Перейти до змісту

Сьогоднішня чергова ДТП - 2012


GoDDrill

Рекомендовані повідомлення

а за моєю непровіреною інформацією ДАІ наздоганяло їх через те, що їх було 6ро в машині і вони не зупинилися, дівчина вчилась на 3му курсі в ЛНТУ, жила в Шацьку з мамою(одна дитина) без батька, дуже шкода, вічна пам'ять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

Прадо з номерком АС6666? В Луцьку він один білий з аерографією а-ля савана

Я теж раніше бачив як він чудив на дорозі, десь тут відписувався раніше...

З такими замашками йому пощастило, що тільки бампером діло закінчилось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и никто не озвучит, фамилию владельца того прадо?

все видели, но никто ничего не видел.

а всë начиналось с семок... мля...

извините за очередной офф...но по сути...

хочу услышать: так кто он? или она?

весь город знает машину и номера, и никто ничего не видел?

где Ярчик? он ведь юрист, это вам не алкашей гонять по лавочкам.

жду ответа. как кто то ... это...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жду ответа. как кто то ... это...
и никто не озвучит, фамилию владельца того прадо?

Машины с ГОС номерами АС6666** пренадлежат семье Коськиных.

За кермом джипа сидів якийсь сопляк-мажорик років 20-и з копійками.

Скорее всего Коськин Александр.

Гетто, ну че, лекче стало? Что ты теперь делать будеш? Или узнал и довольный в кусты?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Разве я где то говорил, что собираюсь на него заявы в органы писать или шины колоть?Я просил озвучить имена и фамилии, для себя буду знать теперь, кто ездит на этой машине.

Про пацана з семками - то тему зря закрыли, тот парень вернячком кому то на глаза в городе попадётся... но не будем тут флудить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*Спешл ту Гетто*

В цієї родини є ще автомобіль Toyota Solara з номером XXXL,

+1 до твоїх знань

іди, і не флуди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На переїзді в Польщі потяг розчавив мікроавтобус з українцями

Уряд візьме на себе витрати перевезення тіл до України та їхнє поховання

Українці, які загинули у

жахливій аварії у Польщі

, на світанку поспішали на роботу.

Із місця, де вони оселилися на заробітках, їх везли збирати вишні біля Лодзя, йдеться в сюжеті

ТСН. На нерегульованому залізничному переїзді у мікроавтобус з українцями врізалась електричка. Сила удару була такою, що ще тридцять метрів потяг тягнув мікроавтобус по коліях.

Нагадаємо, в результаті аварії загинули дев'ятеро українців - восьмеро жителів Тернопільщини та один із міста Рівне. Із пасажирів фатального рейсу

вижила тільки одна жінка, яка на часі бореться за життя у лікарні. Одна із українок померла вже у машині швидкої. Як запевнили медики, у неї були травми несумісні із життям.

Як повідомляється, стан єдиної вцілілої пасажирки наразі стабільно тяжкий. Їй зробили складну операцію на нозі. "У неї сильні забої по всьому тілу і вона вкрай виснажена", - повідомив лікар Томаш Оледзький.

Витрати на лікування покрило медичне страхування. Усі заробітчани працювали легально, наголосили наші дипломати. А відтак усі потрібні документи у них були.

"Першочергово, що ми маємо зробити, це щоб тіла були ідентифіковані, щоб були встановлені особистості для того, щоб ми могли повідомити родичів", - заявив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Надалі згідно процедури родичі або вповноважені особи мають провести впізнання тіл. На часі у Польщі виділено 50 місць для перебування родичів. Вже після цього можна буде репатріювати тіла, зауважив Дикусаров. "Польська сторона має дати дозволи. Зазвичай, на це йде 2-3 дні", - додав дипломат.

Витрати на приїзд та перебування родичів загиблих у Польщі, а потім на перевезення тіл до України та їхнє поховання, обіцяє взяти на себе український уряд. Компенсацію загиблим та потерпілій має виплатити страхова компанія і роботодавець, на якого працювали українці.

Та перш, ніж розшукають родичів українців, роботодавці допоможуть встановити особи загиблих. "Ми викликали представників компанії "Ротфуд", на яку працювали люди. Із їхньою допомогою сподіваємося з'ясувати, хто був у тому автобусі", - зазначила губернатор провінції Лодзь Йоланта Хельмінська.

Переїзд, на якому сталася трагедія, став могилою не тільки для українців. Рух на ньому був нерегульований. Людей із пантелику збивало те, що цим маршрутом потяги взагалі досить довго не ходили.

Нещодавно тут загинули двоє. Люди були впевнені, що залізниця не працює. А кілька місяців тому сполучення відновили і саме тоді почались аварії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*Спешл ту Гетто*

В цієї родини є ще автомобіль Toyota Solara з номером XXXL,

+1 до твоїх знань

іди, і не флуди

і + я ще знаю мерседес s класу білий їздить на 6666. сорі за офф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і + я ще знаю мерседес s класу білий їздить на 6666. сорі за офф

Я же написал:

Машины с ГОС номерами АС6666** пренадлежат семье Коськиных.

Там много машин, от 6 до 10 гдето.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого вибирати собі номера 0666, 6666, 6660 і різні комбінації з шістками? це, тіпа, круто :0036: ? чи це знак того, що за кермом шестьорка :_30: чи просто панти :0014: , що,тіпа, вищий від людей і від бога, канєшна, по любе? розтлумачте мені пажалуйста... :_40:

p.s. в якогось о. коськіна на одній із соцмереж є фотка спідометра де стрілка показує 250 км/год... :0148:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На переїзді в Польщі потяг розчавив мікроавтобус з українцями

Уряд візьме на себе витрати перевезення тіл до України та їхнє поховання

Українці, які загинули у

жахливій аварії у Польщі

, на світанку поспішали на роботу.

Із місця, де вони оселилися на заробітках, їх везли збирати вишні біля Лодзя, йдеться в сюжеті

ТСН. На нерегульованому залізничному переїзді у мікроавтобус з українцями врізалась електричка. Сила удару була такою, що ще тридцять метрів потяг тягнув мікроавтобус по коліях.

Нагадаємо, в результаті аварії загинули дев'ятеро українців - восьмеро жителів Тернопільщини та один із міста Рівне. Із пасажирів фатального рейсу

вижила тільки одна жінка, яка на часі бореться за життя у лікарні. Одна із українок померла вже у машині швидкої. Як запевнили медики, у неї були травми несумісні із життям.

Як повідомляється, стан єдиної вцілілої пасажирки наразі стабільно тяжкий. Їй зробили складну операцію на нозі. "У неї сильні забої по всьому тілу і вона вкрай виснажена", - повідомив лікар Томаш Оледзький.

Витрати на лікування покрило медичне страхування. Усі заробітчани працювали легально, наголосили наші дипломати. А відтак усі потрібні документи у них були.

"Першочергово, що ми маємо зробити, це щоб тіла були ідентифіковані, щоб були встановлені особистості для того, щоб ми могли повідомити родичів", - заявив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

Надалі згідно процедури родичі або вповноважені особи мають провести впізнання тіл. На часі у Польщі виділено 50 місць для перебування родичів. Вже після цього можна буде репатріювати тіла, зауважив Дикусаров. "Польська сторона має дати дозволи. Зазвичай, на це йде 2-3 дні", - додав дипломат.

Витрати на приїзд та перебування родичів загиблих у Польщі, а потім на перевезення тіл до України та їхнє поховання, обіцяє взяти на себе український уряд. Компенсацію загиблим та потерпілій має виплатити страхова компанія і роботодавець, на якого працювали українці.

Та перш, ніж розшукають родичів українців, роботодавці допоможуть встановити особи загиблих. "Ми викликали представників компанії "Ротфуд", на яку працювали люди. Із їхньою допомогою сподіваємося з'ясувати, хто був у тому автобусі", - зазначила губернатор провінції Лодзь Йоланта Хельмінська.

Переїзд, на якому сталася трагедія, став могилою не тільки для українців. Рух на ньому був нерегульований. Людей із пантелику збивало те, що цим маршрутом потяги взагалі досить довго не ходили.

Нещодавно тут загинули двоє. Люди були впевнені, що залізниця не працює. А кілька місяців тому сполучення відновили і саме тоді почались аварії.

Варто ще додати про причину трагедії:

"Представник поліції Радослав Гвіс на прес-конференції повідомив, що, за попередніми даними, автобус виїхав перед потягом, не зупинившись на сигнал "стоп". Відомо також, що були порушені правила перевезення - Ford Transit був розрахований лише на шістьох пасажирів." Також за попередніми даними у водія відсутнє водійське посвідчення. Яким чином за кермом мікроавтобуса опинився "лівий" водій - хз...

а для чого вибирати собі номера 0666, 6666, 6660 і різні комбінації з шістками? це, тіпа, круто :0036: ? чи це знак того, що за кермом шестьорка :_30: чи просто панти :0014: , що,тіпа, вищий від людей і від бога, канєшна, по любе? розтлумачте мені пажалуйста... :_40:

p.s. в якогось о. коськіна на одній із соцмереж є фотка спідометра де стрілка показує 250 км/год... :0148:

Бачив це фото, там ще попередження: "Максим. допустимая скорость превышена".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за флуд, а Солара часом не чорна, передостаннього покоління?

ні...чорна соляра з номером 1000 (я думаю ви цю маєте на увазі) належить зовсім іншому чоловікові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я понимаю так,что причину столкновения припишут бусу.

И правильно.Ведь ВСЕГДА при столкновении авто с поездом виноват шофëр авто.

Не зря же знаки предупреждения начинают вешать за сотни метров до переезда.

И даже, если этих знаков ни одного нет, ещë никогда поезда на переездах не выскакивали ВНЕЗАПНО.

Видишь пути-притормози-остановись-убедись в безопасности-едь дальше.

Тем более когда за спиной десяток людей. имхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а для чого вибирати собі номера 0666, 6666, 6660 і різні комбінації з шістками? це, тіпа, круто :0036: ? чи це знак того, що за кермом шестьорка :_30: чи просто панти :0014: , що,тіпа, вищий від людей і від бога, канєшна, по любе? розтлумачте мені пажалуйста... :_40:

Колись дуже давно, в одного крутого знайомого були номери 555, на моє питання а чому не 666, відповів: "Я шо, чорт какойта?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я понимаю так,что причину столкновения припишут бусу.

И правильно.Ведь ВСЕГДА при столкновении авто с поездом виноват шофëр авто.

Не зря же знаки предупреждения начинают вешать за сотни метров до переезда.

И даже, если этих знаков ни одного нет, ещë никогда поезда на переездах не выскакивали ВНЕЗАПНО.

Видишь пути-притормози-остановись-убедись в безопасности-едь дальше.

Тем более когда за спиной десяток людей. имхо.

да ти не капітан! Ти - МАЙОР! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я понимаю так,что причину столкновения припишут бусу.

И правильно.Ведь ВСЕГДА при столкновении авто с поездом виноват шофëр авто.

Не зря же знаки предупреждения начинают вешать за сотни метров до переезда.

И даже, если этих знаков ни одного нет, ещë никогда поезда на переездах не выскакивали ВНЕЗАПНО.

Видишь пути-притормози-остановись-убедись в безопасности-едь дальше.

Тем более когда за спиной десяток людей. имхо.

да ти не капітан! Ти - МАЙОР! =)

та нi, *генiралiссiмус очевiдность Гетто* :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Около 8.30 на кольце возле Проминя, на выезде с ул. Яровиця не разминулись 2 легковушки, небольшая пробка до элеватора(

сфоткать не смог, сам выезжал с кольца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь о 12:30 перехрестя Рівненської і Зої Космодем'янської. Ланос в'їхав в лансера 9-го, я так зрозумів, що ланос повертав на Зої з боку пр.Волі, а ланос просто їхав прямо, ось і приїхав.

post-17350-0-21421800-1343818079_thumb.j post-17350-0-46325600-1343818092_thumb.j

post-17350-0-21421800-1343818079_thumb.j

post-17350-0-46325600-1343818092_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прадо з номерком АС6666?

В Луцьку він один білий з аерографією а-ля савана

якщо цікаво, прізвище цього мажора Козькін... їх там по-моєму 3 брата...

на Prado катається найменший - йому років 18...

по вул. Володимирській ввечері вони дуже "весело" їздять 150+ км/год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

01:55

40-вий

три міліцейські машини погнались (сирена+спалені шини) на ківерцівський міст...

чекатиму ранкових новин...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За неперевіреною інформацією п'яний молодик з дівчиною вночі тікали від ДАІ, потрапили в ДТП, є загиблі.

У Шацьку, під час втечі від ДАІ, загинув ковельчанин і 19-річна студентка

Трагедією завершилася погоня державтоінспекторів обласного УМВС України в області за іномаркою, яка викликала у них підозру. Машина втікачів, злетівши з дороги, перекинулася неподалік санаторію «Лісова пісня», 21-річний водій Володимир С. (родом з Ковеля) і 19-річна студентка Вікторія Ф., проживала в Шацьку, загинули на місці ДТП.

Про це повідомляє газета "Волинь"

Ще двох юнаків, які були у салоні і приїхали на відпочинок із Нововолинська, а також дівчину з Шацька з тяжкими травмами доставлено в Любомльську райлікарню.

Як встановлено, група молодих людей відпочивала в селищі Шацьк. Ймовірно, не обійшлося і без алкогольних напоїв. О другій годині ночі компанія вирішила продовжити розваги в урочищі Гряда. Тут є заклади, що працюють цілодобово. Виїхали на автошлях. Підозрілу машину побачили автоінспектори, які спробували її зупинити. Водій вимогу проігнорував і піддав газу. Патрульна машина почала доганяти. І сталася біда...

За фактом ДТП прокуратура області проводить розслідування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співчуття родичам загиблих

Водій знав що робив, коли п'яним за кермо сідав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а нефік гонкі влаштовувати, винними також є і ДАІ в даному випадку.

Ще за радянських часів вишла постанова не переслідувати молоциклістів які їдуть без шолома або зняли його під час погоні, так як із-за цього гинуло багато людей, чому не придумати щось подібне для автоперегонів які влаштовують ДАІ якщо це не кримінал а пяна Гряда їде десь на дискотеку.

Як закордом я не знаю, ДАЙців там меньше, камер більше. Не даремно ДАЙців в Польщі псами називають.

Хоча так, згідно чинного законодаства винний хлопець. =(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще за радянських часів вишла постанова не переслідувати молоциклістів які їдуть без шолома або зняли його під час погоні

ага, а потім доганяли і прострілювали ноги.

Нема розуму - рахуй каліка. В 21 рік в голову б"є моча\пиво\горілка\свій варіант. Не перше та й не останнє таке криваве дтп....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...