Перейти до змісту

Що робити ... коли отруївся пирожком з супермаркету ...


DPAKOH

Рекомендовані повідомлення

+ там де я його купував там ще 6-10 їх залишилось ...чи можна піти купити здати в лабораторію а потім з висновком іти або до директора або в пресу .

хто знає як все правильно зробити ....

і куди здавати....

+ неодноразово отруювався в ЧУДО ПІЧ ....

сьогодні придбав пирожок (курка з овочами) в Нашому Краю .... Стало погано ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь

Чоловіче, якщо ти вже неодноразово травився пиріжками, для чого знову наступати на ті ж граблі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто знає як все правильно зробити .... і куди здавати....

Волинська обласна санепідемстанція

пр. Волі, 55

тел. (0332) 75-77-80 - прийм., 23-03-65

Торговій точці добавите в життя темних фарб, але якщо надієтесь на якусь компенсацію, окрім витраченої суми за неякісний товар, то довести, що Ви отруїлися саме їхнім "пирожком" практично нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може хоче відсудити щось? Подумаєш траванувся разок другий, зараз штуку доларів відсудить....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що робити ... коли отруївся пирожком з супермаркету ...

Затвить и сто лайков тебя излечат

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ неодноразово отруювався в ЧУДО ПІЧ ....

хм, а я після школи неодноразово там брав струделі і ніби нічого, смачно) Але тепер щось не дуже хочеться :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ неодноразово отруювався в ЧУДО ПІЧ ....

да Ви, шановний, екстремал! ))

раз на раз не приходиться

Чоловіче, якщо ти вже неодноразово травився пиріжками, для чого знову наступати на ті ж граблі?

з горохом, капустою, картошкою .... брав все гуд ...

А може хоче відсудити щось? Подумаєш траванувся разок другий, зараз штуку доларів відсудить....

я думаю я не один такий .... який трується в закладах дешевого харчування ... Наш Край ... Там Там .... Вопак ...

давайте всі будемо сидіти склавши руки ... і думати як можливо буде жити краще ....

якщо ви дитині дали гроші а вона бігала по вулиці зголодніла ... зайшла купила пиріжок і тут таке ... це добре .... ?

Що робити ... коли отруївся пирожком з супермаркету ...

Затвить и сто лайков тебя излечат

Тролі ..... шукайте собі інших жертв .... можу підсказати тему куди краще податись ....

НЕвже мене одного бентежить така тема ? ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день 2-га тема про дурість. В одного з сексом проблеми, і тут ще одини з головою не дружить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Що значить отруївся? блювання, пронос?

2. 99% причина вашого отруєння - брудні руки. Дотримуйтесь елементарних правил гігієни .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За день 2-га тема про дурість. В одного з сексом проблеми, і тут ще одини з головою не дружить.

якщо вже так конкретніше ... то не з головою а з дупою .... =)

є заклади дешевого харчування де ніколи не підсунуть фігню .... це БЕРІЗКА що біля міськ ради і Вопак на Київській ... Біля обл. ради ... чому у всіх інших не може бути такого ????....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролі ..... шукайте собі інших жертв ..

Человек отравился и вместо того чтобы обратиться к врачу , он пишет на форум.Вы сами себя затролили милчеловек.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕвже мене одного бентежить така тема ? ....
Ти думаєш ти один травишся фаст-фудом?

Просто деякі люди роблять з цього висновки і починають готувати самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Человек отравился и вместо того чтобы обратиться к врачу , он пишет на форум

він хоче попередити інших форумчан

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕвже мене одного бентежить така тема ? ....
Ти думаєш ти один травишся фаст-фудом?

Просто деякі люди роблять з цього висновки і починають готувати самі.

я вже давно зробив висновки що ні сир ні мясо ... ні фарш ... не можна купувати ... в таких закладах ... але в кожного бувають помилки ....

Тролі ..... шукайте собі інших жертв ..

Человек отравился и вместо того чтобы обратиться к врачу , он пишет на форум.Вы сами себя затролили милчеловек.

по перше ... 21:31 ... до лікаря ???? ....

по друге ... легке отруєння ... "понос" лікується сорбексом ..... вугіллям ...1 таблетка на 10 кг .... + перець горошком ... 1 шт на 10 кг ... + марганцовка .... або ж регідрон в тяжких випадках .... лікар нічого кращого не порадить .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше ... 21:31 ... до лікаря ???? ....

по друге ... легке отруєння ... "понос" лікується сорбексом ..... вугіллям ...1 таблетка на 10 кг .... + перець горошком ... 1 шт на 10 кг ... + марганцовка .... або ж регідрон в тяжких випадках .... лікар нічого кращого не порадить .....

Смысл темы если вы сами себе помогли. Тут врачи не сидят и "нічого кращого не порадять"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

насправді взагалі, а особливо в таку спеку, краще купити сухого печива, здобну булочку (без кремів, заварних і т.д.) та мін.води. Влітку начинка зі всякого непотрібу та фарбники з води можуть призвести до набагато гірших наслідків, ніж вибачте пронос

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по перше ... 21:31 ... до лікаря ???? ....

по друге ... легке отруєння ... "понос" лікується сорбексом ..... вугіллям ...1 таблетка на 10 кг .... + перець горошком ... 1 шт на 10 кг ... + марганцовка .... або ж регідрон в тяжких випадках .... лікар нічого кращого не порадить .....

Смысл темы если вы сами себе помогли. Тут врачи не сидят и "нічого кращого не порадять"

+ там де я його купував там ще 6-10 їх залишилось ...чи можна піти купити здати в лабораторію а потім з висновком іти або до директора або в пресу .

хто знає як все правильно зробити ....

і куди здавати....

суть теми ... як отримати документи що дана продукціє є отруйною для людини ... і ці документи допомогли б врівноважити справедливість ... + попередити всіх про дану халатність .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех навчальний рік недавно закінчився і згадую як вішав лапшу на вуха завучам та куратору групи ніби отруївся пиріжком на зупинці, на парах сидіти не цікаво ж :_08:

Але жодного разу так і не втравився "тьфу-тьфу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2-3 рази змити туалет . помити ноги і руки .... + 2 стакана і 2 тарілки .... десь 50л ... по вуха хватило б .... основна ідея полягає в тому щоб змити туалет .

так ось навіщо тобі вода.

Дракон, я можу заручитись що я зїм звідти пиріжок і мені нічого не буде, твоя травна система дуже чутлива і реагує на найменші відхилення, знаю таких людей постійно травляться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ там де я його купував там ще 6-10 їх залишилось ...чи можна піти купити здати в лабораторію а потім з висновком іти або до директора або в пресу .

Можно.Идите. Разрешаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit якщо ви маєте час ... я куплю вам 2 пиріжки і ви при мені їх зїсте .... якщо ви згідні буду вас чекати о 9:00 біля супермаркету Наш край що напроти ... піцерії Теревені ....

і не потрібно ... як то говориться ...попрошу не плутати ... магке з теплим ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...