Перейти до змісту

обманює,кидає на Аукро


Импеданс

Рекомендовані повідомлення

Випадково знайшов ваш форум і хочу вас попередити що

купив ноутбук в вашого земляка його логін як на Аукро так

і тут на форумі mix_forever звати Мигаль Олег.

Ноутбук приїхав не зовсім такий як було в описі лоту.

На звязок не виходив уреголювати ситуацію відмовився.

І я не один постраждав дивіться його аккаунт на Аукро.

Бережіться цього чоловіка він працює як шахрай.

http://aukro.ua/show...hp?uid=14594032

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

O_O Ну зараз почнеться...

Я у Мікса двічи ремонтував ноутбуки і жодних проблем. Що я зробив не так ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Аукро зараз дуже багато шахраїв і розумних підлітків. Так що купуйте в більш надійних місцях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Импеданс, не слишком ли громко сказано? насколько я понимаю, вы купили нерабочий ноут. и что, внезапно он оказался рабочим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так там в самому лоті пише що продається як не робочий до чого притензія я ніпанімать

Внимание!!! Ноутбук продается как нерабочий! На запчасти или под восстановление. Предыдущий владелец разбил матрицу. С заменой заморачиваться не стал и купил новый ноутбук. Этот решил пустить на барахол. Ноутбук включается, с материнской платой все нормально (смотрите фото). Отсутствуют (проданы) следующие детали: батарея, жесткий диск, ДВД привод, зарядка. Все остальное есть.

Внешнее состояние видно на фото.

Могу продать как весь целиком, так и отдельные детали. Спрашивайте, что интересует.

Характеристики:

Экран 15.6'' (1366x768) LED - разбит

AMD Athlon II Dual-Core N330 (2.3 ГГц)

RAM 1 ГБ DDRIII

HDD - отсутствует

ATI Radeon HD 5470, 1 ГБ

DVD Super Multi LS - отсутствует

Батарея отсутствует.

Комплектация: только ноутбук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кроме того, Микса я давно знаю лично, как весьма порядочного человека, так что, уважаемый Импеданс, давай подробности или GTFO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось самого Мікса не видно)) Міг би прояснити ситуацію.

На Аукро його рахунок заблоковано, думаю іде розгляд спірної ситуації з адміністрацією.

post-15977-0-43605000-1370024209_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У человека, который ремонтирует ноутбуки ПОСТОЯННО будут возникать подобные проблемные "покупатели". Это нормально. У микса 93% положительных отзывов на аукро. А топикстартер либо с головой не дружит, либо.... с головой не дружит.

Повторю описание лота от mix_forever

HP G62-a54SR

Внимание!!! Ноутбук продается как нерабочий! На запчасти или под восстановление. Предыдущий владелец разбил матрицу. С заменой заморачиваться не стал и купил новый ноутбук. Этот решил пустить на барахол. Ноутбук включается, с материнской платой все нормально (смотрите фото). Отсутствуют (проданы) следующие детали: батарея, жесткий диск, ДВД привод, зарядка. Все остальное есть.

Внешнее состояние видно на фото.

Могу продать как весь целиком, так и отдельные детали. Спрашивайте, что интересует.

Характеристики:

Экран 15.6'' (1366x768) LED - разбит

AMD Athlon II Dual-Core N330 (2.3 ГГц)

RAM 1 ГБ DDRIII

HDD - отсутствует

ATI Radeon HD 5470, 1 ГБ

DVD Super Multi LS - отсутствует

Батарея отсутствует.

Комплектация: только ноутбук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HP G62-a54SR

Цена: 800.00 грн

Завершен: 29.11.2012

Цікаво чому ТС згадав про це більш ніж через пів року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я этот высер даже коментировать не буду.переписка с покупателем у меня есть, там он четко говорит, что да, все как в описании, а через пол года - проблема. Ну так, а я тут при чем?

С аукро - заелся с админами, через парочку таких вот неадекватов залочили акк. Разбираемся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правила форуму пункт №4 стосуються всіх, в тому і шановних модераторів.

IV. Запрещается

Проявление неуважительного отношения к собеседнику, клевета на участников форума, а также других людей, оскорбления, простая и нецензурная брань, угрозы, в том числе по отношению к личности, национальности, расовой или религиозной, политической принадлежности другого участника общения в форуме или группы лиц и всего прочего, что попадает под действие УК Украины.

Хто слідкує за виконанням і покаранням ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто слідкує за виконанням і покаранням ?

Ну я, а шо?

Забанити 2-х, щобнаклонували ще 4??? То я завжди встигну! Я ще почитаю троха, поржу з ідіотів.

Сам маю справу з Олегом не перший рік. Ніяких нарікань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незадоволені були і будуть. Моя проблема в тому, шо я таким неадекватам не цілую дупу, а просто посилаю в піший еротичний похід. Купа людей у мене купляла і ремонтувала техніку - всім не вгодиш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпілий особа як поважаюча себе не буде виносити це на загальний розсуд задля кількох гривень, вважатиме це уроком життя.

Уважно прочитав 1 повідомлення, так і є

Випадково знайшов ваш форум і хочу вас попередити
Не припікало не шукав, згадуваний термін не суттєвий фактор.

Крім цього є здається 2 теми про пана Олега, про його дії і наслідки. Я радий що у Вас все поки що добре, але свій висновок було зроблено ще задовго до цих подій. Не бажаю такої мороки нікому.

Караван це Олег, собака яка гавкає беззубі потерпілі.

Щодо

"ну я, а шо"
- зовсім нічого, справді. Продовжуйте далі ігнорувати правила щодо інших порушників.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потерпілий особа як поважаюча себе не буде виносити це на загальний розсуд задля кількох гривень, вважатиме це уроком життя.

Уважно прочитав 1 повідомлення, так і є

Випадково знайшов ваш форум і хочу вас попередити
Не припікало не шукав, згадуваний термін не суттєвий фактор.

Крім цього є здається 2 теми про пана Олега, про його дії і наслідки. Я радий що у Вас все поки що добре, але свій висновок було зроблено ще задовго до цих подій. Не бажаю такої мороки нікому.

Караван це Олег, собака яка гавкає беззубі потерпілі.

Щодо

"ну я, а шо"
- зовсім нічого, справді. Продовжуйте далі ігнорувати правила щодо інших порушників.

Ага. БАчив вашу тему про непорозуміння з Нокіаном... Дійсно, адекватна поведінка здорової людини. Висновки кожен робить сам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...