то нет. У меня такие "тараканы" в голове, тема создана для тех кому интересно)))Это же не значит, что все должны разделять мнение друг друга, вот такая замануха у меня, обращать внимание на внешность людей, подмечать детали...

Насчет субъективно, да да и еще раз да, так же как и то, что мужчина в первую очередь должен быть мужчиной, только тут тоже все субъективно и у всех представления об этом разные. Вы правы, потому каждый и делится своим мнением)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю Моторолку - такий різний і все таки красивий!

Бо не позує, а такий який є - справжній, а бувА, навпаки, ще й кривляється, не боючись бути непривабливим, тим ще більше притягує.

Ням :_08:

Рідкісне фото з юності, нарив Tolik_lt

301499_562286800462193_1377573055_n.jpg

P.S. Чоловіки модератори, дозвольте жінці модератору контролювати тему на жіночий розсуд? Га?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трое красивых мужчин,которые могли бы быть дублерами друг друга, если бы не разница в возрасте и не приблизительно одинаковая популярность) Лиам Ниссон, Ральф Файнс и Брэдли Купер. Их сходство еще раз подтверждает, что если столько похожих красавцев в Голливуде, то их еще больше в реальном мире)

1326387662_Gollivudskie_zvezdy_na_prem_ere_fil_ma_Shvatka_3.jpgimage.jpeg16.jpg

271.jpg8kMF1N8o69s.jpgcooper1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першого я зацінив!!!! ПЯЦЬ!!!! :smile-zachot::101010::0016:

НІ, нам до такого ідеалу не дотягнутись...

Я рада, що Вам подобається Бен Аффлек ;) Саме Він мав мав бути №1.

post-16170-0-99619100-1374698625_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лише на обличчя дивитесь (то я до всіх дівчат а не до когось конкретно) ? Чи до уваги інші частини теж беруться? Де фотки у весь ріст? І я думаю після спілкування з МУЖЧИНОЮ зовнішність відходить на другий план. Чи я помиляюсь?

3985246_f6ab4367.jpg

На мій жіночий погляд, чоловіча краса "меркнет" без апетитної п'ятої точки.

З.І. 200%, після таких фото чоловіки сюди носа не сунуть.

1318507886_5.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Тему подняли и не могу не вспомнить вот этого мужчину...Он даже в роли отъявленных негодяев всегда вызывает у меня симпатию)))Алан Рикман.

1812.jpgrickman_15.jpg

a97c5ecdb775236e26.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...