Перейти до змісту

Під час свят у Луцьку вивішуватимуть прапор Європи


fenmix

Рекомендовані повідомлення

flag-evropy.jpg

Луцькі депутати вирішили, що відтепер прапор Європи в обласному центрі Волині вивішуватиметься під час державних та інших свят, повідомляє кореспондент ВВС Україна.

Як розповів автор проекту депутат Андрій Козюра, таке рішення свідчитиме про орієнтацію Луцької міськради на європейські цінності та прагнення громади до євроінтеграції. Він нагадав, що аналогічні рішення вже прийняті у Сумах, Рівному, Кременчуку, Сарнах.

"Це сприятиме вихованню в лучан поваги до європейських цінностей", – заявив пан Козюра.

Відтак у рішенні Луцької ради записано: "Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій міста вивішувати прапор Європи поряд з Державним прапором у дні свят та під час проведення міжнародних заходів".

У переліку свят, під час яких у місті, вивішуватимуть прапори України та ЄС, є знані українцями День Соборності та Свободи України, День міжнародної солідарності трудящих, День Перемоги, День Європи в Україні, День Конституції, День незалежності України, День міста, і відносно маловідомі, наприклад, Європейський день мов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ни дибіли (с). Державні свята - для державної символіки. Розумний європеєць із такого сраколизтва тільки сміятися буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, а я думаю, що це ще один мотиватор для того, щоб люди усвідомлювали їх приналежність до Європи, європейських цінностей та свобод.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що саме цікаве - вивішування прапора ЄС ані на йоту не наближує Україну та Луцьк до ЄС.

Думаю, що для А.Козюри це буде одкровенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, головне, що нікому не нашкодить, хай молодь виховується краще так, аніж червоними прапорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам прапор по собі нічого не виховує. Швидше, навпаки, правильне виховання призводить до поваги до символіки.

Ось така в нас Європа, ось так ми туди йдемо

original-DSC03767.JPGoriginal-DSC03756.JPGoriginal-DSC03774.JPG

http://www.volynpost.com/walls/1668-kontrolnyj-postril-ievrodnia-u-lucku

У вивішуванні прапора нічого поганого немає, це просто зовсім нічого не міняє. Ближче до Європи ми не станемо. Ознаки європейськості проявляються в іншому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Це сприятиме вихованню в лучан поваги до європейських цінностей", – заявив пан Козюра.

Цікаво яких цінностей :)

А про те щоб вчились поважати своє - аніслова.

хай молодь виховується краще так, аніж червоними прапорами.

ви рахуєте шо це не тотожні виховання?

пс: намічається срач з приводу - чи треба Україні в євросоюз))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в усіх пострадянських країнах є різні події, так звані святя. Краще б виховували діточок в школі більш патротичніше а не дивились на когось, і тратили купу грошей на відкати( друк листівок і пропаганду чийогось мінталитету).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olsad, а я думаю, що це ще один мотиватор для того, щоб люди усвідомлювали їх приналежність до Європи, європейських цінностей та свобод.

Для того, щоб люди усвідомили свою приналежність - їй потрібна освіта і виховання. В нашій країні багатьом ще треба усвідомлювати приналежність до України, її традицій і культури. Державне свято - це внутрішнє свято країни. Євросоюз - зовсім інше політико-економічне об'єднання.

До речі, прапори інших держав на держустанови вішають трохи в інших випадках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, прапори інших держав на держустанови вішають трохи в інших випадках.

це не держава, а все ж таки союз, організація, до якої ми прагнемо вступити. В такому ж випадку ніщо не заважає нам вивішувати прапор ООН :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що саме цікаве - вивішування прапора ЄС ані на йоту не наближує Україну та Луцьк до ЄС.

Думаю, що для А.Козюри це буде одкровенням.

В наших політиків завдання не дійсно наближувати Україну до Європи, а імітувати цей процес. В мистецтві імітації вони вже скоро перевершать представниць найдревнішої професії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мистецтві імітації вони вже скоро перевершать представниць найдревнішої професії.

журналістів? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який там нафіг прапор європи, єдиний прапор, крім державного, який пасує для наших часів цей:

490595_flag_veselij-rodzher_piratskij-flag_1920x1080_(www.GdeFon.ru).jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який там нафіг прапор європи, єдиний прапор, крім державного, який пасує для наших часів цей:

Ну чого єдиний, я і цей зрозумію, якщо побачу його на міській раді. Дивно що до цього Козюра не додумався.

800px-Rainbow_flag_breeze.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...