Перейти до змісту

Стань донором! Врятуй життя!


maks93

Рекомендовані повідомлення

Кожен з нас здатний на благородство і може стати донором. Це у нас в крові.

Ваша кров може врятувати не одне людське життя!

Ми набираємо групу небайдужих! Долучайся до спільноти.

https://vk.com/stan_donorom

Контактна особа - Дмитро Сидорук - http://vk.com/dimasydoruk

Мiсто:Луцьк

Моб. телефон:+380958996974

Дод. телефон:+380936198682

Skype:farwuk1

nAB7-NKRrcs.jpg

Багато донорів сьогодні серед лікарів, медичного персоналу та студентів-медиків. Часто медики є постійними і почесними донорами. Просто тому, що усвідомлюють всю важливість і необхідність цієї процедури. А ще тому, що часом кров та її компоненти необхідні терміново, екстрено. Завжди потрібна кров рідкісних груп і характеристик та її компоненти.

Донорська кров потрібна жителям нашого міста кожну годину, кожну хвилину! Компоненти та препарати крові широко застосовуються в хірургії, в онкології та допомозі породіллі, при наданні допомоги постраждалим у катастрофах і аваріях природного і техногенного характеру, багатьох інших ситуаціях.

Повноцінних замінників крові на сьогоднішній день немає. Джерелом крові може бути тільки Людина, тільки Донор. Кров означає Життя для тих, хто її потребує!

Організатор акції: ВО ВМГО “Батьківщина Молода”

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись теж хотів-мріяв що буду здавати кров, але заразився гепатитом А і тепер усьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забагато політики в цьому пості. Здавав два рази кров, але жодного разу без підтримки чиєїсь партії:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж двічі був донором. Але після того як товариш помер через тиждень після здачі крові, якось страшнувато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Забагато політики в цьому пості. Здавав два рази кров, але жодного разу без підтримки чиєїсь партії

Батьківщина Молода - це молодіжна організація, а не партія...це по перше

а по друге, те що ти сам свідомо ходив здавати кров це безумовно похвально, але в нас просто бульшість людей такі, що якщо не покажеш їм на свому прикладі щось і не наголосити на якісь проблемі то вона так і залишиться не вірішеною...

Теж двічі був донором. Але після того як товариш помер через тиждень після здачі крові, якось страшнувато.

організатор цієї акції сам двічі в рік ходить здавати кров, уже не перший рік....і нічього поганого не сталось за цей період, як і рануше весела, життерадісна людина))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один раз здав кров - заразився гепатитом - тепер не те що не маю права бути донором - ще й раджу бути з цим обережним - заразитись можна на раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав і здаю, но вот піарится за счот доноров як мінімум подло.

с твоей кровью пациентам анестезии не нужно :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як здати кров потрібно якусь справку що я здоровий?

чи провіряють на місці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перед тим як здати кров потрібно якусь справку що я здоровий?

чи провіряють на місці?

Естественно, на месте берут кровь на анализ и дают допуск.

Меня не допустили. Низкий гемоглобин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є кілька видів здачі крові. Батько мій був почесним донором. Мав значок (ще за часів СРСР). Зараз це не актуально. "Бонусів" ніяких. Окрім 2 дня вихідних, в день здачі та 1 день береш коли завгодно. Жириний плюс, що ці 2 дні зачисляються як робочі! Не прогул. 2 дні дома, а ЗП за них начислять. головне довідку не профукати!

Сам не раз здавав кров, ніяких проблем ніколи не було, все одноразове.

Крім того, чоловікам це навіть корисно. 1 раз на 4 місяці здати кров. (Частіше не можна, окрім як на плазму).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суть тут організації така, щоб взяти "під своє крило" тих, хто і так здає кров, а потім відзвітуватись які от ми організовані і класні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, я-то і сам донор, але рятувати життя особам з плакату не дуже хочу.

Кхм. Особи з плакату - типу теж донори. І аж ніяк не рецепієнти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кхм. Особи з плакату - типу теж донори. І аж ніяк не рецепієнти.

Додупи хто вони - мені їх вигляд не подобається.

Чи, щоб здавати кров, треба виходити на контакт з певними особами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні, просто ці молодь на плакаті ультрамодна, типу - здавати кров - це модно.

Хоча фотка явно стрьомна.

Хто хоч раз здавав кров знає - що толпами там не тусуються. БАхіли одноразові, окремі кабінки і т.д.

А тут пооду притон для наріків. Он одну в кріслі явно відкапують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

забрали всі перегородки.

З однієї сторони - економія місця. З іншої - не знаю навіть. Скоро знову сходжу кров здати. Але, мабуть, попередньо варто буде попитатися у наших волонтерів, можливо дітям у диитячу обласну (онкогематологію) потрібно буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Здаю по півлітри пару раз в рік, останній раз біля місяця тому. Всіх запрошую. Приємні відчуття, коли розумієш що твоя кров дійсно комусь допоможе. Коли сидиш у кріслі і вже накачав кулачок, а твою вену пронизує холодна гостра голка, стає невимовно спокійно, ніби ти вже цієї ж миті когось урятував.

Бордівці, а де знайти донора, якщо дуже треба? Мені чоловік 5 треба

я так розумію, це в роддом. Група не важлива, це для галочки. З кожними пологами роддом просить 5 донорів. Кров беруть на плазму. Проси знайомих, 5 чоловік це небагато. Та і з борди я думаю хтось сходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли потрібно і яка група крові?

Можу здати.

група крові значення немає. це прооперували сестричку. їй авансом вливають. тому сказали поповнити банк крові, інакше виставлять рахунок... :(

зв"яжіться зі мною у приват чи тел. 0955784640

Дякую

я так розумію, це в роддом. Група не важлива, це для галочки. З кожними пологами роддом просить 5 донорів. Кров беруть на плазму. Проси знайомих, 5 чоловік це небагато. Та і з борди я думаю хтось сходить.

у знайомих, які могли б здати, то грип, то боткіна хворіли, то не в місті. Тому прошу допомоги тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долучатись до спільноти Vk не збираюсь, а от кров здавав та буду здавати. Комусь вона, можливо, врятує життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З десяток разів здавав кров коли працював на заводі.

Колектив великий та молодий - часто в пологовий будинок треба було.

Зажди здавав залюбки - 2 дня вихідних можна було доплюсувати до суботи-неділі і мотнутись десь на відпочинок, зберігши зарплату :)

Зараз працюю на себе і уже 2 роки не здавав. Але можу допомогти при потребі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...