Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2011


yvazhaemuy

Рекомендовані повідомлення

На перемоги зіштовхнулось три автівки. Пасат в Шкоду а вона в ВАЗ 2115

Може в когось є фото (Я не встиг)

Є, викладу пізніше. Якраз навпроти моїх вікон, звук гальм і удару спрацював мені як будильник, а я якраз мав нагоду годинку-півтори більше поспати. Водій Б-3 проспав, втікав в сторону, але не втік. Шкоду банально затисло - потовчено і зад і перед.

П.С. Таки треба той перехід скасувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якийсь сьогодні надто аварійний день...

Після обіду на Грушевського навпроти Авнгарду досить серйозне ДТП - Рено Кангу і Чері джаггі. Хтось когось не пропустив при повороті... Машини аж розвернуло. За постраждалих не знаю. Фото не встиг.

Прямо під моїми вікнами. Від звуку удару одразу "прилип" до вікна.

В обох автівках вроді за кермом були жінки. Наскільки я зрозумів Черрі виїзджало з двору наліво, а Рено їхало прямо від Променя до Вокзалу. Ітого в Черрі немає повністю правої фари, а в Рено відвалився бампер і інші пошкодження

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автобус "Богдан" 15-го маршруту, рушаючи з зупинки, обірвалась за словами водія "стрємянка" і задня ліва сторона опинилась майже на асфальті...

А якби таке сталось на швидкості ? :blink:

Фото:

8ef7d6ee2655.jpg5756f5506947.jpgeebb5de1bdec.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За непідтвердженою інформацією, сьогодні на вул.Львівській було ДТП з літальним наслідком - збито людину. Хтось щось знає більш достовірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Автобус "Богдан" 15-го маршруту, рушаючи з зупинки, обірвалась за словами водія "стрємянка" і задня ліва сторона опинилась майже на асфальті...

А якби таке сталось на швидкості ? :blink:

15ки швидко не їздять happy.gif

принаймні раз в місяць буває дана ситуація і про постраждалих не чутиhuh.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь в 15-15.20 ДТП на проспекті Перемоги перед мостом, якби було 3 авто, шеврік авео, 9-ка і ще одну забув. Пошкодження не значні, найбільш постраждала 9-ка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь в 15-15.20 ДТП на проспекті Перемоги перед мостом,

На том же мєстє в то же врємя... Синій форд скорпіо розбив собі морду об дупу сріблястого "паркєтніка" а-ля рав4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь в 15-15.20 ДТП на проспекті Перемоги перед мостом,

На том же мєстє в то же врємя... Синій форд скорпіо розбив собі морду об дупу сріблястого "паркєтніка" а-ля рав4.

мде....... Я так розумію це через той пішоходний перехід? чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні десь в 15-15.20 ДТП на проспекті Перемоги перед мостом,

На том же мєстє в то же врємя... Синій форд скорпіо розбив собі морду об дупу сріблястого "паркєтніка" а-ля рав4.

post-1448-0-98198900-1318079521_thumb.jp

post-1448-0-98198900-1318079521_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію це через той пішоходний перехід?

Це НЕ ЧЕРЕЗ ТОЙ перехід. Це ЧЕРЕЗ недотримання дистанції!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі на Львівській, біля тубдиспансера, "зустрілись" лоб в лоб Таврія і Мерс. В Мерсі, ніби-то є загиблий. Деталей поки не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це НЕ ЧЕРЕЗ ТОЙ перехід. Це ЧЕРЕЗ недотримання дистанції!
Той той, там самовбивці вискакують в тягучку ;) то все перехід винуватий, прибрати на*іг.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SysR, не перехід винний, а прокладка між рульом і сідушкою.

Щодня через нього і їзджу, і проходжу по ньому - лише 1 (!) раз бачив когось, хто по цьому переходу біг "сломя голову". Частіше там їдуть, придавивши педаль до "поліка".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не перехід винний, а прокладка між рульом і сідушкою.
Блін, ну чого б тій прокладці різко гальмувати перед підйомом? Не як через пішохода, ну звісно і тому хто ззаду треба трохи уважніше за дорогою слідкувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, Перехід там - не приший кобилі хвіст. подумай логічно. А машино-потік - теж "дай дорогу". Уяви - їдеш ти і раптом БАЦ! - педалька з гальмами провалилася... а тут перехід - і там тьотка чи дядька переходить в розвалочку дорогу, говорячи по мобільному, чи музику слухає в навушниках (як 75% молоді), ти сигналиш, а їм побоку, бо там же ПЕРЕХІД! І пох*й, що в правилах сказано:

4.14. Пішоходам забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов'язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

бо краєм вуха чув лише :

4.16. Пішохід має право:

а) на перевагу під час переходу проїзної частини позначеними нерегульованими пішохідними переходами, а також регульованими переходами за наявності на те відповідного сигналу регулювальника чи світлофора;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі на Львівській, біля тубдиспансера, "зустрілись" лоб в лоб Таврія і Мерс. В Мерсі, ніби-то є загиблий. Деталей поки не знаю.

В Мерсі всі живі, спрацювали подушки безпеки, водій( мій кум за сумісництвом) отримав лише декілька синців, пасажир спереду розбив головою лобове скло, а задній пасажир здається тільки перелякався.

Водія Таврії я теж знав непоганий був хлопчина, але п`яний за кермом нічого хорошого не зробить, шкода звичайно ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі на Львівській, біля тубдиспансера, "зустрілись" лоб в лоб Таврія і Мерс. В Мерсі, ніби-то є загиблий. Деталей поки не знаю.

В Мерсі всі живі, спрацювали подушки безпеки, водій( мій кум за сумісництвом) отримав лише декілька синців, пасажир спереду розбив головою лобове скло, а задній пасажир здається тільки перелякався.

Водія Таврії я теж знав непоганий був хлопчина, але п`яний за кермом нічого хорошого не зробить, шкода звичайно ...

Відразу після аварії (була поруч) здалось, що всі живі...

Співчуття близьким загиблого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поблизу того ж тубдиспансера на перехресті (перехід) Львівська-потебні стояв якийсь бус і швидка. У швидкої аварійка була ввімкнена. Не знаю правда що сталось чи бус збив пішохода чи просто ДТП. Хтось може чув шось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інформацією ББС, вчора в Луцьку (вулицю не розчув, тож писати не буду) БМВ "на гарному ходу" догнала Ланос. Останній від удару розвернуло. БМВ додала газу і зникла з місця ДТП. Водію БМВ бажаю успіхів у житті...Оскільки на місці ДТП лишився ДНЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За інформацією ББС, вчора в Луцьку (вулицю не розчув, тож писати не буду) БМВ "на гарному ходу" догнала Ланос. Останній від удару розвернуло. БМВ додала газу і зникла з місця ДТП. Водію БМВ бажаю успіхів у житті...Оскільки на місці ДТП лишився ДНЗ.

офф.

ДНЗ це що ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодны зранку близьк 9 год. на вулиці Конякіна навпроти вулички до мясокомбінату (заправка ANP) сталось Дтп. Водый Москвича рухаючись по правый смузы руху вирышив обминути полатану нашими доблесними дорожниками яму (хто водій, той знає) а  в цей час зліва від нього рухалась VW Lt.  Чим закінчилось це можемо спостерігати на фото

post-6632-0-08342700-1318701992_thumb.jp

В москвича порушена геометрія кузова, короче на металолом,  в бусі теж пошкодження досить серйозні...

post-6632-0-08342700-1318701992_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.

×
×
  • Створити...