Перейти до змісту

Євродек vs Вікна Волині


Anders

Рекомендовані повідомлення

своя хата. опалення поки чугунієві батареї та твердопаливний котел (дрова+ торфобрикет) поки....

Достатньо і 5-камерного, краще , щоб склопакет був енергозберігаючий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про склопакети я читав. Думаю буде щось типу 4-10-4-10-4. "Влізе" туди 32 мм склопакет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер і в мене "каша"....

Питання по профілю: Чи достатньо для наших широт 5-ти камерного 70 мм профілю, чи все таки краще 6-ти камерний 82 мм профіль?

та вистачить з головою 5 камерного з енерго склопакетом, склопакет також граэ не останню роль, як не як 75 % вікна

Думаю буде щось типу 4-10-4-10-4. "Влізе" туди 32 мм склопакет?

в 5 камерку влізе, тільки ще раз повторюсь, я б радив не просто 4-10-4-10-4, а хоча б 4-10-4-10ар-4Е. Бо по тепло збереженню навіть 4-16-4Е кращий за звичайний 4-10-4-10-4.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з вами неможливо не погодитись. ;)

я писав " типу 4-10-4-10-4", бо мав на увазі, що склопакети обговорюються у сусідній темі

тут я хочу визначитись з профілем і виробником вікон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хтось мав справу з вікнами Вікнароф ?

Зупинила самостійний вибір на профілі Megaline 500 ,але хочеться ще почути думку спеціалістів

Також фурнітуру вони пропонують : Sigenia,ROMB та ACCADO . Яку варто вибрати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вікнарьоф робить ставку тільки на ціну, за якістю вони точно не женуться, за мегалайн не знаю, але дешеві профіля в них г... По ціні вони роблять всіх на Західній Україні.

Sigenia - якщо не економ, то нормальна фурнітура

ROMB - поляк, колись був нормальний, можливо не втратили позиції

Accado - турок, як турок значних мінусів не бачив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще польський профіль АВАНГАРД-5 ккам. Фурнітура WHS, склопакет робить Алюглаз, з агроном.Доволі пристойний вигляд і якість профіля відповідає заданим нормам. Маю справу з цими вікнами і досить задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що скажете про вікна Wintera?

вони підкуплюють тим,що в них кльово обладнані офіси і спеціалізуються лише на вікнах

мені подобається робити покупки в вузькопрофільних магазинах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна..... Виробництво в них на рівні, але ж темперетура пайки профіля таж що й в інших. Не забуваєм і про "людський фактор", про монтаж, який скадає левову частку роботи і подальшого експлуатації вікна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...