Перейти до змісту

Картина Марка Ротко ушла за $ 86,9 млн


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Картина Марка Ротко «Оранжевый, Красный, Желтый» продана на аукционе Кристис (Christie’s) в Нью-Йорке за рекордные $ 86,9 миллионов.

Orange-Red-Yellow-Mark-Rothko-1903-1970.jpg

На аукционе «Современного искусства» картина Марка Ротко (Mark Rothko) стала самой дорогой, всего на торгах было выручено $ 388,5 миллионов.

Картина Ротко (1903-1970) под названием «Оранжевый, Красный, Желтый» (Orange, Red, Yellow), говорит сама за себя…

Другими шедеврами, ушедшими с молотка аукциона Кристис, стали: впечатляющая «FC1» Ива Кляйна, принесшая $ 36,5 млн и полотно Герхарда Рихтера «Abstraktes Bild», за которое выручили $ 21,8 миллиона.

Yves-Klein-FC1.jpg

Gerhard-Richter-Abstraktes-Bild.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як вам картинки? А ціна? А нічого не дивує? Як так і т.д.:) Що має бути зображено на картині ціною в п'ять супергелікоптерів Августа, як у нашого начальства. Мабуть щось надзвичайне, але оскільки крім мазанини кольором дитячого поносу нічого не проявляється, мабуть є щось таке надзвичайне в глибині, в потойбіччі картини. І мабуть знайдеться декілька вельмишановних мистецтвознавців, які чітко підтвердять, що таке геніальне полотно не може коштувати дешевше. Але ж нам чітко видно, що король голий. Так в чому прікол. Переважно покупець бажає залишитись невідомим, щоб не спричиняти зайвого галасу. А потім десь в Канаді, в якомусь державному музеї мегасучасного мистецтва повісять цей шедевр. І ніхто й не здогадається як круто намахали платників податків деякі шулери причасні до цієї оборутки. Захід не ми, там номер з невиданою книжкою за 2млн. не пройде, потрібно шукати інших варіантів і один з найкращих - сучасне мистецтво. Воно абстрактне, незрозуміле, хворобливе, його вартість суб'єктивна - саме те що потрібно для відмивання грошей:). Ось так і продаються квадратималевича, оранжевийчервонийжовтий. Це й справді геніально! Аплодисменти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема проста: чувакам потрібно відмити гроші, домовляються з малярем і організаторами аукціону, вони надають послугу по оцінці шедевру. Шедевр купується, кожен отримує свій відкат. По факту наркокартелі взагалі можуть дарувати наркотики, зброю і т.д., зате мацьканина їх придворних художників буде коштувати їх клієнтам ой як недешево:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

офігеть, скільки додіж картинки моєї пятирічної дочки будуть коштувати? :_07:

якщо стільки відвалюють за такий "бред"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схема проста: чувакам потрібно відмити гроші, домовляються з малярем і організаторами аукціону, вони надають послугу по оцінці шедевру. Шедевр купується, кожен отримує свій відкат. По факту наркокартелі взагалі можуть дарувати наркотики, зброю і т.д., зате мацьканина їх придворних художників буде коштувати їх клієнтам ой як недешево :)

Ромаха, ти реально думаєш, що всі бадилі, а ти викрив таку собі світову схему відмивання грошей.

Ні, ну чесно, правда думаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото: "Рейн ІІ". Автор: Андреас Гурскі. Вартість 4,3 млн. $

4cab-686c24-f54632.jpg

upd. знайшов список найдорожчих фото - тиць. в мене льогкий шок. вирішено - купляю дзеркалку і давай хфотать, авось і мені так повезе :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха, ти реально думаєш, що всі бадилі, а ти викрив таку собі світову схему відмивання грошей.

Ні, ну чесно, правда думаєш?

Це не я викрив, і схемі цій купу років, існує з часів Малєвича і Пікассо.

Ось нормальну людину такі картинки, а особливо їх ціна продажу, заганяє в ступор

Не такі вже ми з Вами мистецтвознавці.... Нам цього не зрозуміти...

Впевнений, якщо б він побачив Сикстинську капелу розмальовану Мікеланжело, в нього такого ступору не було б.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1323658_20101110104107.gif

Икона поп-арта - большая бутылка "Кока-колы" работы Энди Уорхола - продана в Нью-Йорке на вечерних торгах Sotheby's во вторник за 35 млн 362,5 тыс. долларов, превзойдя ожидания торгового дома

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не такі вже ми з Вами мистецтвознавці.... Нам цього не зрозуміти...

як сьогодні пам"ятаю, дивився колись занятний сюжет по EuroNews. мова йшла про якогось гуру високого мистецтва. так от цей чудік свого часу побачив один унітангенс і сказав, шо це прям висший пілотаж.... кручє нєкуда. так потом той прійомщик єстєствєнних отходов продавали за шалені бабки (рахунок йшов на млн. $). я от вже жалію, шо свій старий сплавив. нада було хоч на eBay спробувати продати, авось там би хто побачив яку ізюмінку :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не я викрив, і схемі цій купу років, існує з часів Малєвича і Пікассо.

Ось нормальну людину такі картинки, а особливо їх ціна продажу, заганяє в ступор

І чому я впевнений, що купити такі речі можна тільки чистими грошима.

А ще, чомусь, мені здається, що всяких волоцюг на такі аукціони не пускають.

Ціна ж картин мене не лякає, так само як ціна на Феррарі, Майбах чи інші надзвичайно дорогі речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чому я впевнений, що купити такі речі можна тільки чистими грошима.
як от з грошей виділених на фінансування державних картинних галерей. Купити таку картинку і взяти назад собі 70-80% налом.
Ціна ж картин мене не лякає, так само як ціна на Феррарі, Майбах чи інші надзвичайно дорогі речі.
Між такою картиною і Феррарі - прірва, така ж як між абстрактним і об'єктивним.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не я викрив, і схемі цій купу років, існує з часів Малєвича і Пікассо.

Ось нормальну людину такі картинки, а особливо їх ціна продажу, заганяє в ступор

І чому я впевнений, що купити такі речі можна тільки чистими грошима.

А ще, чомусь, мені здається, що всяких волоцюг на такі аукціони не пускають.

Ціна ж картин мене не лякає, так само як ціна на Феррарі, Майбах чи інші надзвичайно дорогі речі.

Так , схема дуже популярна . Особливо в США --- купив дешеву картину , оцінив в кілька мільйонів , а потім подарував музею і тобі спишуть податки на цю суму

Хто знає , наскільки гроші чисті . Всі знають , що він мільйонер , а якими грошима заплатив --- так у нього не лохи в бугалтерах ходять

Мільйонер не може бути волоцюгою , навіть якщо він наркобарон чи щось таке . Та й йому не треба туда йти , він може бути анонімом . Робить ставки довірена особа .

Ціна Ферарі , навіть Енцо --- курить . За цю картину вийде більше сотні Енцо , або сотні дві дешевших . Можна пару новеньких винищувачів купити , Миг-35 або подібних

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна Ферарі , навіть Енцо --- курить . За цю картину вийде більше сотні Енцо , або сотні дві дешевших . Можна пару новеньких винищувачів купити , Миг-35 або подібних

Посилаючись на Ромахині слова зауважу, що моє абстрактне навіть поруч з вашим об'єктивним не валялось, якщо ви оперуєте такими сумами. Мабуть я просто до цього не доріс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подібне мистецтво - валюта, дуже легкий спосіб товарообмінних відносин. Якийсь наркобарон, якому вже гроші під ліжком не вміщаються, але "коку" тра продавать, бере отаку хєрню і завтра нею розплатиться за піцот ящиків калашів. Гроші іноді не простий папір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арт-дилер Поль Розенберг говорит: "Картина только тогда красивая, когда она продается." Еврейский президент галереи Marlborough, Фрэнк Ллойд, подтверждает: "Существует только одно мерило успеха в управлении галереи: Зарабатываниe денег" Читайте "The Plot Against Art", Dr Lasha Darkmoon

вики - "30 марта 1946 года в «New Yorker» Роберт Коатс, автор статьи о выставке в галерее Мортимера Брандта, написал о художнике Гансе Хофмане: «Ибо он, несомненно, — один из самых бескомпромиссных представителей того, что некоторые люди называют каляко-маляковой школой живописи, а я более почтительно окрестил абстрактным экспрессионизмом»."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

головне скорчити розумну *заточку* й просто гнати бiля такого лайна, ну як Дурнев наприклад, а iншi, щоб не дай Бог, не подумали що баран, будуть збоку пiддакувати й *включати окуня*. На аукцiонах мабуть схожа схема працюе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На аукцiонах мабуть схожа схема працюе
можливо якогось лоха і розведуть, але в більшості випадків думаю йде якась таємна договорка, бо все ж в світі мало багатих дебілів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...