Перейти до змісту

Підкажіть по задній перекидці


Рекомендовані повідомлення

Зараз стоїть перекидка SHIMANO RD-M360 ACERA, спочатку було більш-менш нормально, переключало швидкості чітко, потім якби збились настройки - переключать почало через раз, на деякі зірочки переключитись стало важко, заїхав на ВЗ на Московській, технік глянув, сказав що нібито вбитий тросік(хоча велосипед накатав максимум 1000 км), поміняли тросік, переключати стало більш-менш чітко, але не надовго, пройшло буквально півтижня - і проблема повернулась. Тепер вот думаю :), що робити далі, їхати знову до майстра налаштовувать, знову за пару днів злетить настройка, а глюки з переключенням дуже дратують. В принципі хотів би купити якусь дорожчу перекидку, але яка стане на 8 spd(міняти на 9 spd поки що не планую, кількості зірочок цілком вистачає)? Що порадить шановне велоком"юніті?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мав в себе на Деорі аналогічну проблему, вирішив її тим шо сам почав гратись з налаштуванням особливо з силою натягу тросику

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, едь к механику. Новый трос растянулся. Теперь его надо подтянуть разок и все будет ок. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fagot, едь к механику. Новый трос растянулся. Теперь его надо подтянуть разок и все будет ок. :)

Сьогодні спробую сам побавитись, якщо не вийде заїду на ВЗ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можешь и сам. Это несложно. Скинь на самую малую звезду передачи. Увидишь, что трос у тебя не натянут. Ослабь зажимную гайку и выбери трос, чтобы был натянут, как струна, но и не перетяни. Играйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ще одне питаннячко :), на майбутнє, я на свій обвіс зможу поставити щось краще Alivio, чи прийдеться все таки переходити на 9 spd?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладнання на 9 швидкостей, починаючи з рівня Deore працює чіткіше і надійніше. Так що з часом бажано поміняти.

А міняли тільки трос, чи трос з рубашкою? Бо якщо стару рубашку залишили, то в ній теж могли залишитись какашки, які заважають тросу вільно рухатись. Але, в першу чергу, підтягни його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обладнання на 9 швидкостей, починаючи з рівня Deore працює чіткіше і надійніше. Так що з часом бажано поміняти.

А міняли тільки трос, чи трос з рубашкою? Бо якщо стару рубашку залишили, то в ній теж могли залишитись какашки, які заважають тросу вільно рухатись. Але, в першу чергу, підтягни його.

Рубашку також,

а на рахунок заміни на 9 швидкостей це сумно, прикінув по грошах скільки буде весь обвіс на найдешевший деоре помінять - вийшло в районі 2к грн. Поки що й так влаштовує :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю де ти такі ціни взяв. Манетки бв в гарному стані можна купити гривень за 200, задній переклюк за 300, нові тільки касету і цеп. Ото і весь бюджет.

В Ярика цеп Shimano Deore CN-HG 53 --------------------------- 120грн

касета Shimano Deore CS-HG 61 12-36 ------------------- 320грн

Доречі, колись на Ацері їздив, вона гарно працює тільки коли ідеально чиста і змазана. А як трохи забрудниться, глючила добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді ще одне питаннячко :), на майбутнє, я на свій обвіс зможу поставити щось краще Alivio, чи прийдеться все таки переходити на 9 spd?

Можеш хоч перемикач XTR на 9шв поставити разом зі своїми нанетками - буде працювати :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально не буде, імхо. В 8 шв не та товшина цепа, і не та відстань між зірками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормально не буде, імхо. В 8 шв не та товшина цепа, і не та відстань між зірками.

Все норм працює:

b626d9eb94_preview.jpg

П.С. Манетки Альтус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю де ти такі ціни взяв. Манетки бв в гарному стані можна купити гривень за 200, задній переклюк за 300, нові тільки касету і цеп. Ото і весь бюджет.

В Ярика цеп Shimano Deore CN-HG 53 --------------------------- 120грн

касета Shimano Deore CS-HG 61 12-36 ------------------- 320грн

Доречі, колись на Ацері їздив, вона гарно працює тільки коли ідеально чиста і змазана. А як трохи забрудниться, глючила добряче.

Я ще доплюсовав шатуни і передню перекидку, чи їх міняти не прийдеться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ще доплюсовав шатуни і передню перекидку, чи їх міняти не прийдеться?

нащо шатуни і передню перекидку міняти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо шатуни і передню перекидку міняти?

А як передня трансмісія залежить від задньої?

Наприклад отак

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наприклад отак

врахуй той факт, що шимано зацікавлена в тому, щоб ти купував нові комплектуючі, вот і пишуть подібні статті. А кількість зірок на шатунах зазвичай іде стандартна(думаю в тебе якраз така 22-32-44). тому про передню трансмісію не парся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

врахуй той факт, що шимано зацікавлена в тому, щоб ти купував нові комплектуючі, вот і пишуть подібні статті. А кількість зірок на шатунах зазвичай іде стандартна(думаю в тебе якраз така 22-32-44). тому про передню трансмісію не парся

В принципі я нею настільки рідко користуюсь, що навіть при проблемах думаю що витерплю :) Отже, підсумовуючи - мені потрібно буде змінити цеп, касету, манетки(можливо навіть тільки праву якщо знайду такий варіант) ну і саму перекидку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі я нею настільки рідко користуюсь, що навіть при проблемах думаю що витерплю Отже, підсумовуючи - мені потрібно буде змінити цеп, касету, манетки(можливо навіть тільки праву якщо знайду такий варіант) ну і саму перекидку

так точно, манетку порийся на барахолках і легко знайдеш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для початку я б порекомендував змазати графітом трос, відрегулювати і подивитись що з того вийде.

Я аналогічну проблему вирішив так: замінив перемикач на Деор шедоу та купив на велозоні новий "нержавіючий" трос. Поки що ніяких проблем нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в тебе Ацера манетка не моноблок з гальмівною ручкою? Якщо так, то не все так просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Танкіст, тримай такі поради при собі, бо... забаню нахер !!! ))

Яка графітка в рубашку? Який Діор ??? Нафіг він йому?

2 Фагот.. підтягни трос і все буде гуд... якщо н ебуде.. заміни трос і всі рубашки по ньому... і ВСЕ.. буде тобі щастя.

2 Адрюха.. А в чому проблема, якщо комборучка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...